Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Kochani, ma prośbę .Chciałabym zrobić posta na moim blogu o psich firmach szyjących na miarę, i potrzebuje wykazu firm, czy ktoś chciałby mi pomóc?

Furkidz, Ohmypet, Pawsitive Dog Design, El Perro, Jagnię Craft, Dog on Art, Mysmo, Kookito Design, Gadżeciaki, Superdog, Kudłaty Art, Dogstyle- to tyle co pamietam na szybko ;)
Link to comment
Share on other sites

Furkidz, Ohmypet, Pawsitive Dog Design, El Perro, Jagnię Craft, Dog on Art, Mysmo, Kookito Design, Gadżeciaki, Superdog, Kudłaty Art, Dogstyle- to tyle co pamietam na szybko ;)

 

 

Tych firm tyle, jak właścicieli psów na dogo :P : Dogstyle, kudlaty art, pawsitive dog design, kookito design, mysmo, matis, furkidz, omd. Reszty na ta godzinę nie pamiętam :(

 

 

...i Modna Koza :)

... activdog

... Pitmann

... Prestigedogs

... Dogspeed

...DOGdesign

 

 

Jeszcze Sowinka Design ;3
Dziekujemy: )
Niestety nie wiedziałem, że dostanę starszy model, a później już głupio było mi ich nie wziąć ;3

Dziękuję Wan za pomoc!

Link to comment
Share on other sites

Kochani, ma prośbę .Chciałabym zrobić posta na moim blogu o psich firmach szyjących na miarę, i potrzebuje wykazu firm, czy ktoś chciałby mi pomóc? 

 

Wszystkie firmy były kiedyś opisane na blogu białego jacka.

 

 

Mam pytanie: miał może ktoś smycz od dingo energy i może mi powiedzieć jak się sprawowała? jak wykonanie i wygoda dla dłoni?

Link to comment
Share on other sites

Okej, jesteśmy po pierwszym spacerze w nowych szelkach, i jak myślicie, dobrze jest?

Zdjęcia z boku nie mam, bo jest bardzo zarośnięty, i nic by nie było widać, ale w pachy mu nie wchodzą.
Dodam jeszcze fotkę, jak już będzie obcięty, ale to kiedyś przy okazji.

Martwi mnie tylko, że ta przednia cześć jest tak wysoko...
No i ten przód odstaje (jak pies nie ciągnie, bo w tych szelkach głównie to ma robić)...
To się powinno wyprostować, nie?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Młodego w tej obroży to tu chyba jeszcze nie było.

 

Druga obroża z Furkidza, którą kupiliśmy razem z tą musi iść do prania, ale po około trzymiesięcznym, intensywnym używaniu, nie wygląda najgorzej.

 

Pięknie mu w takich kolorach :D

Link to comment
Share on other sites

U nas te kółeczka, które dają do identyfikatorów edeil są nie do zdarcia, muszę się nieźle napocić, żeby go przewlec przez kółeczko od obroży i osobiście darowałam sobie używanie id holdera przy takim psie jak mój, mam adresówkę prawie przy każdej obroży i jednocześnie daje mi to pewność, że nic się nie oderwie i nie zgubi ;)

 

hurtty jak to hutty, ale poczwar w juliusach wygląda naprawdę profesjonalnie :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...