Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Nie... mam stare szelki ich starej produkcji i miały dłuższy pasek, chciałam większy rozmiar ale jest na mojego za duży... trudno niech chodzi w obroży

 Wiele osób odcina ten pasek co jest po środku i robi z szelek tak jakby norwegi, może zrób tak, skoro nie stać cię na nowe szelki?

Ile twój pies ma w klatce jeśli można wiedzieć? Na Xena step - iny kosztowały 12 zł..

 

 

Kurcze jakbym miała małego psa to miałby milion pięćset sto dziewięćset obróz i szelek :P

Dlaczego duże obroże są takie drogie?!

Mój mini pudel miał 31 rogzów (samych obróż) bo kosztowały w tamtych czasach 18 zł , potem 21 a pod koniec jego życia 24 zł .

Obroża na staffika (xxl bo nie lubię cieńszych) kosztuje już 90 zł ..

Gdzie tu sprawiedliwość .

O jeju kiedyś rogzy były po 18 zł? kuurcze, mogłam mieć wtedy psa :D

Ale cóż :D

Link to comment
Share on other sites

A co dopiero jak masz dwa psy? Myślisz sobie "kupie młodej, bo ona ma dużo mniej", już chcesz zamówić jedną obróżkę, ale masz wyrzuty, że starsza poczuje się odrzucona i poszkodowana. Dobrze, że z zabawkami tak nie mam :D

 

To też przeżywałam ;D a do tej pory jak widzę różową mega fajna , babską obroże to myślę "kurcze jakbym miała suke to bym ją kupiła" . Misi nie ma już 2 rok .

 Wiele osób odcina ten pasek co jest po środku i robi z szelek tak jakby norwegi, może zrób tak, skoro nie stać cię na nowe szelki?

Ile twój pies ma w klatce jeśli można wiedzieć? Na Xena step - iny kosztowały 12 zł..

 

 

O jeju kiedyś rogzy były po 18 zł? kuurcze, mogłam mieć wtedy psa :D

Ale cóż :D

Tak były po 18 zł ! :) Jakieś 7-8 lat temu :p 

Link to comment
Share on other sites

A co dopiero jak masz dwa psy? Myślisz sobie "kupie młodej, bo ona ma dużo mniej", już chcesz zamówić jedną obróżkę, ale masz wyrzuty, że starsza poczuje się odrzucona i poszkodowana. Dobrze, że z zabawkami tak nie mam :D


Ufff... Jak dobrze wiedzieć, że jest nas więcej... :P
Link to comment
Share on other sites

Widzę, że nie tylko ja mam ten problem._.

Co do rogzow... w Czechach r.M kosztuje 16zł.

U mnie problem jest głównie przez to, że Pan Pinczer ma w klacie trochę ponad 50cm... Więc często gotowe szelki, które są mu dobre w klacie są za duże 'z przodu'. Dobry powinien być rozmiar 55, ale na razie na Prodogu nadal go nie ma, więc podejrzewam, że taki rozmiar w ogóle nie istnieje. Chyba, że mają aż takie problemy z www, ale coś długo już one trwają, tym bardziej iż tydzień temu, w środę wszystko miało być już OK.  :mellow:

Link to comment
Share on other sites

 

 
38 chyba coś tak, A z jakiej firmy ma Xena? bo mój z DINGO, na razie chyba zostaniemy przy obroży kiedyś mu kupie może guardy :P

 

Nie wiem, tak czy siak guardy drogie nie są, z firmy Champion kosztują max. 20 zł.. Na serio cie nie stać?  

 

 

A my miałyśmy zamawiać Juliusy pasowe, ale stwierdziłam, że to jest taka sama taśma, jaką mam w pasmanterii, a z wysyłką wyjdzie prawie 50 zł.. Chyba uszyję sobie sama takie szelki :) 

Link to comment
Share on other sites

U mnie problem jest głównie przez to, że Pan Pinczer ma w klacie trochę ponad 50cm... Więc często gotowe szelki, które są mu dobre w klacie są za duże 'z przodu'. Dobry powinien być rozmiar 55, ale na razie na Prodogu nadal go nie ma, więc podejrzewam, że taki rozmiar w ogóle nie istnieje. Chyba, że mają aż takie problemy z www, ale coś długo już one trwają, tym bardziej iż tydzień temu, w środę wszystko miało być już OK.  :mellow:

Ależ jest rozmiar 55 ale z serii PRO.

Też czekałam na kod z lupine.

Link to comment
Share on other sites

Pepper-oni z serii PRO jest, owszem, ale mi zależy szczególnie na lifeguardach. I w Prodogu zapewniono mnie, że taki rozmiar mają tylko go jeszcze nie wstawili na www.  ;) Mi się Pan Pinczer zdecydowanie bardziej podoba w neonowych kolorach, więc jeszcze trochę poczekam, napiszę może jeszcze do Prodoga w tej sprawie... Jeśli w lifeguard nie ma takiego rozmiaru to wówczas zacznę myśleć nad PRO. 

Link to comment
Share on other sites

Jako że jest to pierwszy post na tym forum chciałam wszystkich serdecznie przywitać:)

Od jakiegoś czasu przymierzam się do zakupu szelek hurtta lifeguard Y i szczerz mówiąc trochę zgłupiałam jeśli chodzi o dobór rozmiaru. Potrzebuję szelki na 2 suczki jedna ma wymiary 70/80cm a druga 52/66cm, jaki rozmiar szelek mógł by na nie pasować? myślałam o 80 i 100:))

Link to comment
Share on other sites

Lizzy w Trixie Cavo ;)

 

 

 

Bosko!!! :D 

 

 

Tak były po 18 zł ! :) Jakieś 7-8 lat temu :P

Pamiętam te czasy, chciałam kupić Nuce jak do mnie trafiła i kupowałam wyprawkę. Teraz to mam niezniszczalne taksóweczki i ich nie zmienię, uwielbiam je :D Jedna z nich ma dobre ponad 5 lat i teraz nosi ją sunia babci i nadal się trzyma tylko muszę ją wyprać :p

Link to comment
Share on other sites

Od jakiegoś czasu przymierzam się do zakupu szelek hurtta lifeguard Y i szczerz mówiąc trochę zgłupiałam jeśli chodzi o dobór rozmiaru. Potrzebuję szelki na 2 suczki jedna ma wymiary 70/80cm a druga 52/66cm, jaki rozmiar szelek mógł by na nie pasować? myślałam o 80 i 100:))

 

Ja dla psa o obwodzie 70/80 wzięłam rozm.80, ale niestety nie wiem, czy dobrze dobrałam, bo czekam już miesiąc i póki co nie zapowiada się, abym się doczekać miała ;)

Jeżeli planujesz kupić w Pro Dog to polecam najpierw dowiedzieć się, jak z dostępnością :/

 

 

Link to comment
Share on other sites

Zamówiłyśmy w tym samym czasie i my już swoich używamy grubo ponad tydzień - chwalę ale jednak tęskno do Y i znowu naszło mnie na te juniper :P

Mój pies ma 58cm w klacie (19kg i 32cm w szyi) i 70tki noszą małe borderki do 15kg to na nas słusznym rozmiarem były 80tki, lifeguardy były nieco za duże z przodu ale pro mam nadzieję, że będą idealne ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...