Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

 

Mam taką samą też niebieską z gazetki :P A nie masz  wrażenia, że regulacja się rozsuwa i trzeba zwężać co jakiś czas?

Nam się o dziwo nic nie rozsuwa, cały czas jest tak samo.. :O

A tak się przedstawia nasza kolekcja (brakuje jednej obróżki :D)
04t31w5b6oip.jpg
Link to comment
Share on other sites

No coś tam różowego można kupić... ;)
http://biothane-hundeleinen.de/media/catalog/category/Biothane_farbrundell.jpg

To nie ta taśma, tamta była zupełnie inna i znalazłam ją, m.in. tu:
http://de.dawanda.com/product/46253042-Leine-aus-Biothane-verstellbar-2m-neon-pink
Myślałam nad tą smyczą z juliusa, ale dobrze że nie zamówiłam, dozbieram kase i wezmę tą biothane tylko z jakiejś niemieckiej strony muszę poszukać, żeby doszła cała :D
Link to comment
Share on other sites

W Niemczech mają niesamowity wybór kolorów, to co zalinkowałam to przykładowy wzornik. Ja się czaję na pomarańczkę - to tropienia. Będę zamawiała tylko taśmę i tylko najcieńszą, bo już wiem, że to co sprzedaje zooplus to dla nas za ciężkie, a karabińczyk jak dla krowy :P

Link to comment
Share on other sites

W Niemczech mają niesamowity wybór kolorów, to co zalinkowałam to przykładowy wzornik. Ja się czaję na pomarańczkę - to tropienia. Będę zamawiała tylko taśmę i tylko najcieńszą, bo już wiem, że to co sprzedaje zooplus to dla nas za ciężkie, a karabińczyk jak dla krowy :P

Pomarańczową właśnie miałam okazję wczoraj widzieć i jest super! kolor piękny! a ten materiał z którego jest smycz - wydaje się być mega wygodny ;)
Link to comment
Share on other sites

Nie polecam zakupów w sklepie kuchniapupila. Robiłam już kilka zamówień i dosłownie przy każdym wynajdowali jakieś problemy. 

Ale do brzegu: 

wiecie coś o tym, że wycofują te najzwyklejsze guardy z Trixie? To był najtańszy (ostatnio kupowałam L-XL za 13-15zł) i najlepszy model, w jaki zaopatrywałam psy w schronisku. Jeśli mają go przestać produkować to kapota...

Link to comment
Share on other sites

Nie polecam zakupów w sklepie kuchniapupila. Robiłam już kilka zamówień i dosłownie przy każdym wynajdowali jakieś problemy. 

Ale do brzegu: 

wiecie coś o tym, że wycofują te najzwyklejsze guardy z Trixie? To był najtańszy (ostatnio kupowałam L-XL za 13-15zł) i najlepszy model, w jaki zaopatrywałam psy w schronisku. Jeśli mają go przestać produkować to kapota...

Wszystkie rozmiary? :O Ja się załapałam miesiąc temu na szczęście :P

Link to comment
Share on other sites

Pomarańczową właśnie miałam okazję wczoraj widzieć i jest super! kolor piękny! a ten materiał z którego jest smycz - wydaje się być mega wygodny ;)

a te smycze są trwałe ? widziałam w juliusie taką neonową i w dotyku są jak guma
 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...