Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Nie wiem, czy dogmans.cz dalej wysyła do Polski. Chciałam kupic torrent coat u nich, wyskoczyła mi informacja, że ten adres nie jest obsługiwany. Po napisaniu maila z zapytaniem - cisza.

 

Dogha - świetnie wyglądają takie łysolki! :))

Link to comment
Share on other sites

Guest Olimpijka

Nareszcie widać tyle, że mogę się pochwalić :P
Snapchat--6518176406985731066.jpg

Snapchat-2390092300819724959.jpg

 

Snapchat-4568012201129278723.jpg

 

Snapchat--8851667692679194682.jpg

Świetnie wyglądają! Moja Abi potrafi mi wyskoczyć z norweskich i rozmyślam co robić, bo za często jej się to zdarza.

Link to comment
Share on other sites

Dotarła nasza smycz Julius (ta z nitką fluo- odblaskową)- rewelacja!

Jakby się ktoś zastanawiał nad zakupem- polecam jak najbardziej. Super miękka- rurowa, ale dużo bardziej "mięsista" (w porównaniu do taksówki, czy DS), nie ślizga się, fajnie leży w dłoni. Jedyny minus jak dla mnie to duży karabinczyk, ale jakoś przeboleję ;)

Link to comment
Share on other sites

Hej, hej. Wyszukiwarka mi nie działa na dogo a grzebie i jakoś nie mogłam się dokopać i nie wiem czy temat był czy nie było. Zapytam tu. Jakie szelki dla szczeniaka. Ruchliwy, aktywny, morderca wszystkiego co da się złąpać w mordkę. Chcemy w przyszłości latać z freesbe, ale mała to gówniarz jeszcze. Szelki mi się podobają, ale nie mam doświadczenia. Moja Starsza chodzi w obroży i obroża zawsze byłą dla niej super, ale teraz dla młodej myślałam o szelkach właśnie :)
Guardy będą odpowiednie? Czy moze nie bawic sie w nic wymyslnego, bo mi pędrak zaraz wyrośnie?
Nie znam się totalnie, dlatego szukam pomocy.

Link to comment
Share on other sites

Dominika, będziesz wymieniać, czy sprzedawać? Bo ja bym chciała je zobaczyć na Arniku :P 

Jeszcze myślałam nad takimi 
http://www.kuchniapupila.pl/pies/akcesoria/szelki/trixie_experience_szelki,p694099266

Albo hurtta Y 

Nie wiem co psa mniej sparaliżuje...

Szelki już sprzedałam, wczoraj je wysłałam... Będę mieć w weekend rozmiar L/XL. Myślę, że M-ki pasowały by na Arniku :) Szelki z hurtty też będę mieć, ale muszę czekać jeszcze do połowy lipca :P

Link to comment
Share on other sites

Ma ktoś może szelki Ruffwear Front Range harness rozmiar S i M i mógłby mi podać dokłądne wymiary? Byłabym wdzięczna! Z góry dziękuję!

Miałam na kilka dni te szelki rozmiar M, minimalny obwód klatki piersiowej to około 54cm a maksymalny 85cm, więc wymiary się różnią niż w tabeli podanych od producenta.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...