Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Czy wie ktoś czy Dog style jeszcze gdziekolwiek odpisuje na wiadomości? 3 tygodnie temu zamówiłam smycz i od tej pory cisza :/

 

A oni aktualnie nie na urlopie?

 

Z tego co pamiętam na urlopie dopiero od 15.07, tak przynajmniej mi sie wydawało. Też zamówiłam obroże, zapłaciłam i w sumie tyle je widziałam, kasa ode mnie doszła 10tego, myślałam, że po weekendzie dojdą, ale teraz zaczynam wątpić w ten scenariusz. 

Link to comment
Share on other sites

Pianka z Kudłatego super fajna, mięciutka i gładka w dotyku, dużo przyjemniejsza niż neopren. Za to schnie koszmarnie długo - byłam z psami nad jeziorem przed 16-stą, obroża z softshellem już dawno sucha, a ta z pianką nadal lekko wilgotna. Obie schły w takich samych warunkach, czyli na psach na spacerze, może upału nie mamy, ale też bez przesady...

Link to comment
Share on other sites

Aleksandra uwielbiam łyse uszy u pudli ! Zakochałam się po raz któryś w Twoim psie! 

Mojemu też goliłam co niektórzy uważali za zbrodnie ale w nosie z nimi :p 

 

Co do kompletów z biedronki to pies znajomej 18kg kundelek który szarpie do psów nosi od kilku tygodni komplet w rozmiarze M i nic się z nim nie dzieje , podszycie super, zarówno kółko , karabińczyk jak i klips wytrzymują .

Kolejny komplet L nosi 24 kg staffik innej znajomej i również spoko , jak na tą cene i biedronke są bardzo wytrzymałe .

 

 

Ja uwielbiam softshell z kudłatego , planuje dokupić za jakiś czas szelki na tym podszyciu.

Tak szybko mi nigdy nie schło żadne podszycie :) 

Uwielbiam naszą obroże , nie oszczędzam jej wcale a po praniu wygląda ciągle jak nówka .

Link to comment
Share on other sites

Też zakupiłam biedronkowe komplety. Różowy i fioletowy. Chciałam jeszcze zielony ale nie było S-ki. Kolory świetne, zwłaszcza różowy ????
Szukam smyczy i obroży w kolorze neonowym zielonym coś jak ta z biedry albo dingo. Które mam i po jednym praniu juz nie jest takie dające kolorem po oczach.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki wszystkim za odzew :) Jeśli schnie długo, to akurat mi nie przeszkadza, najważniejsze żeby nie wycierała sierści. Chociaż znając mojego psa to też pewnie kolorowo nie będzie, ale zapowiada się obiecująco, więc trzeba spróbować. Tylko teraz odwieczny problem - jakie kolory itd. Pewnie wezmę taśmę obszytą czarnym poliestrem i jakąś kolorową (najpewniej miętową lub oliwkową) piankę, ale jakoś nie mogę się do tego ostatecznie przekonać.

Jeśli chodzi o Kudłatego, to rzeczywiście widać, że się starają: i kontakt jest świetny i widzę, że we wzorniku pojawiają się coraz to nowe tasiemki itp.

Link to comment
Share on other sites

Doczekałam się naszych mocno opóźnionych lupinek. Echhh śliczne są chociaż taśmy różnią się ogromnie miękkością zależnie od wzoru.

 

A to prawda, wg moich doświadczeń (mam w sumie 6 obroży) najbardziej miękkie są z serii basic. I Plum Blossom. Reszta jest dość twarda.

 

Też zakupiłam biedronkowe komplety. Różowy i fioletowy. Chciałam jeszcze zielony ale nie było S-ki. Kolory świetne, zwłaszcza różowy
Szukam smyczy i obroży w kolorze neonowym zielonym coś jak ta z biedry albo dingo. Które mam i po jednym praniu juz nie jest takie dające kolorem po oczach.

 

Świetne były te komplety, szkoda, że najlepsze kolory były w takich małych rozmiarach :(

Link to comment
Share on other sites

Victoria świetnie szeleczki leżą :) kolorki też super :)

 

Dorzucę się do opinii o Kudłatym...jestem bardzo zadowolona z kontaktu, pani mega cierpliwa i wyrozumiała :) biorąc pod uwagę moje ostatnie zamówienie to wręcz medal za cierpliwość dostać powinna :D

Zamówiłam obrożę z łańcuszkiem (pierwsza taka nasza) i mam pytanie...wszystkie ogniwa w tym łańcuszku na łączeniach przylegają idealnie oprócz dwóch, które trzymają kółko do smyczy- te są leciutko rozchylone- czy w Waszych jest podobnie, czy mam się martwić? Używam obroży ok.2tyg. i nie zwróciłam na to uwagi, czy tak było od początku, czy w miarę używania się rozchyliły.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...