Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

A według mnie okropnie brzydkie :P nie podobają mi się wcale , stare serie sa stanowczo dużo ładniejsze . 

 

 

Na pierwszy rzut oka nie spodobały mi się, bo nie lubię kratki, ale po bardziej wnikliwym przyjrzeniu się,  zaczęły mi się podobać.

 

I niestety muszę je jednak  kupić  :P.

Link to comment
Share on other sites

A dla mnie trixie cavo jak nie było tak nie ma, zoohurtowo mi napisało: ,,niby na magazynie się świecą ale nikt nie może ich znaleźć więc podejrzewam,
że mimo iż twierdzą że je mają to są wyimaginowane"
Zamiast oczojebnych przyślą mi fioletowe i niebieskie, szkoda.

Link to comment
Share on other sites

A dla mnie trixie cavo jak nie było tak nie ma, zoohurtowo mi napisało: ,,niby na magazynie się świecą ale nikt nie może ich znaleźć więc podejrzewam,
że mimo iż twierdzą że je mają to są wyimaginowane"
Zamiast oczojebnych przyślą mi fioletowe i niebieskie, szkoda.

 

Wczoraj zamówiłam na allegro różowo -niebieską i żółto -pomarańczową:)

Link to comment
Share on other sites

Wydaje mi się, że jeśli mają być wycofane to po prostu zaprzestaną dalszej produkcji, a te które są wypuszczone do tej pory normalnie będą wyprzedawane :P

Też czekamy na żółto-pomarańczową, mam obawy prowadzić Muffina na tej 12mm ale do neonowej adresówki będzie jak znalazł i spełni bardziej funkcje ozdobną :D

Rozmiarowo nam pasowała ta 35-41 ale pokusiłam się na większą, może będzie więcej widać :P

Link to comment
Share on other sites

Robiła któraś z Was ostatnio zakupy na juliusk9-sport? Zamówiłam we wtorek jedną rzecz, od razu zrobiłam przelew i cisza w eterze nastąpiła, żadnej zmiany statusu zamówienia ani odpowiedzi na maila... Niby wysyłka 24h po zaksięgowaniu wpłaty, a tu lipa :P Liczyłam, że do weekendu dotrze. Zawsze to tam tyle trwa?

Link to comment
Share on other sites

A my czekamy na :

2208053_T2eC16dHJGwE9nyUsSCBQ7C5PY2oQ60_

Niestety chyba sobie poczekamy do wakacji :p poprosiłam znajomą z Angli by mi zamówiła bo u nich jest taniej i przywiezie jak będzie w Polsce na urlop. W Polsce za tą obroże (podobną ) chcieli 210 zł a w Angli po przeliczeniu kosztuje 90zł . Zakochałam się w niej od pierwszego wejrzenia :) 

Link to comment
Share on other sites

Jak sprawdzają się obroże łańcuszkowe? Ma ktoś doświadczenie?

Chodzi mi głównie, jak sprawdzi się u psa krótkowłosego, ale nie gładkowłosego (powiedzmy, jak ONek), czy taki półzacisk, (na niektórych stronach piszą ,,kolia") nie wyciera/wyrywa/łamie sierści? :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...