Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Od dłuższego czasu planuje dla kundla jakąś obroze 4cm na zatrzask, handmejdżową, nie moge sie zdecydować skąd i w jakiej kolorystyce, czytam wątek od początku (XD) w poszukiwaniu inspiracji i przypomniało mi sie o furkidzach, i chociaż nigdy nie planowalam, bo nie mam zwyczaju zwracać uwage na to żeby obroza sie nie pobrudzila, a ze zazwyczaj moj pies sie kąpie, tarza w piachu i ogólnie jest taki nierozgarniety zawsze wybieralam obroze najzwyklejsze, z el perro czy innych tym podobnych firm, i wytrzymują, ale chce coś innego stąd moje pytanie - jak wyglądają furkidziwe obroze po intensywnym uzytkowaniu? Chodzi mi przede wszystkim o ciemniejsze kolory, bo domyslam się jak jest w przypadku jasnych :P a jeśli są względnie wytrzymale too jaki wzór? :D

Nie muszą być tylko te trzy, moze być coś innego ;)

 

A patrzyłaś na Pawsitive Dog Design? Nie wiem czemu, ale to właśnie z PDD byłam bardziej zadowolona niż z Furkidz, a obie firmy są do siebie porównywalne. Blaknięcie materiału jest zależne od użytej bawełny, nas to jeszcze na szczęście nie spotkało :)

 

 

Ja w tej chwili Hurtty nie mam przy sobie, więc nie mam aż takiego porównania, ale faktycznie ten z Kudłatego jest cieńszy, mniej "nabity". W każdym razie chętnie sobie kawałek zakupię żeby podszyć np. Rogzy.

Co do ich przerwy w pracy: dostałam szelki niezgodne z zamówieniem, reklamacja w ciągu 14 dni możliwa dopiero pod koniec września, bo wtedy wznawiają szycie. A że uszyte są tak, że nie sposób ich komfortowo używać, odsyłam je i rezygnuję z zamówienia. 

 

Czy pokazywałaś tutaj te szelki?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Laetitia, dzięki :) Bo właśnie zastanawiam się nad szerokością dla szczyla, teraz w wieku 10 tygodni waży tyle co Twój (docelowo 9-10 kg), a chciałabym taśmę 2,5 cm i nie wiem, czy nie będzie za szeroka jednak...

ja dla swojej suki westa z przodu mam 3, wiec 2,5 jak najbardziej okej :)
Link to comment
Share on other sites

Laetitia, dzięki :) Bo właśnie zastanawiam się nad szerokością dla szczyla, teraz w wieku 10 tygodni waży tyle co Twój (docelowo 9-10 kg), a chciałabym taśmę 2,5 cm i nie wiem, czy nie będzie za szeroka jednak...

Na Twoim miejscu wzięłabym 2,5 cm, to tylko 0,5 cm różnicy, a szczeniaki niestety szybko rosną :D

Link to comment
Share on other sites

Podczas przeglądania obróżek w internecie natrafiliście może na jakąś bordową? Ostatnio byłam w zoologicznym i zakochałam się w smyczy takiego koloru http://www.karusek.com.pl/img_prod/b/b_13524.jpg, obróżka która tworzy komplet mi się nie podoba

Widziałam ją na żywo- też mi się spodobał kolor, taka krwista, nasycona czerwień <3 rogz ma w podobnym odcieniu serię z tasiemką ( nie znam nazwy wzoru-czerwony ze srebrnym z pieskami i serduszkami)

Link to comment
Share on other sites

I po co tutaj tą hurttę pokazywaliście:P

Do tej pory nic hurttowego na szczęście do mnie nie przemawiało, ale ten żółty...zwłaszcza, że ostatnio właśnie stwierdziłam, iż do Zayrowej czekolady żółty pasje idealnie...obawiam się, że zostanę bankrutem :(

Mam nadzieję że w luxus4dogs też niedługo będą je mieli

Link to comment
Share on other sites

Napiszę tu bo masz zapchaną skrzynkę ;) 

Ja wstawiam przez fotosika, jak już załadujesz zdj to wciskasz prawy przycisk myszy i wybierasz "kopiuj adres URL". Potem naciskasz na forum te kwadratowe okienko do wstawiania zdj, wklejasz link w okienko i gotowe :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...