Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Pełna miska ma niezły asortyment rogza i na allegro wystawia dystrybutor (w Warszawie ma sklep). Krak vet też ma sporo ale nie zawsze wszystko co na stronie maja faktycznie i długo się czeka zwykle. W mall.pl mają rzadko i mało ale za to ceny konkurencyjne.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny czy ta seria rogz alpinist czyli ta mega miękka faktycznie tak mocno się mechaci i niszczy? Macałam ją ostatnio i strasznie mi się podoba.


Przez pół roku używałam dosyć regularnie obroży z tej serii i byłam bardzo zadowolona, świetna w dotyku i nie było żadnych śladów mechacenia. Ja miałam fioletowa nie wiem jak z czyszczeniem na jasnych kolorach. Ale ogólnie obroża zasługuje na polecenie :)
Link to comment
Share on other sites

to w sumie zalezy jak jej sie uzywa, ja mam dwie (mialam 3) i trzy obroze, przepinana mechaci sie znacznie mniej, a obroze w zaleznosci od tego czy przykrywa je futerko czy nie. Mysle ze jak bedziesz szanowala smycz to sie nie zmechaci jakos bardzo, trzymaj ja z daleka od rzepow i najlepiej w jakims innym pudelku niz reszta psich rzeczy, albo w woreczku foliowym i powinno byc ok. Nasza wyglada calkiem niezle, a nawet jesli by nie wygladala to i tak wg mnie jest warta kupienia bo rzeczywiscie jest super miekka i lekka ;)

Link to comment
Share on other sites

A do mnie jadą Ruffweary :)
 
Lucky23 jak już sama szyjesz szelki, to może warto robić zaczep na identyfikator? Chyba byłoby to dla Ciebie wygodniejsze - adresówka wtedy nie hałasuje.

Mamy a'la IDholder, ale go nie używamy, bo bardziej nam przeszkadza niż sama adresówka..
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...