Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Raczej nie planowałam być na DG… Może ew. w sobotę wpadnę. Jeśli tak, to oczywiście możecie przymierzyć ;) Buzz ma w barkach jakieś 47(?) cm z tego co pamiętam, ale ten przód ma dużo luzu u niego.
Ewa, pokazywałaś tutaj Duffla w tych 80? Jestem ciekawa jak leżą, bo przekrój psów które noszą jeden rozmiar coraz większy :P

Link to comment
Share on other sites

Raczej nie planowałam być na DG… Może ew. w sobotę wpadnę. Jeśli tak, to oczywiście możecie przymierzyć ;) Buzz ma w barkach jakieś 47(?) cm z tego co pamiętam, ale ten przód ma dużo luzu u niego.
Ewa, pokazywałaś tutaj Duffla w tych 80? Jestem ciekawa jak leżą, bo przekrój psów które noszą jeden rozmiar coraz większy :P

Nie pokazywałam, ale w najbliższym czasie postaram się zrobić jakieś fotki i wstawię ;)

Link to comment
Share on other sites

Kurczę ja bym się chętnie podjęła tego zamówienia ale ni w ząb nie znam niemieckiego ani nie wiem jak wygląda płatność przez paypal :P odbiór paczki i rozsyłanie nie jest problemem. Może jakaś dobra dusza pomogłaby mi i w końcu zrobilibyśmy to zbiorowe? :)

Tydzień temu zamówilam na petkarmie i dalej cisza :\

Link to comment
Share on other sites

Kurczę ja bym się chętnie podjęła tego zamówienia ale ni w ząb nie znam niemieckiego ani nie wiem jak wygląda płatność przez paypal :P odbiór paczki i rozsyłanie nie jest problemem. Może jakaś dobra dusza pomogłaby mi i w końcu zrobilibyśmy to zbiorowe? :)

Tydzień temu zamówilam na petkarmie i dalej cisza :\

Ja mogę pomóc z ogarnięciem strony :) Ja też z niemieckim na bakier (mimo, że mam w szkole :P), ale bez problemu się połapałam. Na paypal musisz założyć sobie konto i zasilić je pieniędzmi z własnego konta w banku. Wszystko darmowe i bardzo proste.

Link to comment
Share on other sites

Komplecik od DS :)

 

[URL=http://s1372.photobucket.com/user/Blue_Meatloaf/media/DSC_0740_zpsh732rl4v.jpg.html]DSC_0740_zpsh732rl4v.jpg[/URL]

 

[URL=http://s1372.photobucket.com/user/Blue_Meatloaf/media/DSC_0737_zpssbxfxzjs.jpg.html]DSC_0737_zpssbxfxzjs.jpg[/URL]   [URL=http://s1372.photobucket.com/user/Blue_Meatloaf/media/DSC_0744_zps9s5r3jtf.jpg.html]DSC_0744_zps9s5r3jtf.jpg[/URL]

 

[URL=http://s1372.photobucket.com/user/Blue_Meatloaf/media/DSC_0752_zps7mkcu0wz.jpg.html]DSC_0752_zps7mkcu0wz.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

toyota Pepper-oni dziękujemy :D

 

Agnes hehehe w piątek to ja już nic nie widziałam bo miałyśmy świetny pomysł, żeby iść z dworca z samych Skierniewic i kierować się google mapą, która źle pokazywała ośrodek ^^ więc marzyłam tylko o zdjęciu z siebie przeklętego plecaka :P ale za to na starcie Fantę widziałam :P

 

To trzeba było podejść, że Ty to Ty bo ja nie ogarniałam nikogo :p za dużo tam tego było :p

Link to comment
Share on other sites

To trzeba było podejść, że Ty to Ty bo ja nie ogarniałam nikogo :P za dużo tam tego było :P

 

mnie ciężko ogarnąć bo się mało tu udzielam ^^ 

 

ano było tam tego tyle, że moja suka była z początku poirytowana (irytacja teriera bardzo;]) towarzystwem ^^ dopiero jak się zmęczyła to jej zaczęło zwisać :D 

Link to comment
Share on other sites

Heejka :D

Właśnie zdałam w kolokwium i w przypływie endorfin zakupiłam żółtą odblaskową smycz z rogza. Problem mój polega teraz na tym, że nie mam żadnej obroży, która by do niej pasowała. Zresztą, zrobiłam porządki w psiej szafie i mogę trochę rozbudować kolekcję :P

Dostałam fioła na punkcie tęczowej tasiemki (Aga*Lis, cudny komplet!), więc chciałabym stworzyć jakieś szelki z nią, ale żeby pasowały do smyczy ;)

 

I tu rodzi się me pytanie: jakie podszycie (lub taśma) w DS (lub Kudłatym) kolorystycznie najbardziej przypominają żółtego rogza?

Na razie myślę o neonowo-żółtej ekoskórce lub neoprenie z DS - ale na laptopie to ja 'se moge' - ma ktoś porównanie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...