Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Marta ehh, serio? W takim razie to bardzo dziwne że je wycofują ze względu na jakość, tym bardziej że nie widziałam żeby ktoś tutaj na nie narzekał, a dużo osób z tego wątku je ma...attachicon.gif20150403_144305.jpg


Serio ;) Moja jest brudna, bo najczęściej ją zakładałam na najgorsze spacery (a co minimum drugi dzień wchodzimy na błotno/krzaczasto/wodno spacer) i nic z nią się nie stało. A mam zrywną onkę, więc na spacerze też lekko nie miała. Dlatego aż mnie dziwi że przez jakość wycofują :/
Link to comment
Share on other sites

na szczęscie mają kondycje, nie to co te nasze spasłe kanapowce :D

To napisałaś Ty nie ja :) bo się przy innej dyskusji dowiem że ja tak napisałam znając życie .

 

 

Co do trixie cavo(?) miałam niestety tylko 2 tyg i znajomej pies któremu ją przymierzałyśmy ją zgubił .. 

Bardzo lubiłam tą obroże , wydawała się mocna i idealnie nadawała sie pod kolczatke nie blokując połowy szyi psa :P

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mi konkretnie naszezoo napisało tak:

,,Niestety produkt został wycofany ze sprzedaży z uwagi na problemy w jakości produktu.
Niestety nie mamy na razie żadnych informacji od producenta na temat wznowienia produkcji tych obroży."

,,Wycofane są jedynie modele pomarańczowo zielone oraz różowo niebieski - wszystkie rozmiary.
Pozostałe kolory są dostępne :)"

Natomiast już tydzień czekam aż do zoohurtowo od producenta przyjdą właśnie te obroże (bo tutaj producent się zarzeka że mają te obroże). I tak tylko czekam i czekam i się doczekać nie mogę (bo zamawówiłam dużo rzeczy, a problem jest tylko z trixie cavo). Ale na wszelki wypadek napisałam im żeby zamiast tych wycofanych wysłali mi te w kolorach błękitny/niebieski i fioletowy/srebrny. No i zobaczymy.

Link to comment
Share on other sites

Już się poprawiam i wrzucam zdjęcia ;)

 

Ru różowy Rogz Fanbelt

 

IMG_8727.JPG

 

Bal żołty Rogz Lumberjack :P ( obwód rzecz jasna jest duży, ale tu musiałam mu naciągnąć na głowę, żeby w ogóle przez kryzę było widać :P)

 

IMG_8738.JPG

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli ta akwamaryna jest taka ciemna to sobie odpuścimy i rozpruje te nasze czarne i powiększe.. Poczekamy do czerwca na nową galanterię.. :-D

Wiosna przyszła, a Ty czarne szelki jej oferujesz??? Dziewczyna się załamie, albo w kompleksy wpadnie :'(

;)

Osobiście ta ciemniejsza akwamaryna bardziej mi się podoba

Link to comment
Share on other sites

Akwamaryna to kolor podchodzący pod morski, a nie turkusowy :P Ja nasze lubię bardzo, limonkowe też kuszą i pewnie zamówię przy okazji, bo za taką cenę to na codzienne brudzenie i pranie spisują się super ;)

DSC_1559-018.JPG

 

Trixie Cavo jest na allegro, sama się zmobilizowałam w końcu i zamówiłam :D

Link to comment
Share on other sites

Gdyby ktoś szukał - znalazłam ostatnią sztukę skórzanej obroży z Dingo przecenioną aż o połowę, więc pomyślałam, że znajdzie się tutaj ktoś chętny, bo oferta (wydaje się być) serio korzystna :D

 

http://www.kuchniapupila.pl/pies/akcesoria/obroze/dingo_obroza_skorzana_z,p1204227384

Gdyby nie to, że mój pies w 4cm wygląda już jak w mniejszym kołnierzu i obwód jest na niego za duży, to pewnie już bym wzięła :P

Link to comment
Share on other sites

Gdyby ktoś szukał - znalazłam ostatnią sztukę skórzanej obroży z Dingo przecenioną aż o połowę, więc pomyślałam, że znajdzie się tutaj ktoś chętny, bo oferta (wydaje się być) serio korzystna :D

 

http://www.kuchniapupila.pl/pies/akcesoria/obroze/dingo_obroza_skorzana_z,p1204227384

Gdyby nie to, że mój pies w 4cm wygląda już jak w mniejszym kołnierzu i obwód jest na niego za duży, to pewnie już bym wzięła :P

 

Za podobną cenę u kolesia z allegro 4cm, kolce i w dodatku o wiele lepiej wykończona, podbita miękką skórką zamiast tandetnych ostrych końców. :)

Posłużę się grubym za przykład: https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfa1/t31.0-8/10379870_727613830662218_7882076905340520771_o.jpg

Link to comment
Share on other sites

A ja polecam tą Dingo również, jasne że jest za droga - ja za moją dałam 90zł w zoologu .

Jest to prawdziwa natłuszczana skóra z Dingo , wykończenia są również w porządku .

Używamy już koło roku , pływala wiele razy , pies tarzał się w śniegu również wiele razy a na skórze nie ma śladów .

Jedyną jej wadą jest cena .

Kolce są bardzo ostre i należy uważać na nogi .. 

 

2180639_IMG_5056.JPG

Link to comment
Share on other sites

Moja od producenta byla odziedziczona, a u mnie jest juz okolo pol roku, rowniez plywala kilka razy, i wyglada jak nowa, a w porównaniu do Dingo bardziej pasuje mi to podszycie z wywinietej skorki ;) no i cena jak na skórę bardzo atrakcyjna

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...