Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Kocia po 13zł :) A na zdjęciu Victorii jeszcze smycze Rogzette i niebieskie łapki to M'ki, te długie ;)

To ja pokażę nasze :P
DSC_0297.jpg

 

A ta pani musi trochę podrosnąć ;)
DSC_0302.jpg

 

+ z bliska w Lupine basic pink
DSC_0307.jpg

 

Jeszcze różowa długa smycz jest moja i kocia obróżka, ale tutaj bez zdjęć już ;)

Link to comment
Share on other sites

Widzę, że nie ja tylko odwiedziłam dzisiaj tkmaxx. Kupilam dwie smycze, rogzette przepinana i paint paw, ktora ma 180 cm i jiz jest moja ulubiona smycza. Jest leciutka i dluga. Do tego pół zacisk paws blue on zebra Lke. Na razie nie mam szczylka, wiec nie mam co pokazywać. :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Wariatki!! Czyli do Centrum już nie ma co jechać :D :D Ja mam jeszcze plan Blue City odwiedzić :P Póki co Fanta dostanie zacisk L i smycz L 180 cm yeeeee wreszcie okazja do zakupu takiej długości :P

zostawilysmy troche zaciskow L :P i chyba jakies smycze tylko te standardowej dlugosci, jakas przepinana tez byla. pamietam obroza drut zostala, te pomaranczowe ladne, taka szara z blyszczaca nitka, viva rogz, zolta w kwiatki taka stara mega, jasnoniebieska w kolka, choc femine, cos czerwonego bylo tez, taka mocno rozowa nie pamietam nazwy, w miare swiezy wzorek, weszla chyba razem z lime bone. to to co pamietam  :P wiec mozesz jechac w sumie haha tylko niektore tam byly xl

Link to comment
Share on other sites

Niebieski komplet w łapki <3 aż się dziwię, że mi się spodobał, bo tak to rogzy mnie nie porywają. Nie rozumiem też fenomenu tego sznurka :D wygląda trochę na zmontowany awaryjnie, bo zerwała się obroża XD chociaż te bardziej kolorowe są już lepsze. Bardziej podoba mi się taka sznurkowa https://www.naszezoo.pl/userdata/gfx/33e8bfd8596ccccc5ab222f32f0afee1.jpg

Link to comment
Share on other sites

No dobra, proszę się uczciwie przyznać kto z TK z Lublina zakosił mi Rogza L Paint Paw na klamrę (dla którego dzisiaj wytrwale pedałowałam przez pół miasta, żeby zobaczyć że go nie ma) :P
Jeszcze wczoraj był! :P

U nas został już tylko komplet M i obroża XXL Paint Paw i kilka niebieskich smyczy w różnych szerokościach :(

Edit : Przy okazji... w którym sklepie internetowym jest spory wybór Rogzów? :D
Tak się zawzięłam, że muszę coś kupić :D
Albo jak ma ktoś do sprzedania... :P

Link to comment
Share on other sites

No dobra, proszę się uczciwie przyznać kto z TK z Lublina zakosił mi Rogza L Paint Paw na klamrę (dla którego dzisiaj wytrwale pedałowałam przez pół miasta, żeby zobaczyć że go nie ma) :P
Jeszcze wczoraj był! :P

U nas został już tylko komplet M i obroża XXL Paint Paw i kilka niebieskich smyczy w różnych szerokościach :(

Edit : Przy okazji... w którym sklepie internetowym jest spory wybór Rogzów? :D
Tak się zawzięłam, że muszę coś kupić :D
Albo jak ma ktoś do sprzedania... :P

na allegro probuj, mozesz sprobowac napisac z pytaniem czy maja wzor jaki chcesz nawet jak nie ma na allegro, bo wiekszosc aukcji jest wystawiana przez warszawski salonik a oni maja prawie wszystko, szczegolnie jesli chodzi o serie z tasiemkami

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...