Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Fajne są te Ruffweary?
Myślałam o nich na wypady w góry, z tym że w górach jesteśmy raz do roku, max dwa razy, a na codzień wolę norwegi.

Z drugiej strony moje psy w górach mogą ciągnąć na smyczy ile mają sił i nie wiem czy te pasowe julki nie będą ich uwierały? Szkoda mi kasy na takie drogie szele które realnie przydadzą się tylko na pare dni w roku

Link to comment
Share on other sites

gato, dzięki ogromne za zdjęcie :) Świetnie w nich wygląda! Mój pies ma ok. 56 cm w klacie, waży ok. 9 kg... nie mam pojęcia, czy ten rozmiar S byłby dobry. Wstrzymam się jeszcze, bo na ewentualny zwrot są 2 tygodnie, a ja aktualnie do domu się nie wybieram.

 

I pytanko jeszcze mam - jak myślisz (myślicie), w lato też będą się sprawdzały?

 

Dorzucam jeszcze zdjęcia, jakiej mniej więcej postury jest mój kundel - nie mam aktualniejszych zdjęć przy sobie. Przy okazji jelly roll na żółtym psiaku, gdyby kogoś ciekawiło :) Wybaczcie jakość :P

 

10375992_851020694946204_509547957025128

11024701_851020714946202_43779423824744110590595_851020701612870_518899591030528

Link to comment
Share on other sites

Rogz XXL , prze świetny !

Jeden z moich ulubionych wzorów .

Nie polecam dla brudasów ;D używamy tylko w ładną pogode i jak idziemy sami , bez psich znajomych .

 

2031214_DSC04933.JPG

 

2031223_DSC04931.JPG

 

Jakby ktoś gdzieś w promocji widział wzór taki "drut kolczasty" z rogza w rozmiarze XXL to po proszę dać mi znać :p 

Link to comment
Share on other sites

Dobry sposób na oszczędzenie kasy - nie kupię już nigdy, bo nie ma promocji! :D :P

 

 

Heh niestety u mnie to tak nie działa :P Ale faktycznie na razie z innymi Lupinami się wstrzymam.

 

Kurczę chciałam kupić jakąś wielkanocną psią obrożę i jakaś bryndza na rynku straszna :/

Link to comment
Share on other sites

nenya, a musi być stricte świąteczna? Mi nasza day on bahama z furkidza strasznie wpasowuje się w kolory wielkanocne i nawet nie mam ochoty na nic z wzorkami, tą specjalnie odłożyłam, żeby zatęsknić za kolorem i włożyć na psa po świątecznej kąpieli :D

Link to comment
Share on other sites

nenya, a musi być stricte świąteczna? Mi nasza day on bahama z furkidza strasznie wpasowuje się w kolory wielkanocne i nawet nie mam ochoty na nic z wzorkami, tą specjalnie odłożyłam, żeby zatęsknić za kolorem i włożyć na psa po świątecznej kąpieli :D

 

No właśnie nie do końca - mamy wzór Limonczello z Pawsitive i też mi się z wiosną kojarzy :) 

 

 

Oo faktycznie! :)

 

Króliczki widzę rządzą - też mi się najbardziej podobają :)

 

 

ta jest jeszcze śliczna: http://furkidz.eu/Obroza-dla-psa-Bermuda-Zig-Zag :D

 

 

Fajna! :)

 

Myślałam, że będzie jakiś większy boom :)P

 

Jeszcze te dwie mi się podobają:

 

http://pawsitivedog.pl/pl/p/OBROZA-PEEP-PEEP-/245

http://pawsitivedog.pl/pl/p/OBROZA-TINY-TINY-CHICKS/244

 

Ale w sumie może faktycznie kupić jakąś uniwersalną, wiosenną...:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...