Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Cześć,

jakie wybrac szelki dla psa wielkości spaniela.

Z założenia maja być do ciagnięcia- biegania, roweru i szybkiego spacerowania,  ale mój pies albo ciągnie bardzo mocno, lub ewentualnie idzie przede mną, albo trzyma się z tyłu, lub boku. Dosyć często sie zatrzymuję, zwalania, obchodzi mnie itp.

Najlepsze były by sledy, ale może jakies inne byłyby lepsze?

 

W tym momencie używamy norwegów, ale nie jestem do konca przekonana ze to najlepsze wyjście. W przypadku gdy idzie przede mną, lub z tyłu są ok, ale gdy ciagnie już nie do końca mi sie podobają.

 

A szelki z X na plecach? Nie wiem, jak ten typ się profesjonalnie nazywa, ale mam na myśli szelki w tym stylu: http://www.super-zoo.pl/galerie/t/trixie-fusion-szelki-pod_3240.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ma minę jakby te szelki mocno go skrzywdziły :)

 

Zdjęcie zrobiłam jak wróciliśmy od fryzjera ;).  Nie jest tam maltretowany,  ale uważa te zabiegi za zamach stanu ;).

 

Chciałam porobić mu foty na zewnątrz, ale zaczęło padać. Hurtty ponoć blakną, więc  pora wreszcie uwiecznić je na zdjęciu zanim stracą blask, bo już je mamy jakiś czas. 

Link to comment
Share on other sites

Również byłabym za drugą ;)

A moje pytanie, czy jest jakaś firma, która produkuje smycze z takiej taśmy z jakiej wykonane są lonże dla koni? Zależy mi na właśnie takiej mięciutkie, a za razem wytrzymałej i dobrze uszytej smyczce, która będzie dobrze leżeć w ręce :)

Link to comment
Share on other sites

Również byłabym za drugą ;)

A moje pytanie, czy jest jakaś firma, która produkuje smycze z takiej taśmy z jakiej wykonane są lonże dla koni? Zależy mi na właśnie takiej mięciutkie, a za razem wytrzymałej i dobrze uszytej smyczce, która będzie dobrze leżeć w ręce :)

 

klaudiaZak chodzi Ci pewnie o taki typ taśmy? http://wstadzie.pl/pol_pl_Lonza-API-w-torbie-brazowo-niebieska-298_2.jpg

Nigdzie nie widziałam, ale podsunęłaś mi pomysł, żebym przerobiła swoją, nieużywaną, lonże na smycz :D

Link to comment
Share on other sites

Również byłabym za drugą ;)

A moje pytanie, czy jest jakaś firma, która produkuje smycze z takiej taśmy z jakiej wykonane są lonże dla koni? Zależy mi na właśnie takiej mięciutkie, a za razem wytrzymałej i dobrze uszytej smyczce, która będzie dobrze leżeć w ręce :)

 Rogz, Lupine  :)

 

 

Ja z kolei kliknęłam szelki...pochwale się jak ( i czy) dojada, bo są zagranico

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...