Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts


W Tk maxxie są obroze i smycze Rogz, różne wzory, wszystko po 19,99 zł ;)

Chyba się przeprowadzę ;) jeszcze niedawno cieszyłam się, że w Katowicach wreszcie TK maxa otwierają, ale jeszcze nie trafiłam na cokolwiek ciekawego :( zero smyczy (chyba, że automatyczne), obróż...ogólnie wiocha :(

Link to comment
Share on other sites

kalyna no ta obroża właśnie na lewo jest :P
Doszły Ruffweary :3 110zł z wysyłką za 3 <3

DSC_0281.jpg

DSC_0283.jpg

DSC_0286.jpg

DSC_0288.jpg

Sznurkowa jest ekstra, tylko za nic jej na Buzzie nie widać...

 

No właśnie mi te sznurkowe RW się podobają, ale też na kryzie ozików nie da rady :P

 

Chyba się przeprowadzę ;) jeszcze niedawno cieszyłam się, że w Katowicach wreszcie TK maxa otwierają, ale jeszcze nie trafiłam na cokolwiek ciekawego :( zero smyczy (chyba, że automatyczne), obróż...ogólnie wiocha :(

 

W Zabrzu też lipnie zawsze :/

Link to comment
Share on other sites

W centrum już mocno wymiecione rogzy :(. Chciałam obrożę L niebieską w łapki i nie ma już. Sporo różu zostało i trochę małych obrożek i więcej dużych rozmiarów zwłaszcza ze smyczy o długości 1,2.  Żadnej smyczy nieprzepinanej 180cm nie było a chciałam obejrzeć to cudo. Tylko przepinaną w łapki kupiłam.

Link to comment
Share on other sites

W centrum już mocno wymiecione rogzy :(. Chciałam obrożę L niebieską w łapki i nie ma już. Sporo różu zostało i trochę małych obrożek i więcej dużych rozmiarów zwłaszcza ze smyczy o długości 1,2.  Żadnej smyczy nieprzepinanej 180cm nie było a chciałam obejrzeć to cudo. Tylko przepinaną w łapki kupiłam.

Byłyśmy dzisiaj z Doghą, widać byłaś po nas :P

 

20150805_144714_zpsz9ripjft.jpg

 

20150805_144851_zpsmbblxmhj.jpg

 

 

Niestety nie wszystko nasze :C

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...