Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Agata, moja Koma ma podobne wymiary, nawet trochę więcej bo ok. 62 w klacie, w szyi ma 40cm i wchodzi w 70tki Hurttowe, co prawda Tk Maxxowe więc nie wiem czy to jakiś odnośnik ;) Ale myślę że 80tki byłyby trochę za luźne...

f7d1a66a5b28e.jpg

17852a1dc4753.jpg
Link to comment
Share on other sites

Noo dobra wzięło i mnie na hurtty i chce zamówić hurtty Y tylko cały czas myślę nad rozmiarem, pies mieszaniec jamnika szyja ok. 34cm klatka ok. 53cm. Jak tak patrze na tą rozmiarówke na prodogu to chyba 55 albo 60, z tym, że 55 nie ma a w 60 szyja to 42cm, doradzi ktoś z Was?
Na niego :
7887325.jpg


Mój jamnik ma podobne wymiary co twój i pasują na niego 60 z serii pro ;)
Link to comment
Share on other sites

Sorry, że tak ni z gruchy ni z pietruchy, ale czy mogę Cię Marta1624 prosić o podanie jakichś "namiarów" na tę obrożę, którą ma Twój pies? Firma, nazwa sklepu, etc.? Z góry dziękuję!


Hmm chodzi o tą obrożę na górze, na czarnym mieszańcu jamnika? Jak tak to nie moja, tylko DomixX ;)
Link to comment
Share on other sites

Przyszedł nowy komplet.
Ze smyczy na razie jestem średnio zadowolona (ale ma potencjał, by się "wyrobić", więc spoko), ale za to obroża jest idealna :). I już mnie kusi, by zamówić następne.
 
untitled_by_colirya-d8o352w.jpg


Skąd jest ta obroża? Szukam właśnie czegoś na rudego psa, ta wydaje się być idealna :P
Link to comment
Share on other sites

colirya - gwarantuję, że ze smyczy nie będziesz zadowolona. :) 

W mojej po krótkim czasie urwał się nit a smycz w chwili obecnej z 2cm szerokości miejscami nie ma nawet centymetra, pies czasem ciągnie, ale smyczy generalnie często nie używamy, bo suka jest wolnolatająca. 

Za to obroża trzyma się super, mamy identyczną.

Link to comment
Share on other sites

My od tego producenta mieliśmy dosłownie wszystko :p 

Smycze, obroże, kaganiec , szelki , kolce (jedyne co mogę na minus powiedzieć to niektóre rzeczy długo były sztywne, musiało trochę minąć zanim sie wyrobiły ).

Byłam bardzo zadowolona z każdej z tych rzeczy , teraz co komiczne jak już mam ttb (któremu pasują takie rzeczy) to nie mamy ani jednej od nich :p 

Za to pudel i suka mieli po kilka sztuk od nich .

Czaję się na tą http://allegro.pl/super-obroza-skorzana-4-5cm-kolce-skora-i5222924244.html podoba mi się to zwężenie pod szyją , mój ma mało miejsca od spodu i to się wydaje fajnym rozwiązaniem .

Mamy taką kolczastą obroże z DINGO i jestem zadowlona , jakość super ale jest ciut za duża (za długi pasek mi odstaje) nie skróce bo kosztowała 90zł :p i mi szkoda i myślę czy by jakiejś gumki tam nie zamontować by pasek chować .

Link to comment
Share on other sites

Przyszedł nowy komplet.

Ze smyczy na razie jestem średnio zadowolona (ale ma potencjał, by się "wyrobić", więc spoko), ale za to obroża jest idealna :). I już mnie kusi, by zamówić następne.

 

untitled_by_colirya-d8o352w.jpg

z tym kagańcem to tak na serio? :O

Link to comment
Share on other sites

Ten kaganiec jakoś nie utrudnia jej...no ja nie wiem, oddychania? :o Bo bardzo zabudowany się wydaje.

 

Ostatnio przeglądając aliexpress trafiłam na takie szele, myślicie, ze coś podobnego można dostać w Polsce?

2mxgzu8.jpg

 

Co do jagul - chyba nie rozumiem idei plastikowych kółek przy obrożach..

Jeszcze takie moje skromne pytanko o firmę, bo kompletnie wypadła mi z głowy jak się nazywa. Logo mają pomarańczowy nadruk na czarnym tle, akcesoria głównie z taśmy w jednolitym kolorze. Może ktoś kojarzy?

Link to comment
Share on other sites

Ja dzisiaj dostalam smycz wlasnie od producenta z allegro, zamawialam przez emaila, na wymiar, kontakt super, wysylka błyskawiczna, wprawdzie kanty są narazie troche ostre, ale nie az tak zeby ciąć, ogolnie smycz jest wygodna i mam nadzieje ze bedzie tylko lepiej :p

Link to comment
Share on other sites

A co w tym kagańcu złego ? :)

Mój pies tego modelu używa od 2 lat prawie i nie ma lepszego kagańca na wiosne i jesień .

Chodzi o to, że to jest materiał, który zatrzymuje ciepło wewnątrz pyska, do tego u boksera i jego faflach jest wilgotno i mnóstwo bakterii... 

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanko. Czy mam szansę na kupienie w jednym sklepie porządnych gotowych smyczy, z tym, że potrzebuję dwie z dużym karabińczykiem i dwie z małym oraz w tym samym sklepie dwójniki też z podziałem na małe i duże, czy takie rzeczy to tylko handmade? 

Link to comment
Share on other sites

To nie jest temat kagańców i nie mam boksera ale ten kaganiec wielbie i jest najlepszym jaki miałam a miałam chyba wszystkie możliwe , dodatkowo to jedyny kaganiec (ew jeszcze mocno zabudowana skóra) w którym można puścić psa z innymi psami mając pewność że mu sie nawet ząb nie wyślizgnie i przy okazji nie pobije jakiegoś psa metalem .

 

 

Omry niestety wątpie by istniał taki sklep :) 

Spróbuj spojżeć na el perro ale nie wiem czym mają dwójniki .

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...