Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Hej ile czekaliscie srednio na realizacje zamowienia z lupine ? 12 lutego zlozylam zamowienie i do teraz ma tylko status "oplacone". U nich nie ma zmian statusu na "przekazane do realizacji", "w realizacji" czy wyslane? Bo tak odnosze wrazenie, ze ktos o nas zapomnial i nie wiem czy im juz zawracac glowe (we czwartek beda 2 tygodnie od zlozenia zamowienia)

Link to comment
Share on other sites

Bez sensu kombinować, nowe możesz kupic za kilkanascie złotych, a jeśli chcesz coś dobrego to polecam guardy z serii Twist z DogStyle. Duży wybór kolorow, dobra jakość wykonania ;)

A co do naszych Julkow to jesteśmy zachwyceni*_* pies czuje się w nich swietnie, latwo się je czyści, chociaz na taką pogodę jak jest teraz tj.blotko i te sprawy nie wyobrazam sobie mieć akwamaryny lub tej pięknej zieleni.
Jednak jeśli ktoś zastanawia się nad Julkami- Polecam!

Link to comment
Share on other sites

ma ktoś smycz skórzaną ze złotymi karabińczykami? skąd? Znalazłam tylko tą w ipo sklepie http://ipo-sklep.pl/p1115,smycz-ze-skory-2-zapiecia-kod-g-098-1ss.htmlale szerokość trochę mała, biorąc pod uwagę to, że skóra się rozciąga.

 

 

Dingo natłuszczana :) szer. 1,5 cm jest optymalna. I szerokość skóry jest trochę inna niż taśmy (tasmy używam 2 cm) bo skóra jest gruba :)

 

Tylko, że złoty jest w brązowej jedynie. Czarna ma srebrny karabinek

 

http://www.kar-ma.pl/dla-psow-akcesoria-smycze-dingo-smycz-skorzana-natluszczana-z-zaplatanymi-elementami-1,5x180cm-brazowa-o_l_98_7226.html

 

Smycz warta swojej ceny (sa inne szerokości/długości)

Link to comment
Share on other sites

My mamy obroże skórzaną czarną ze złotymi okuciami , też szukam do niej smyczy i tez bym chciała by była czarna.

 

Nie mam niestety lepszego foto , odkupiona od dziewczyny która ją wygrała na zawodach nie w Polsce .

Świetna jakość ,porównywalnie do dingo natłuszczanej ale na pewno to nie ta firma .

1910501_DSC04874.JPG

Link to comment
Share on other sites

Proponowałabym po prostu napisać do paru producentów o możliwość wykonania takiej smyczy. Czarna skóra to nie problem, a okucia złote mogą zamówić przecież (jeżeli nie mają na stanie). Ja parę razy zamawiałam skórzane akcesoria i nie było problemu, nawet woza może zrobić wg.życzenia (kiedyś miałam zamiar zamówić smycz zwykłą 150cm, bo jestem zakochana w tej ich mięciutkiej skórze, ale wycenili mi drożej niż zapłaciłam za długą przepinaną smycz, więc zrezygnowałam)

Kiedyś Gadżeciaki chwalili się, że mają złote okucia i złote hafty też robią :)

 

ps. Clayton świetnie w tej obroży wygląda...tak elegancko :)

Link to comment
Share on other sites

Pitman haftuje.
Potwierdzam, prodog i kontakt z nimi to masakra. Jak szelki kupilam to wszystko bylo w porzadku, gorzej jak chcialam wymienic na mniejszy rozmiar. Napisalam maila o zwrot, najpierw wszystko mialo byc okej, ale rozmowa z nimi utyka w martwym punkcie. I teraz w koncu nie wiem, czy nowe szelki do mnie ida czy dostane zwrot:/

 

Ja też wymieniałam u nich szelki na mniejsze i nie było najmniejszego problemu. Wysłałam maila, odpowiedź dostałam następnego dnia rano, że nie ma problemu. 

Dodam jeszcze, że szelki po wymianie dostałam w promocyjnej cenie (bo taka w tamtej chwili obowiązywała w sklepie)

Także duży plus :]

Link to comment
Share on other sites

Nadira , dokładnie.

Ta obroża jest taka dość elegancka przez te okucia .

Dość cienka 2,7cm i ma rączke (wydaje mi się że to z seri obróż do ipo , widziałam kilka razy takie na psach szkolonych na ipo).

Bardzo sobie ją chwale i żałuje że nie znam firmy bo kupiłabym takie szelki od nich i smycz .

Link to comment
Share on other sites

Obawiam się, że Dingo w ogóle wycofało się z miedzianych okuć - tak mi powiedziano w hurtowni. Choć pewnie jeszcze są gdzieś dostępne ze starych partii.

 

 

To prawda, zamówiłam już ponad  rok temu taką właśnie smycz (na zdjęciu brązowa ze złotymi okuciami), a przysłali mi brązową ze srebrnymi okuciami. Niektóre sklepy posługują się jeszcze starymi zdjęciami wprowadzając klienta w błąd. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...