Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

W ogóle mi się nie podobają te juliusowe obroże.... W sumie szelki też nie wszystkie.

A mi podobają się bardzo :D takie niby zwykłe, ale mają coś w sobie. Mają moc ;)

Niestety obroża u nas odpada- brak odpowiedniej szerokości :(

Link to comment
Share on other sites

@Marta_gp

Ja najpierw właśnie zainwestowałam w siodełkowe i gdy po trzech latach użytkowania przetrwały wszystko bez śladu, to na urodziny Cesara kupiłam mu obroże :D jak dla mnie Julius ma w sobie to "coś" czego brakuje mi w niektórych innych obrożach ;)

Link to comment
Share on other sites

Doszły do nas smycze od DS. W porównaniu z tym, co piszecie u nas realizacja mega szybko, kontakt też całkiem spoko, chociaż smycze miały dojść przed weekendem, a przez to, że wysłali je za późno, tak się nie stało. Wybaczam jednak, bo opłacało się ciut dłużej poczekać (poczta też miło zaskoczyła!), smyczki są prześliczne :D.

 

n6DBNJJ.png

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nie załapaliśmy się na Rogzy :(

 

Doszły do nas smycze od DS. W porównaniu z tym, co piszecie u nas realizacja mega szybko, kontakt też całkiem spoko, chociaż smycze miały dojść przed weekendem, a przez to, że wysłali je za późno, tak się nie stało. Wybaczam jednak, bo opłacało się ciut dłużej poczekać (poczta też miło zaskoczyła!), smyczki są prześliczne :D.

Ja z kontaktem z DS nigdy nie miałam problemów, a troszkę już jednak zamówień u nich robiłam :) Zawsze nie dość, że miło i uprzejmie, to bardzo szybko. 

Idealnie ta smycz do szelek pasuje, z obróżką też super. Nie wiem czy mi się nie wydaje, ale chyba zaczęli je robić z bardziej błyszczących sznurków (ale może to zależy od kolorów).

Link to comment
Share on other sites

Ten fiolet i turkus to był strzał w 10, bo pasuje nam jeszcze do 2 innych obroży w tej kolorystyce. Smycz tak fajnie się zgrała tylko z tymi szelkami, więc wykiełkował mi pomysł na trzecią. Szkoda tylko, że nie mają większego wyboru kolorów, wzięłabym coś z miętą, a nic poza różem/fioletem jakoś mi nie pasuje.

Link to comment
Share on other sites

Ja za to więcej z DS nie zamówię, czekałam na 2 smycze, nic specjalnie personalizowanego, miesiąc... Na allegro mają napisane, że czas wykonania zależy od zamówienia i się kontaktują, więc spodziewałam się jakiegoś maila z informacją, ile będzie trwało wykonanie, ale nic nie przyszło. Kontakt do niczego, na maile nie odpisują, dopiero przez facebooka udało mi się do nich dobić i z odpowiedziami też było tak sobie. Poza tym wysłali paczkę na nie dość, że złe nazwisko, to jeszcze złe imię... Dobrze, że adres się zgadzał :/

Link to comment
Share on other sites

 

Ten fiolet i turkus to był strzał w 10, bo pasuje nam jeszcze do 2 innych obroży w tej kolorystyce. Smycz tak fajnie się zgrała tylko z tymi szelkami, więc wykiełkował mi pomysł na trzecią. Szkoda tylko, że nie mają większego wyboru kolorów, wzięłabym coś z miętą, a nic poza różem/fioletem jakoś mi nie pasuje.

Mięta ładnie gra z czernią  ;)

 

Ja za to więcej z DS nie zamówię, czekałam na 2 smycze, nic specjalnie personalizowanego, miesiąc... Na allegro mają napisane, że czas wykonania zależy od zamówienia i się kontaktują, więc spodziewałam się jakiegoś maila z informacją, ile będzie trwało wykonanie, ale nic nie przyszło. Kontakt do niczego, na maile nie odpisują, dopiero przez facebooka udało mi się do nich dobić i z odpowiedziami też było tak sobie. Poza tym wysłali paczkę na nie dość, że złe nazwisko, to jeszcze złe imię... Dobrze, że adres się zgadzał :/

Ja z nimi rozmawiam tylko przez Facebooka, bo często mam jakieś pytania i właśnie tą drogą zawsze było sprawnie. 

Ale tak to jest - mi się nie układało zamawianie u Kudłatego, a inni chwalą. 

Link to comment
Share on other sites

Hill. dzięki za sugestię :). Zapytałam DS czy nie planują poszerzyć gamy kolorystycznej sznureczków, może dojdzie coś nowego, to wtedy się zdecyduję.

 

Agata, mój najcięższy pies waży 6,5kg i nie ma jakichś mega zrywów, więc trudno będzie mi ocenić czy ta taśma pali ręce :P. Jest natomiast całkiem miła w dotyku, bałam się trochę, że będzie szorstka i nieprzyjemna, ale nic z tych rzeczy. Porównałabym ją do rogza z odblaskową nitką, z taką różnicą, że ta z DS jest wyraźnie sztywniejsza, ale może jeszcze się wyrobi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...