Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Można znaleźć takie zdjęcia, na nich chyba najlepiej widać konstrukcję tych szelek

Go-Tech-Dog-Car-Harness-Close-Ups-Back.jGo-Tech-Dog-Car-Harness-Close-Ups-Front.

 

Wydaje mi się, że one mają ten przód miękki i wcale nie muszą być samochodowe - o tym samym świadczą zresztą zdjęcia psów i opis na prodogu. Ja bym brała na Twoim miejscu te lub ZeroDC, bo według mnie są wygodne przez to, że są takie lekkie i miękkie; pies będzie się czuł swobodnie. Cena też znośna ;)

Ja "niestety" też cierpię na szmatoholizm jeśli chodzi o szelki, ale za to mamy tylko dwie obróżki, których używamy, w tym jedną do adresówki :P

Link to comment
Share on other sites

Na coś się muszę zdecydować. Chociaż jakby nie było szelki to ja mam i to nie jedne :P

Właśnie to zdjęcie widziałam i tak jakoś trochę się obawiam cienkości tych pasków a i kolory jakieś takie jesienne mają, no nie dogodzisz :P

Na tym filmiku tak ta "rączka" zaczęła trochę odstawać także myślę, że dla nas na ten czas odpadają bo nic w krzakach nie może się zahaczać, za to znów mnie wzięło na te ruffweary.. czytałam sporo pozytywnych opinii.. oszalejęę :)

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chcesz szelki typowo do tropienia, to zainwestuj w SD lub ZeroDC, one mają mniej więcej tak wymierzony tył, że fajnie rozkładają nacisk.

Nigellohy macałam, niezła robota, są bardzo porządne!

 

Ja też się przymierzam do kupna nowych szelek do tropienia i stawiam na ZeroDC Short :)

Link to comment
Share on other sites

Na coś się muszę zdecydować. Chociaż jakby nie było szelki to ja mam i to nie jedne :P

Właśnie to zdjęcie widziałam i tak jakoś trochę się obawiam cienkości tych pasków a i kolory jakieś takie jesienne mają, no nie dogodzisz :P

Na tym filmiku tak ta "rączka" zaczęła trochę odstawać także myślę, że dla nas na ten czas odpadają bo nic w krzakach nie może się zahaczać, za to znów mnie wzięło na te ruffweary.. czytałam sporo pozytywnych opinii.. oszalejęę :)

Ja z tych 3 mogę z doświadczenia polecić tylko ZeroDC ;)

Ostatnio na grupie na FB przewinęły mi się niebieskie Ruffweary L/XL za 150zł

Link to comment
Share on other sites


mają 3,8 cm
różowa kość ma 3 cm - niebieska 3,8cm
ta różowa łapka też ma 3,8:)

Kurcze, strasznie różne są... Ja mam niebieską kostkę i czerwone serce i mają po 3 cm średnicy i takie byłyby idealne. Chyba muszę napisać po prostu jak to teraz wygląda.
Link to comment
Share on other sites

Sztywny jest ten placek na klacie w ezydogach ;) Jak się układa nie pamiętam, ja wymieniłam na przedni pasek od szelek do auta Trixie :P

 

kurcze, a ja się zakochałam w pomarańczowych https://igcdn-photos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfa1/t51.2885-15/11116886_1561723830762483_788408919_n.jpg, a skoro jest sztywne to Muffinowi raczej nie będzie wygodnie, zwłaszcza jak myślałam o zakupie szelek pod kątem dogtrekkingu :/

Link to comment
Share on other sites

Dzięki! :)

Mnie też się strasznie podobają :) na żywo kolory wyglądają jeszcze lepiej :D

Poza tym szelki się nie przekręcają, Zara pozwoliła sobie je założyć bez fochów (co przy szelkach jej się nie zdarza), no i faktycznie szerokość pasków jest bardzo ok. Jeszcze tylko muszą się ułożyć, bo są ciut sztywne i będzie super. Do kompletu mamy smycze Juliusa - o te:

 

http://www.p1es.pl/smycz-gumowana-20-mm-1m-z-uchwytem-dla-psow-p-356.html

 

i też są fajne. 

Link to comment
Share on other sites

Faktycznie śliczne są :D

 

 

Nooo :(

 

Tutaj są po ok. 60 zł http://www.mustijamirri.fi/merkki/hurtta-outdoors/361/?page=2 Niestety wysyłka tylko do finlandii :(

 

WOW MEGA! Znam ludzia w Szwecji, nie Finlandii :(

 

To zdjęcie już dłuuugi czas krąży po internetach i co chwilę ktoś się zachwyca :D

 

Nie widziałam nigdy wcześniej, dlatego wrzuciłam. :)

 

Wielka szkoda że nie wysyłają :(. Wypatrzyłam dwa kolory w promocji które bym chciała.

 

Czekunia super wyglądają w tych juliusach :).

 

Ja przynajmniej dwa mam :P

 

A myślałam, że wyleczyłam się z Hurtt 

 

Czekunia genialnie! Kolory super dobrane i nic nie jest za szerokie, za masywne

 

Haha ja nie, zdecydowanie nie :P

 

A ja bym wybrał minimum 3 kolorki, haha 
Ile kosztują na tym ebayu?

 

Ja to samo ;P Z włoch są, nawet nie wiem ile :/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...