Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Czy może ktoś pamięta, kiedy pokazywałam taką Bellomanię z kolcami?
Przed chwilą weszłam do TK Maxx i automatycznie dostałam zawału :D
Cały jeden wieszak w obrożach Bellomanii!
Gdybym miała tyle (55zł za obrożę to nie tak tanio) to już bym kupiła :P

Były też smycze i 1,5metrowe sznury (to akurat nie obroża :D ).

Zdjęcie dam później, przy handlowym WiFi się nie chce załadować :D

Link to comment
Share on other sites

Ja widziałam te Bellomanie u nas już tydzień temu... i na całe szczęście nie przypadły mi do gustu ^^ tzn. nie wyobrażam sobie w nich mojego terorra :) jakoś mi do niej nie pasują zupełnie.

Za to... rzucili Rogzy nie wiadomo skąd bo już przecież były wykupione - akurat w takie jak chciałam i to w odpowiednim rozmiarze... ^^ no i niestety przepadłam :P

Link to comment
Share on other sites

A ja właśnie byłam chyba 3 dni temu w TKmaxx'ie w centrum i były te obroże, ale nie miałam kasy. Wczoraj pojechałam to już nie było M'ki :/ Dziś pojechałam do Blue City i była M'ka :) Na szczęście nie musiałam jechać na targówek. :P
Niestety wybór kolorów jest ograniczony, na szczęście ten mi pasuje.
 

Rogzów nie widziałam.

żólte lupine eco niestety wymaga czyszczenia, obroża używana 2-3 tygodnie

Czy u którejś firmy handmade'ów dostanę kantar i adresówkę? (żeby zaoszczędzić na przesyłce)

Link to comment
Share on other sites

Tak, dokładnie te z kolcami ;)
Były jeszcze rzeczy z tą wężową skórką i widziałam u siebie amortyzowaną smycz.
Wszystko w okolicach 55zł niestety.
Z góry przepraszam za jakość zdjęć :P


O matko! Nie założyłabym tego psu. Jeśli te kolce są faktycznie tak ostre na jakie wyglądają...
Link to comment
Share on other sites

Nadira, pstryknę jutro fotę. Mamy arizonę tę z wielokolorowymi blaszkami i taką samą ze srebrnymi tylko. I virginia rost z kwiatkami i cyrkoniami (mój chłopak twierdzi że wygląda jak kupiona na krupówkach :P ). Te nasze niby mają 2,6 cm. Mam też taśmowe 2,5cm z DG i wyglądają te z huntera na przynajmniej 5mm cieńsze. Więc 4 cm może nie wyglądać tak źle. Oni też mają małe okucia.

I muszę pochwalić że kupiłam skórzane smycze z heim 220 cm za 13 euro i są super. Trochę ciężkie, ale porównuje do smyczy juliusa a przy nich każde są ciężkie, ale miękkie, śliczne i wygodnie prowadzi się trzymając dwie smycze w jednej ręce.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki :) Arizona też super jest! Mi się marzy rock'n'roll czarna, ale za tą cenę chciałabym ją na żywo zobaczyć, przymierzyć...chociaż co do jakości nie mam obaw to jednak nie widzę mojego psa w 4cm :( Najszerszą obrożę mamy na 3,5cm i już to jest troszeńkę za szeroko

Link to comment
Share on other sites

te moje hurtty 60 Y, które wstawiałam są idealne na psa ok 10kg a w obwodzie za łapami ma ok 48 cm. Wyregulowane ma raczej bliżej min wymiarów ale mniejsze by na pewno wchodziły w pachy.

 

a widzieliście obroże 'warsawdog' te w azteckie wzory? cudne są.. zastanawiam się czy nie zamówić Dexiowi, obroże nosi tylko dla ozdoby i ma przy niej adresówkę ale taka zielona by nam baardzo pasowała

Link to comment
Share on other sites

Czy może ktoś pamięta, kiedy pokazywałam taką Bellomanię z kolcami?
Przed chwilą weszłam do TK Maxx i automatycznie dostałam zawału :D
Cały jeden wieszak w obrożach Bellomanii!
Gdybym miała tyle (55zł za obrożę to nie tak tanio) to już bym kupiła :P

Były też smycze i 1,5metrowe sznury (to akurat nie obroża :D ).

Zdjęcie dam później, przy handlowym WiFi się nie chce załadować :D

 

O matko cudne! Dobrze, że na aussie nie pasują :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...