Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Ojoj, szkoda:( Ale już Ci podesłałam na FP potencjalnego nabywcę :D

 

 

BTW dziewczyny, jakby ktoś chciał obejrzeć naszą niezdrową kolekcję obroży i szelek to na blogu się wyspowiadałam :http://bit.ly/1IbsqfZ :P

Nenya! powiedz mi gdzie kupiłaś tą hurtte obroże niebiesko -żółtą (?) , nie wiesz czy robią w tej kolorystyce szelki Yki/Xy ?

Ten kolor bardzo mi się spodobał!

Link to comment
Share on other sites

Nenya! powiedz mi gdzie kupiłaś tą hurtte obroże niebiesko -żółtą (?) , nie wiesz czy robią w tej kolorystyce szelki Yki/Xy ?

Ten kolor bardzo mi się spodobał!

 

To jest limitka z zeszłego roku, nie idzie jej dostać... Tylko na ebayu z Włoch ją widziałam, a strasznie szkoda, bo też bym ją chętnie zgarnęła :P

 

 

Jak miło, wczoraj zrobiłam zamówienie i zapłaciłam w Prodogu, dzisiaj paczka już wysłana :D Lecą do nas kolejne Hurtty, tym razem pomarańczowe Lifeguardy ;) Do tego smycza z PSDD, ale zanim się uszyje, to niestety trochę się muszę wstrzymać.

Link to comment
Share on other sites

To chyba ta hurtta co Dogha sprzedawała ostatnio :P

 

 

Ojoj, szkoda:( Ale już Ci podesłałam na FP potencjalnego nabywcę :D

 

dzięki, owieczki trafią w dobre ręce więc na pocieszenie zamówiłam 3 red dingo, zobaczymy czy przekonam się do zatrzasków :D

Link to comment
Share on other sites

Kocurkotka u mnie są do dzisiaj ;3 Zabawki  po 4zł, akcesoria po 8zł, legowiska po 23 chyba. Legowisk są 3 duże kartony.
Zapraszam do Rydułtów ;)

a byłam w Będzinie a Dąbrowie górniczej - w Sosnowcu - Zawierciu u mnie w Łazach i nigdzie nie było akcesori dla psów skandal :D
a chciałam zabawek na kupować

Link to comment
Share on other sites

Z Niemiec ze sklepu luxus4dogs.com :)
Rzeczy Victorii też stamtąd. A Hurtta niebiesko-żółta była moja, przywieziona z Włoch. Żałuję, że nie wzięłam mniejszego rozmiaru, bo bym nie oddała ;) A tej nie używałam, bo za szeroko i kółko duże.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...