Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Zamawialam xs ktore sa regulowane niby od 43 do 56. Moje obydwa maja 53 cm

 

Chyba powinni Ci pójść na rękę z wymianą, skoro informacje o produkcie nie pokrywają się ze stanem faktycznym...

A na prodogu oczywiście:
" Jeżeli pomiary Twojego psa wskazują na dwa rozmiary - wybierz mniejszy."

Link to comment
Share on other sites

Odpisali.juz kocham ten sklep ;)


"Oczywiście, że jest możliwość wymiany. Przy kupnie przez internet ciężko dobrać rozmiar, nie ma na to mocnych :)
Proszę odesłać nam szelki, które są za małe najtańszym z możliwych sposobów ( myślę, że poczta będzie najtańsza), a my po ich otrzymaniu wyślemy Pani S niebieskie na nasz koszt. Zdjęłam już je ze stanu magazynowego, aby mieć pewność, że mogę je do Pani jak najszybciej wysłać.
W razie pytań lub wątpliwości zachęcam do kontaktu. czy to telefonicznego czy mailowego"

Link to comment
Share on other sites

Duffel wygląda świetnie! Jaki rozmiar brałaś?

 

My właśnie czekamy na ruffweary. W sprawie szelki do tropienia z ShaggyDoggy się nie dogadałam, więc zamówiłam ZeroDC, a w takim układzie jakby nie patrzeć zostało trochę kasy.. :P więc postanowiłam zainwestować jeszcze w rfw :D

 

Teraz się boję czy nie będą za duże, bo ZeroDC musiałam wyregulować na maksa.

Link to comment
Share on other sites

Dufel świetnie wygląda w niebieskościach :) Za to same szelki nie w moim typie (na szczęście ;) )

Doczekałam się wreszcie hurttowych Y szelek, wzięłam większy rozmiar (80 od trzech miesięcy były niedostępne) i dobrze się stało, leżą chyba dobrze, tylko zdaje mi się, że tylny pasek zbyt blisko pach. Na zdjęciach bardzo podobały mi się te napisy, na żywo jakoś mnie drażnią, za to kolor rewelacyjny- bardzo fajny odcień zieleni :)

Link to comment
Share on other sites

Ślicznie Duffel wygląda, i jeszcze ten kolor <3 Też myślałam nad tymi szelkami, ale cena jednak odstrasza. Wybrałam więc rogza utility- szelki zapinane od  góry, czarne, czekamy na przesyłkę :) Dobierając rozmiar zdałam sobie sprawę ,że mam bardzo niewymiarowego psa- waży 4 kg, w kłębie ma ok. 26 cm a obwód klatki piersiowej 46 cm :O :O I tak, szelki dla małego yorka zamawiam  jak dla (cytuję ze strony rogza) "jack russell terriera, szkockiego terriera, mopsa, sznaucera miniaturowego" :D :D

Link to comment
Share on other sites

 

Odpisali.juz kocham ten sklep  ;)

"Oczywiście, że jest możliwość wymiany. Przy kupnie przez internet ciężko dobrać rozmiar, nie ma na to mocnych  :)
Proszę odesłać nam szelki, które są za małe najtańszym z możliwych sposobów ( myślę, że poczta będzie najtańsza), a my po ich otrzymaniu wyślemy Pani S niebieskie na nasz koszt. Zdjęłam już je ze stanu magazynowego, aby mieć pewność, że mogę je do Pani jak najszybciej wysłać.
W razie pytań lub wątpliwości zachęcam do kontaktu. czy to telefonicznego czy mailowego"

 

 

No i przyzwoicie :)

 

Duffel wygląda świetnie! Jaki rozmiar brałaś?

 

My właśnie czekamy na ruffweary. W sprawie szelki do tropienia z ShaggyDoggy się nie dogadałam, więc zamówiłam ZeroDC, a w takim układzie jakby nie patrzeć zostało trochę kasy.. :P więc postanowiłam zainwestować jeszcze w rfw :D

 

Teraz się boję czy nie będą za duże, bo ZeroDC musiałam wyregulować na maksa.

 

Muszę Ci powiedzieć, że bardzo podoba mi się takie rozwiązanie :P 

Też kolor niebieski? Według mnie najładniejszy, super na Dufflu wygląda. 

Link to comment
Share on other sites

ZeroDC dopiero będą przechodzić testy. ;) Muszę je jeszcze raz dobrze założyć i obczaić czy aby na pewno dobrze lezą, bo już jak wyciągnęłam wydawały mi się mega wielkie, a na psie muszę przyznać, że też zdecydowanie inaczej niż nasze manmaty, na plus na pewno materiał, bardzo lekkie nie spodziewałam się :)

Link to comment
Share on other sites

Zastanawiam się czy ta smycz będzie pasować do wiśniowych hurtt: http://www.p1es.pl/smycz-gumowana-rozowa-20-mm-3m-z-uchwytem-dla-psow-p-361.html
Co myślicie? ma ktoś tą smyczke w ogóle? :)

Ja mam taką siwą i przepinaną- obecnie najlepsza moja smycz :) Nawet przy zrywach mojej suczki trzyma się bardzo dobrze, dzięki gumie. Też myślałam o tej w różu do hurtty, ale wtedy potrzebowałabym jeszcze czerwonej do julków, więc za dużo :D
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ja mam taką siwą i przepinaną- obecnie najlepsza moja smycz :) Nawet przy zrywach mojej suczki trzyma się bardzo dobrze, dzięki gumie. Też myślałam o tej w różu do hurtty, ale wtedy potrzebowałabym jeszcze czerwonej do julków, więc za dużo :D

Łii no to chyba sobie taką sprawimy :D
Myślałam też o tej przepinanej, ale różnica w cenie jest spora, a ja i tak w naszych przepinanych smyczach nie zmieniam długości - zawsze mam ustawioną na najdłuższą, więc może nie warto przepłacać.. :P
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Zastanawiam się czy ta smycz będzie pasować do wiśniowych hurtt: http://www.p1es.pl/smycz-gumowana-rozowa-20-mm-3m-z-uchwytem-dla-psow-p-361.html
Co myślicie? ma ktoś tą smyczke w ogóle? :)


Ja mam - dwie czarne o długości 1m :).
Kupowałam je bardziej dla mojego TZta (bo ja do tej pory uznawałam tylko dłuższe smycze), ale sama również ich używam.
Są bardzo lekkie, fajnie leżą w ręce i dzięki gumowaniu bardzo wygodnie się je trzyma.
Obecnie używam tylko ich :).
Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś ma może porównanie jak wypadają rozmiarowo szelki Hurtta ? Czy jak pies nosi rozmiar norwegów Hurtta 45 cm, to Y też brać w tym rozmiarze ?

Zazwyczaj szelki Y są dobre w mniejszym rozmiarze niż norweskie, na przykład u nas z modelu Y pasuje 90 (i też jest nieco luźny z przodu), a norwegi są idealne w rozmiarze 110 ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...