Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Doszły do nas smycze od DS. W porównaniu z tym, co piszecie u nas realizacja mega szybko, kontakt też całkiem spoko, chociaż smycze miały dojść przed weekendem, a przez to, że wysłali je za późno, tak się nie stało. Wybaczam jednak, bo opłacało się ciut dłużej poczekać (poczta też miło zaskoczyła!), smyczki są prześliczne :D.

 

 

Ale pięknie razem współgrają te kolory, piękne :D

 

Dla pudelsona:

 

 

 

 

Ta pierwsza :)

Link to comment
Share on other sites

Doszły do nas smycze od DS. W porównaniu z tym, co piszecie u nas realizacja mega szybko, kontakt też całkiem spoko, chociaż smycze miały dojść przed weekendem, a przez to, że wysłali je za późno, tak się nie stało. Wybaczam jednak, bo opłacało się ciut dłużej poczekać (poczta też miło zaskoczyła!), smyczki są prześliczne :D.

 

n6DBNJJ.png

Fajnie się dobrały kolorystycznie! :)

 

myszka.jpg

 

A do nas dziś doszły norwegi do testów w myszkę minnie <3 Rozkosz! :)

Link to comment
Share on other sites

Ktoś z was ma szelki norweskie podszyte minky? Nie grzeje to psa w takie pogody jak teraz?

Ja mam, 4 cm z przodu ma pasek, reszta 2,5 cm. W tym roku nie używam ich bo w dzień i tak chodzimy tylko na szybkie załatwienie się, ale używałam w tamtym roku to jakoś psu nie przeszkadzały ;)

Link to comment
Share on other sites

&nbsp;

i my się doczekaliśmy naszych Hurtt :P rozmiar 60 chyba ok?
6pxa9f.jpg
&nbsp;
bhnmsz.jpg
&nbsp;
a tutaj model taki jak hurtta y z OhMyDog :) najlepsze szelki ever &lt;3 kolor w rzeczywistości boski dużo ładniejszy niż na zdjęciach
2e3zbk9.jpg

&nbsp; Ile zapłaciłaś za te szele w OhMyDog? :D
Link to comment
Share on other sites

&nbsp;

Nowości od Hurtty
Mnie się na szczęście w ogóle nie podobają :)&nbsp;
Swoją drogą, mogliby wreszcie wypuścić coś w ładnych, niebieskich odcieniach.
ri936c.jpg
24xnqdh.jpg
10gy9lx.jpg


Neonowe szelki są boskiee <3 Jednak zrezygnowałam totalnie z hurtt, bo szkoda ma kasy. Za ich cenę miałabym jakieś inne 2/3 pary szelek. :P
Link to comment
Share on other sites

Właśnie jestem w trakcie zamawiania smyczy przepinanej od Furkidz w wersji Standart. I rozkminiam jaką szerokość wziąć. Jak myślicie, czy dla beagla 16,5 kg brać 2,5 cm z dużym karabińczykiem czy 2 cm z mniejszym karabińkiem? Wydaje mi się, że ten duży karabińczyk będzie za duży. Zna ktoś może, jego wymiary? :P

Link to comment
Share on other sites

A za mną cały czas chodzą te czarne Hurtty Active... szykuję się na coś w stylu "psa służbowego".

 

Na którymś blogu mignęła mi informacja, że w tych Hurttach Active luzują się paski po pół godziny spaceru. Ktoś może potwierdzić, zaprzeczyć?

Link to comment
Share on other sites

A za mną cały czas chodzą te czarne Hurtty Active... szykuję się na coś w stylu "psa służbowego".

 

Na którymś blogu mignęła mi informacja, że w tych Hurttach Active luzują się paski po pół godziny spaceru. Ktoś może potwierdzić, zaprzeczyć?

Za mną też, dlatego ostatnio męczę o nie Prodoga bo w żadnym innym polskim sklepie nie idzie ich kupić.
Wczoraj mi tak odpisali - "być moze pojawią się za jakieś 2 tyg, były braki u Producenta stąd i brak u nas ..." i zaczynam wątpić, czy w ogóle będzie ta dostawa i czy nie postawić na Ruffweary (chociaż mniej mi się podobają no i żałuję braku rączki)...

 

Pisałam z osobą, która ma te szelki i potwierdziła luzowanie pasków (dla mnie to nie problem).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...