Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

wiem że jest do tego osobny temat - ale tu więcej osób zagląda i więcej osób może mi odpowie :D

Chce kupić Flexi
dla Cziki - 31kg

tylko która jest najleprza ?
flexi vario 60 kg
flexi-vario-l-tasma-5m-60kg-antracyt.jpg

czy
Flexi giant 50kg
smycz-automatyczna-flexi-giant-l-8-m-do-
Czy może bardziej zaufać
flexi giant professional 10m 75kg ??
flexi-giant-professional_5897.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nowość od ROGZ Lapz_Gloryz_TrendyCollar.jpg

 

Widział ktoś?

 

UUUU zupełnie nie moja bajka.

 

 

Nasze dzisiejsze wystawowe łupy... Nic już więcej nie kupuje :P

ROGZ lumberjack na którego się czaiłam kilka lat xd stwierdziłam, że chyba czas kupić, bo pies młodszy nie będzie :D

9SY51LO.jpg

 

fiJdnx9.jpg

I złota kolia :)

41xkMbU.jpg

 

WK1qLyy.jpg

 

 

Pięknie mu z tym złotym łańcuszkiem ;) A i ta butelkowa zieleń niebrzydka :)

 

 

Uff a mi udało się odpowiednio przerobić Y !! Są uzytkowanie, porządnie zszyte, ach ach <3

Link to comment
Share on other sites

Czekolada powinna od teraz chodzić tylko w złocie, świetnie wygląda <3

 

 

Co do rogza, bardziej pasowałby mi jakiś neonowy kolorek :) Sama się czaje na obrożę z tej serii, błękit albo fiolet.

A ja nie przepadam za neonowymi kolorkami, polowałam właśnie na tę zieleń. Może gdybym miała sukę, ale Jariego w róż nie wsadzę :D

Co do Flexi to dla psa 31 kg kupować smycz do 75 to drobna przesada ;) Dla mnie i to Vairo jest wielkie jak je zobaczyłam na żywo. Ale co kto lubi ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja mam dla psów 24 i 40 kg Flexi Comfort Compact 3 od lat, działają bez zarzutów. Teraz widzę, że Flexi się z nich wycofało na rzecz jakichś wynalazków, szkoda.

 

Czy ta nowa New Classic ma gumowaną rączkę, wie ktoś?

Link to comment
Share on other sites

Właśnie już chyba nic nie ma gumowanej rączki, tylko stare Flexi Comforty. Ja bym zmieniła flexi po 5 latach bo mi karabińczyk zaczyna niedomagać, ale żadna z tych nowych mi nie pasuje. Są śliczne, fakt, ale niefunkcjonalne. Stanie na kolejnym Comforcie :)

Link to comment
Share on other sites

Te nowe Vario mają mnóstwo bajerów, ale ja ich nie potrzebuję, a poza tym nie mam zaufania do dopinanych (wymiennych) końcówek. No i regulacja rączki będzie z pewnością doskonałym miejscem na zbieranie się piachu i śmieci. Gumowana rączka być musi więc też zostanę przy starych modelach.

Link to comment
Share on other sites

My zamówiliśmy osatnio naszą pierwszą 'pedalską obrożę' :P Jestem bardzo ciekawa jak to będzie na małym wyglądać. Najwyżej się opchnie, jak mi się nie spodoba. Do tego kusi, żeby coś Rudemu kupić, ale kurczę, to straszny brudas i nie mam pojęcia co wziąc, żeby choć trochę pożyło.... i w miarę dobrze się jeszcze prezentowało.

Link to comment
Share on other sites

te flexi varo z tą regulacją jest całkiem fajna i lekka i idealna do mojej dłoni i mój facet se może ustawić żeby było wygodnie
ale też nie mam jakoś pewności co do tego plastikowego łączenia

może te gigant ?

albo zerknę na te comfort :D

Link to comment
Share on other sites

te flexi varo z tą regulacją jest całkiem fajna i lekka i idealna do mojej dłoni i mój facet se może ustawić żeby było wygodnie
ale też nie mam jakoś pewności co do tego plastikowego łączenia

może te gigant ?

albo zerknę na te comfort :D

Co do Vario też miałam pewne wątpliwości co do tych plastikowych łączeń ale jak dla mnie wyglądają dosyć stabilnie, wzmacnia je jeszcze ten zatrzask :) Ale Comfort też polecam, my mamy Comfort long :D

Link to comment
Share on other sites

Co do Vario też miałam pewne wątpliwości co do tych plastikowych łączeń ale jak dla mnie wyglądają dosyć stabilnie, wzmacnia je jeszcze ten zatrzask :) Ale Comfort też polecam, my mamy Comfort long :D

a gdzie ja znajdę Comfort dla psów do 60kg??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...