Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

To jak powinien wygladac zacisk przy lewej nodze? nigdy nie zwracałam na to uwagi a psy łażą przy prawej zawsze i jest ok, nie wpadlabym na to ze noga przy ptorej idzie pies i zacisk maja jakies znaczenie

ta obroża jest tak zszyta, aby pies szedł przy prawej...

http://kudlatyart.weebly.com/uploads/2/2/9/9/22999466/2256418_orig.jpg

wtedy półzacisk działa prawidłowo. Bez problemu się zaciska i wraca do pierwotnego stanu, gdy pies idzie na luźnej smyczy.

Link to comment
Share on other sites

Smycze przepinane czy zwykłe? Ruffwery już się pokończyły, teraz tylko jedną L-kę zieloną wystawił z licytacją od 31zł.

I zwykle i przepinane, chociaz wiecej zwykłych. Ja kupiłam dwie zwykle 180 cm, fajne są bo lekkie, nie widziałam takich długości w sklepach.

Dzięki, zalicytuję tą L-kę przynajmniej, akurat nasz rozmiar, a ciekawa jestem tych obrozy Ruffwear ;)
Link to comment
Share on other sites

ta obroża jest tak zszyta, aby pies szedł przy prawej...

http://kudlatyart.weebly.com/uploads/2/2/9/9/22999466/2256418_orig.jpg

wtedy półzacisk działa prawidłowo. Bez problemu się zaciska i wraca do pierwotnego stanu, gdy pies idzie na luźnej smyczy.

I to jest ta dziwnie zrobiona, tak? To moje wsie takie byly hah. AD i DS chyba tez, rogz tez tak zdaje sie robi. To pewnie dlatego nie zauwazylam zaleznosci zacisku od obrozy bo moje chodza przy prawej i jak sie okazuje wlasnie na ta noge mialam wszystkie obroze 

 

I zwykle i przepinane, chociaz wiecej zwykłych. Ja kupiłam dwie zwykle 180 cm, fajne są bo lekkie, nie widziałam takich długości w sklepach.

Dzięki, zalicytuję tą L-kę przynajmniej, akurat nasz rozmiar, a ciekawa jestem tych obrozy Ruffwear ;)

Rozne rozmiary sa? masz jakies foto :P ?
Co do dlugosci..

 

 

wg metki pierwsza i druga od gory mają 1,4 m
a trzecia i czwarta po 1.8 m

20150515_145027_zpslsnlccc5.jpg

 

:P

Link to comment
Share on other sites

U mnie często chodzą na obroży, także mi to przeszkadzało :)

 

Odpisali, mi że oni tak normalnie szyją. Dlatego teraz wiem, że w przyszłości muszę pamiętać o tym szczególe.

Furkidz szyje, aby pies szedł przy lewej. Od razu sprawdziłam, bo się ciut zmieszałam :)

 

No patrz, a ja obie obroże z Kudłatego mam szyte z zaciskiem na lewą nogę, a jedyny półzacisk z Furkidz jest na prawą nogę :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...