Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Rzeczywiście, dramat. A wystarczy wklepać odpowiednie hasło w google (bo wyszukiwarka forumowa z jakichś nieznanych przyczyn nie działa, przynajmniej u mnie) i wyskakuje tysiącpińcet tematów. Także na tym forum. Ze zdjęciami nawet.

Link to comment
Share on other sites

Czyli mam przeczytać 179 stron i każdy post bo może akurat gdzieś będzie opisane jak wymierzyć pysk psa pisałam na maila do tego sklepu i taki mi doradzili. Więc jeśli ktoś potrafi to zrobić to chyba mógłby napisać. 

Wiem że ludzie od ttb na które kagańce pit pies sa za małe kupuja dla rottków- też fizjologi.

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś ma szelki pasowe juliusy w rozmiarze mini i mógłby mi powiedzieć jakie są te taśmy?

 

Rozmiar mini jest tani strasznie, myślałam, że są droższe.

 

Jeszcze pomóżcie z kolorami.

Dla Bluesa (czarny pies) chcę niebieski, dla Froda (biszkopt) czarne, czy moze czarnemu czerwone, biszkoptowi niebieskie, albo czarnemu niebieskie/czerwone a biszkoptowi czarne? help :P

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś ma szelki pasowe juliusy w rozmiarze mini i mógłby mi powiedzieć jakie są te taśmy?

 

Rozmiar mini jest tani strasznie, myślałam, że są droższe.

 

Jeszcze pomóżcie z kolorami.

Dla Bluesa (czarny pies) chcę niebieski, dla Froda (biszkopt) czarne, czy moze czarnemu czerwone, biszkoptowi niebieskie, albo czarnemu niebieskie/czerwone a biszkoptowi czarne? help :P

My mamy.

Szelki są wąskie, bo mają 2cm. Taśma, jak było kiedyś wspominane to podobny materiał do pasów bezpieczeństwa w samochodzie.

 

Moim zdaniem dla czarnego psa najlepsze są niebieskie, a dla jasnego czarne. U nas Owczar ma niebieskie i czerwone i te pierwsze o wiele lepiej się prezentują. Mały rudzielec ma czarne i ten kolor mu najlepiej leży.

Link to comment
Share on other sites

Ja nie lubię czerwonych akcesoriów dla psa, dlatego chyba zostanę przy niebieskich i czarnych.

 

No właśnie martwi mnie to, że są takie wąskie. Do tej pory w norwegach przód zamawiałam 3 cm.

Mogłabyś pokazać zdjęcie jak te 2 cm wyglądają na psie?

Link to comment
Share on other sites

Ja nie lubię czerwonych akcesoriów dla psa, dlatego chyba zostanę przy niebieskich i czarnych.

 

No właśnie martwi mnie to, że są takie wąskie. Do tej pory w norwegach przód zamawiałam 3 cm.

Mogłabyś pokazać zdjęcie jak te 2 cm wyglądają na psie?

zależy jaki pies.

założone od razu jak przyjechał, dlatego niewyregulowane.

 

Na pierwszy rzut oka to beznadziejnie, ale po dopasowaniu i schudnięciu lepiej się prezentują. Niestety nie mam aktualnego zdjęcia...

http://i1076.photobucket.com/albums/w457/kalyna2/kalyna2067/DSC_0070_zps9mzqnn0u.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest Olimpijka

Czy ktoś ma szelki pasowe juliusy w rozmiarze mini i mógłby mi powiedzieć jakie są te taśmy?

 

Rozmiar mini jest tani strasznie, myślałam, że są droższe.

 

Jeszcze pomóżcie z kolorami.

Dla Bluesa (czarny pies) chcę niebieski, dla Froda (biszkopt) czarne, czy moze czarnemu czerwone, biszkoptowi niebieskie, albo czarnemu niebieskie/czerwone a biszkoptowi czarne? help :P

Dla mojej były jakieś niewymiarowe, za duże. Najlepiej mierzyć.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...