Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Guest Olimpijka

W weekend ruffweary przeszły chrzest bojowy. Od 9 do 18 na psie w czasie łażenia po mieście i po lesie, na razie jestem bardzo zadowolona :D. Chociaż zauważyłam, że się przekręcają trochę, jak pies w nich swobodnie biega, może wynika to z tego, że nie umiem regulować szelek...

 

Obie sucze mają na sobie ten sam rozmiar

 

16765434485_7a8e603d8c_z.jpg

 

16577007900_620bab79e5_z.jpg

Świetne! Ale jaka cena kurde, dla 2 psiaków to już masakra, bo chyba cena jest stała.

Link to comment
Share on other sites

Zależy jak na to patrzeć, teraz sporo ludzi zaczęło kupować szelki hurtty, które są niewiele tańsze. Ruffwear XS można kupić za ok. 150zł i jest przesyłka gratis. Liczę na to, że to będzie zakup na lata, więc za jakiś czas cena pewnie się "rozłoży" ;).

Link to comment
Share on other sites

Ruffwear XS można kupić za ok. 150zł i jest przesyłka gratis

 

Ty masz dla Ginny XS? Mój Emil ma ok. 55-56 cm w klacie i myślałam właśnie o tym rozmiarze dla niego, a z tego co kojarzę (widziałam Was na DCDC) Gi jest kruszynką, znacznie mniejszą od mojego psa, hmm...

 

Ja właśnie żeby nie przesadzać z ilością psich akcesoriów i żeby trochę uzbierać zrobiłam wyprzedaż, ale jak na złość szelek nikt nie chce kupić :P I ciągle zalegają...

Link to comment
Share on other sites

Ty masz dla Ginny XS? Mój Emil ma ok. 55-56 cm w klacie i myślałam właśnie o tym rozmiarze dla niego, a z tego co kojarzę (widziałam Was na DCDC) Gi jest kruszynką, znacznie mniejszą od mojego psa, hmm...

 

Ja właśnie żeby nie przesadzać z ilością psich akcesoriów i żeby trochę uzbierać zrobiłam wyprzedaż, ale jak na złość szelek nikt nie chce kupić :P I ciągle zalegają...

 

 

Tak, mamy XS. Gi ma w klacie 45cm, myślę, że dla większego psa niż ona te szelki byłyby już za małe (na klacie ma prawie na maksa wyregulowane, nie wiem skąd oni wytrzasnęli 56cm...). Sama przez moment zastanawiałam się nad S, bo Gato ma takie dla swojego PRT, który wymiarami jest podobny do Ginny, ale w końcu wzięłam te mniejsze i chyba jest ok.

Link to comment
Share on other sites

Karoolaa, a od jakiego psa sprzedajesz akcesoria?

Prawie 10-kilogramowego prawie-pinczerka. W klacie ok. 56 cm.  Norwegi od DS, niebieska taśma + podszycie z czerwonej siateczki:

http://www.dogomania.com/forum/topic/97225-sprzedamoddamkupi%C4%99-psie-akcesoria/page-91#entry16111580

 

Te szelki są praktycznie identycznych wymiarów, co hurtty (te z tkmaxxa) 60 albo 70, już nie pamiętam który rozmiar ma Emil.

 

Illusion, dzięki za info. Ale dziwnie, na prodogu jeszcze jest napisane "rozmiar na granicy: weź mniejszy"... He he he...

Jak dobrze, że jest dogo! :P

Jeśli uda mi się sprzedać pozostałe pary szelek, to je kupuję :D

Link to comment
Share on other sites

Illusion, dzięki za info. Ale dziwnie, na prodogu jeszcze jest napisane "rozmiar na granicy: weź mniejszy"... He he he...

Ja dla swojej suki brałam ten "rozmiar mniejszy" bo była łapała się na jeden i na drugi, i wszystko gra i buczy, chociaż podejrzewam że jakbym wzięła jednak te większe to też nie byłoby źle.

 

Za to dla psa mam Ski i tak jak Illusion pisała - on niby ma podobne wymiary do Ginny, ale wydaje mi się że budowę inną zupełnie i te Ski źle na nim nie leżą. W piątek będę miała (mam nadzieję) okazję coś ufocić to mogę mu zrobić jakieś prezentacyjne foto w tych szelkach. 

Link to comment
Share on other sites

Ja dla swojej suki brałam ten "rozmiar mniejszy" bo była łapała się na jeden i na drugi, i wszystko gra i buczy, chociaż podejrzewam że jakbym wzięła jednak te większe to też nie byłoby źle.

 

Za to dla psa mam Ski i tak jak Illusion pisała - on niby ma podobne wymiary do Ginny, ale wydaje mi się że budowę inną zupełnie i te Ski źle na nim nie leżą. W piątek będę miała (mam nadzieję) okazję coś ufocić to mogę mu zrobić jakieś prezentacyjne foto w tych szelkach. 

 

O, dzięki, przyda się :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...