Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

nowe hurtty :)

rozmiar 80, jest różnica między Y (większy przód i dłuższy pasek dolny)

 

DSC09669_zpsiyvzroq6.jpg

 

A ić kurde, kusisz! Całe szczęście, że mam neonowo żółte Y (dzięki Agata :D), bo inaczej, tobym już kwiczała że muszę mieć jużzaraznatychmiast :P

Link to comment
Share on other sites

A ić kurde, kusisz! Całe szczęście, że mam neonowo żółte Y (dzięki Agata :D), bo inaczej, tobym już kwiczała że muszę mieć jużzaraznatychmiast :P

ale to zupełnie inny żółty kolor :P tamte są bardziej neonowe :D

 

Sama mam dylemat czy nie zamówić norwegów neonowych żółtych, po tym jak sprzedałam poprzednie za małe....

Link to comment
Share on other sites

Mam prośbe- nie pokazujcie już tych żółtych "hurttowych Y" plisss...bo jeszcze chwila i się skuszę na nie, a przecież nie potrzebuję!!!
to już chyba choroba :(


Haha,ja już się przez nich skusiłam, ale muszę poczekać do października bo w tym miesiącu krucho z kasą ;p
Link to comment
Share on other sites

ale to zupełnie inny żółty kolor :P tamte są bardziej neonowe :D

 

Sama mam dylemat czy nie zamówić norwegów neonowych żółtych, po tym jak sprzedałam poprzednie za małe....

 

Cicho babo, bo pasa zdejmę :D Jestem maniakiem Hurtty i powinnam się iść leczyć

Link to comment
Share on other sites

Jak myślicie do neonowego pomarańczu z decathlona(obroża) na czarno-podpalanym psiaku lepsza czarna smycz czy może pomarańcz? Myślałam też o czekoladowym brązie. 

Ja stwierdziłam, że czarna smycz jest najlepsza bo pasuje do wszystkiego, dzięki czemu nie wydaję fortuny na komplety, tylko ewentualnie samą obróżkę :)

A odkąd uszyłam sobie czarną przepinaną z taśmy rurowej to już żadnej innej nie używam bo ta jest super wygodna :)

Link to comment
Share on other sites

Cudny ten kolor Hurtty :)
A jak jest z wymiarami obręczy piersiowej - zgadzają się z podanymi przez producenta, czy ten pasek jest kilka cm dłuższy?

ogólnie wymiary, przedniej obręczy, górnego i dolnego paska sie zgadzają (przód podany jest 60cm i paski mają faktycznie po 30cm) tylna obręcz ma jedynie większy zakres regulacji

Link to comment
Share on other sites

Jak myślicie, obroża szerokości 3cm dla westa 10kg to będzie przegięcie? :) Bo teraz nosi 2,5, różnica niby nie duża, a mam wrażenie, że jak trochę zarośnie to obroża ginie...

 

I pytanie - używa ktoś obroży firmy Jagul? Szukam czegoś bez wzorków w żywym kolorze i podoba mi się właśnie Jagul simple albo geo i El perro.

Link to comment
Share on other sites

Jak myślicie, obroża szerokości 3cm dla westa 10kg to będzie przegięcie? :) Bo teraz nosi 2,5, różnica niby nie duża, a mam wrażenie, że jak trochę zarośnie to obroża ginie...
 
I pytanie - używa ktoś obroży firmy Jagul? Szukam czegoś bez wzorków w żywym kolorze i podoba mi się właśnie Jagul simple albo geo i El perro.




Ja używam obroży, szelek,smyczy firmy jagul.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...