Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Z amortyzatorem robi chyba tylko dogstyle ;) ale polecam albo kupić przez allegro albo uzbroić w cierpliwość w oczekiwaniu na odpowiedź :P na allegro robi takie jeszcze jakaś firma Sali i happyhusky ale nie dam sobie ręki uciąć, że to nie to samo :D

Link to comment
Share on other sites

Tak oglądam sobie zdjecia Ginny w ruffwearach i u niej ten pasek między łapami nie opiera się na szyi tak jak u Bluesa. Hmm.. ciekawe czy to efekt tego, że Blues jest mały ale masywny i musiałam wziąć rozmiar większe (przez co ta zabudowana część jest też większa) czy może jakoś źle wyregulowałam? Swoją drogą są boskie, już mam ochotę zamówić dla Froda, czekam tylko na kasę ;) Dla tego Pana jaki kolor ruffwearow? Oprócz różu ;) [URL=http://www.tinypic.pl/57yj39hw19zd]57yj39hw19zd_t.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Tak oglądam sobie zdjecia Ginny w ruffwearach i u niej ten pasek między łapami nie opiera się na szyi tak jak u Bluesa. Hmm.. ciekawe czy to efekt tego, że Blues jest mały ale masywny i musiałam wziąć rozmiar większe (przez co ta zabudowana część jest też większa) czy może jakoś źle wyregulowałam?

Swoją drogą są boskie, już mam ochotę zamówić dla Froda, czekam tylko na kasę ;)

Dla tego Pana jaki kolor ruffwearow? Oprócz różu ;)

57yj39hw19zd_t.jpg

 

Pomarańczowy!!!

Link to comment
Share on other sites

Tak oglądam sobie zdjecia Ginny w ruffwearach i u niej ten pasek między łapami nie opiera się na szyi tak jak u Bluesa. Hmm.. ciekawe czy to efekt tego, że Blues jest mały ale masywny i musiałam wziąć rozmiar większe (przez co ta zabudowana część jest też większa) czy może jakoś źle wyregulowałam?

Swoją drogą są boskie, już mam ochotę zamówić dla Froda, czekam tylko na kasę ;)

Dla tego Pana jaki kolor ruffwearow? Oprócz różu ;)

57yj39hw19zd_t.jpg

Oczywiście pomarańczowy :).

Link to comment
Share on other sites

Tak oglądam sobie zdjecia Ginny w ruffwearach i u niej ten pasek między łapami nie opiera się na szyi tak jak u Bluesa. Hmm.. ciekawe czy to efekt tego, że Blues jest mały ale masywny i musiałam wziąć rozmiar większe (przez co ta zabudowana część jest też większa) czy może jakoś źle wyregulowałam?

Swoją drogą są boskie, już mam ochotę zamówić dla Froda, czekam tylko na kasę ;)

Dla tego Pana jaki kolor ruffwearow? Oprócz różu ;)
 

Może to kwestia długości szyi? Wrzucałaś tu ich zdjęcie? 

A kolor rzeczywiście pomarańczowy by bardzo pasował :)

Link to comment
Share on other sites

Tak oglądam sobie zdjecia Ginny w ruffwearach i u niej ten pasek między łapami nie opiera się na szyi tak jak u Bluesa. Hmm.. ciekawe czy to efekt tego, że Blues jest mały ale masywny i musiałam wziąć rozmiar większe (przez co ta zabudowana część jest też większa) czy może jakoś źle wyregulowałam?

Swoją drogą są boskie, już mam ochotę zamówić dla Froda, czekam tylko na kasę ;)

Dla tego Pana jaki kolor ruffwearow? Oprócz różu ;)
 

pomarańcz :D

Link to comment
Share on other sites

Co polecicie dla szaraka (weimara)?
Obroża najlepiej na zastrzask lub półzaciskowa...
Aktualnie ma zieleń neon, ale korci mnie kupno furkidz'a :)

Może coś intensywnie błękitnego/turkus?

 

Szukam bardzo miękkiej smyczy. Poleca ktos cos?

OhMyPet ma bardzo miękkie, seria smooth&silky. Mam dwie i zdecydowanie mogę polecić, w ogóle nie tną. 

Link to comment
Share on other sites

Nic konkretnego nie miałam na myśli. Przy szarym masz w sumie tak samo szerokie pole do popisu jak przy czarnym lub białym psie - większość będzie pasowała. Ja dla mojego miałam obrożę z taką tasiemką, chyba by fajnie wyglądała:

352rmuq.jpg

 

Oprócz niebieskości nasuwają mi się jeszcze jakieś pastelowe fiolety, coś ala http://furkidz.eu/pl/p/Obroza-dla-psa-I-need-Flower/573 ale to mało samcze :P

Link to comment
Share on other sites

Cześć,

jakie wybrac szelki dla psa wielkości spaniela.

Z założenia maja być do ciagnięcia- biegania, roweru i szybkiego spacerowania,  ale mój pies albo ciągnie bardzo mocno, lub ewentualnie idzie przede mną, albo trzyma się z tyłu, lub boku. Dosyć często sie zatrzymuję, zwalania, obchodzi mnie itp.

Najlepsze były by sledy, ale może jakies inne byłyby lepsze?

 

W tym momencie używamy norwegów, ale nie jestem do konca przekonana ze to najlepsze wyjście. W przypadku gdy idzie przede mną, lub z tyłu są ok, ale gdy ciagnie już nie do końca mi sie podobają.

Link to comment
Share on other sites

Cześć,

jakie wybrac szelki dla psa wielkości spaniela.

Z założenia maja być do ciagnięcia- biegania, roweru i szybkiego spacerowania,  ale mój pies albo ciągnie bardzo mocno, lub ewentualnie idzie przede mną, albo trzyma się z tyłu, lub boku. Dosyć często sie zatrzymuję, zwalania, obchodzi mnie itp.

Najlepsze były by sledy, ale może jakies inne byłyby lepsze?

 

W tym momencie używamy norwegów, ale nie jestem do konca przekonana ze to najlepsze wyjście. W przypadku gdy idzie przede mną, lub z tyłu są ok, ale gdy ciagnie już nie do końca mi sie podobają.

 

 

Norwegi nie powinny być używane do ciągnięcia - w takim wypadku siły niedobrze rozkładają się na obręcz barkową - optymalne są guardy, Y lub sledy. Jeśli Twój pies nie ma tendencji do ciągnięcia i raczej zostaje w tyle to sledy tylko Cię wkurzą - one jak nie są napięte to źle się układają, ba, mogą zjeżdżać.

Link to comment
Share on other sites

 

Raczej każda firma handmade ci zrobi :)

 

 

Z amortyzatorem robi chyba tylko dogstyle ;) ale polecam albo kupić przez allegro albo uzbroić w cierpliwość w oczekiwaniu na odpowiedź :P na allegro robi takie jeszcze jakaś firma Sali i happyhusky ale nie dam sobie ręki uciąć, że to nie to samo :D

 

 

A Champion?
b_19631.jpg
http://www.karusek.com.pl/produkt.php?prod_id=22827
http://www.karusek.com.pl/produkt.php?prod_id=19631

 



Dzięki za odpwiedzi, zorientuje się w firmach handmade, ewentualnie pomyślę o tym z Championa
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...