Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Dziewczyny, polećcie, proszę, jakąś smycz tekstylną, około 2-metrową dla boksera - miękką i lekką. Mam starego Rogza z tej serii wzorkowej i ta smycz jest świetna, lekka, z bardzo przyjemnego w dotyku materiału, ale zdecydowanie dla mnie za krótka. Mam też przepinanego Rogza z serii z odblaskową nitką i ona jest już taka szorstka na krawędziach, niewygodna.

Link to comment
Share on other sites

w deszczu rosnę - julius! Miękka, leciutka i porządna, a do tego odblaskowa :) I długości dużo do wyboru.

Też mi przyszła na myśl :) Myślę, że byłabyś z niej zadowolona- bardzo przyjemny w dotyku materiał i bardziej mięsista od rurowych :)

Monieq- Twoja coś odblaskuje? Bo moja minimalnie i to przy użyciu wyobrazni :D to samo z jej funkcją fluo...

Link to comment
Share on other sites

Od swojej strony smyczy nie widziałam efektów, ale aż sprawdzę wieczorem z ciekawości z latarką :)

Na zdjęciach z fleszem fajnie widać odblask. Wszystkie inne akcesoria z odblaskiem aż biją po oczach, a ta smycz tyci- tyci. Mocno naświetlona, w najciemniejszych ciemnościach, jakie w domu mogłam znalezć też ledwo zipie ;)

Link to comment
Share on other sites

Duffel w nowych Hurttach ;) Nie wiem, czy dobrze leżą... To rozmiar 80, w 90 by się chyba utopił z przodu, są bardzo obszerne. Regulacja tyłu też większa niż podaje producent. Ogólnie to leżą dość daleko od łap, po prostu on ma tam mnóstwo sierści i na zdjęciu wygląda to zawsze trochę inaczej.

 

 

 

zdjecie.jpg

 

zdjecie.jpg

 

zdjecie.jpg

 

Wygląda super, szkoda, że nie ma róż/zielony :/

Link to comment
Share on other sites

Kochani, w jakich kolorach obrozy widzicie tego panicza?
Musze mu koniecznie cos zamowic na teraz, bo 2 obroze, ktore zakupilam ze szczenieca wyprawka sa wciaz na niego za duze, a ta, ktora ma na sobie jest za cienka! :/
Chce zamowic z furkidz, pomozcie cos wybrac :) Chcialabym cos kolorowego, ale nie "dziewczecego" ;)


edch6_zpsuqp4t7zp.jpg

Link to comment
Share on other sites

dzieki :) o paskach myslalam, ale nieco innych kolorystycznie http://furkidz.eu/Obroza-dla-psa-Play-stripes-in-lagoon
pawie oczko jest super, ale podobne w kolorze do obrozki, ktora juz mamy... a jednak chcialabym cos innego.
kiedys na furkidz widzialam obroze z motywem puzzli, taka bardzo kolorowa, ale widze, ze jej juz nie ma :(
kurcze ta neonowa pszczola tez jest rewelacyjna :)

Link to comment
Share on other sites

Ewentualnie ta http://furkidz.eu/pl/p/Obroza-dla-psa-Great-Flowers/575i słoneczniki też są fajne, w ogóle furkidz ma za dużo fajnych obroży xD Na twoim miejscu celowałabym w coś bez szarości, żeby ładnie odcinało się od szarego psa. A może modna koza? Ma taki świetny wzorek z kolorowymi serduszkami czy tam kwiatkami. O [url=https://www.facebook.com/modnakoza/photos/a.360326257402577.1073741839.306443086124228/667000150068518/?type=1]ten.[/url]

Link to comment
Share on other sites

Kwiatki odpadaja, za bardzo dziewczece ;)
Jak narazie tylko furkidz wchodzi w gre, ale modna koze obserwuje na fb :)
co dziwne, weszlam na wersje angielska furkidz, zeby miec dostep do cen w euro i puzzle sa dostepne oraz jeszcze kilka modeli, ktorych nie ma w polskiej wersji strony... o co to chodzi?

Link to comment
Share on other sites

Wygląda super, szkoda, że nie ma róż/zielony :/

Ogólnie są super, tylko niestety strasznie się przekręcają, zwłaszcza jak pies idzie na smyczy, latają z jednej strony na drugą :/ Pewnie to kwestia tego, że górny pasek nie jest przyszyty na stałe w jednym miejscu do drugiej obręczy. Zastanawiam się, czy nie zanieść ich do krawcowej, żeby to przyszyła, bo to przekręcanie strasznie mnie denerwuje :/

Link to comment
Share on other sites

Robale!

 

Ewa przyszycie paska górnego chyba nic nie da. Mam szele w "całości" na górze i też się przekręcają jak pies zmienia strony. Dolny pasek też jest tak osobno, czy zszyty?

Dolny pasek też nie jest zszyty, ogólnie konstrukcja chyba średnio przemyślana, miałam już guardy z różnych firm i chyba żadne tak na psie nie latały jak te...Model Y z Hurtty wcale się nie przekręcał...

Link to comment
Share on other sites

nadira, piekna jest ta obroza, ktora pokazalas, ale turkusowa juz mamy i wolalabym jakis inny kolor. Pawsitive dog znam i przegladam, ale zamowienie na furkidz bedzie hurtowe z wysylka za granice - dla kilku roznych wlascicieli psow, wiec tylko ten sklep wchodzi w gre, bo inni juz obroze maja powybierane, czekaja tylko na mnie ;)

p.s. czy adresatki z furkidz sa dobrej jakosci? czy ktos ma i moze cos wiecej napisac? czy napis sie szybko sciera? wzielabym szczylowi...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...