Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Wilczy zew, jak się sprawują, są porządnie wykonane, polecasz? Kolory są w rzeczywistości tak intensywne jak na zdjęciach?



Mam pomarań z oliwką dla dwóch psów do lasu,na pola. Te kolory są jak na zdjęciu. Dla mnie one są nie do zdarcia! Polecam! Na indywidualne zamówienie uszyją taką wielkość jak chcesz. Świetny kontakt.
Link to comment
Share on other sites

Angi, dzięki. Kusi mnie szersza, ale też bez sensu, jak będzie wyglądał jak w kołnierzu ortopedycznym...

Znajdź w domu jakiś pasek od spodni o szerokości 3 cm, albo zrób z papieru i przyłóż do psa, wtedy zobaczysz czy nie jest zbyt szeroka :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Przyszły do nasz hurtty, rozmiar 60 jest faktycznie idealny na sznaucera:) Ma je wyregulowane bliżej minimum więc jeszcze jest sporo zapasu, za łapami ma miejsce - na niektórych zdjęciach jest złudne wrażenie, że nie ale przez to, że jeszcze klata słaba to przesuwają mu sie do przodu jak biega luzem, a zaś nie chciałam ich mocniej zmniejszać. Generalnie pies wygląda na zadowolonego i ich nie zauważa, więc na pewno mu wygodnie:)

 

1.jpg

3.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Miałam zamawiać 60-tki z tego nowego wzoru hurtty bo teoretycznie moja w wymiarach mieści się idealnie. Ale jak mówicie,że macie 60 dla małych psów a moja waży 16kg to mam wątpliwości. W klacie ma koło 54cm, myślicie, że 60-taki będą ok czy za małe?

 

za male na 100 pro

mam 70 dla 13 kilo psa, w klacie 52

Link to comment
Share on other sites

Dopiero co przyszly 2 obroze z huntera, dzisiaj odebralam dwie skorzane smycze i obroze z zooplusa i wlasnie zobaczylam potworki z superdoga. Buuu chce je :(

Pokaż fotki Hunterów! Ja choruję na jedną obrożę od nich, ale na obwód, jaki potrzebuję wychodzi szer. 4cm, a to już za dużo :( Niedawno kupiłam sobie pasek do spodni, który idealnie by mi pasował do tej obroży :D

Też mi się te potworki superdoga podobają, ale zamówiłam Furkidza (musiałam przecież, bo rabat był...) i Pawsitive, może w przyszłym miesiącu się zdecyduję ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Widzę, że akurat się wstrzeliłam w dobór rozmiaru Hurtty ;)

Sucza ma dwie pary norwegów, obie 80 - jedne z serii PRO, drugie Lifeguardy. Ewidentnie neony są ciutkę mniejsze, bo włażą jej w pachy, przy Pro tego nie zauważyłam. Chciałabym je wymienić na Y, bo nie próbowałam tego kroju, a raczej chwalicie, tylko... Jaki rozmiar? Chcę z serii Pro, ale lepiej wziąć 70 czy jednak 80? Sucza wielkości spaniela, ale chyba bliżej jej budową do samca :P

Link to comment
Share on other sites

Widzę, że akurat się wstrzeliłam w dobór rozmiaru Hurtty ;)

Sucza ma dwie pary norwegów, obie 80 - jedne z serii PRO, drugie Lifeguardy. Ewidentnie neony są ciutkę mniejsze, bo włażą jej w pachy, przy Pro tego nie zauważyłam. Chciałabym je wymienić na Y, bo nie próbowałam tego kroju, a raczej chwalicie, tylko... Jaki rozmiar? Chcę z serii Pro, ale lepiej wziąć 70 czy jednak 80? Sucza wielkości spaniela, ale chyba bliżej jej budową do samca :P

80 sa wielkie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...