Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Faktycznie, te pomarańczowo-niebieskie mi się podobały i czekałam, żeby zamówić jej dla Froda, ale na psie nie wyglądają fajnie. Tym bardziej, że mój trochę kudłaty to tego niebieskiego już wogóle nie będzie widać....

 

To lifeguardy sa w rozm. 55?

 

Nasze żółte szale to dalej nr jeden, nosimy je codziennie na spacery (bo w lesie widzę psa z daleka) były prane i trzymają sie super.

Link to comment
Share on other sites

Te hurtty (Y?) nie przekręcają się chyba, prawda? Ten różowy kolor jest cudowny <3 Ślicznie wygląda na czarnym.

Jak tylko będę miała drugiego psa to kupuję dwa komplety: szelki + smycz :) Czarne albo zielone dla starszej, a dla młodej właśnie taki róż. Mam tylko nadzieję, że za dwa lata wciąż będą w ofercie :D

Link to comment
Share on other sites

Polećcie jakieś porządne i lekkie przepinane smycze. Długość około 2,2-2,5m a szerokość 1,8 do 2cm. Macie coś sprawdzonego?

Rurowe są lekkie, a z porządnych to wiem, że są Trixie Premium, Hunter Ecco Sport :)

 

Który kolor dla mej pannincy? Chcemy jednokolorowy, bez wzorkowy komplecik :P

66184268919788969677.jpg

 

Dla niej (jakby ktoś nie kojarzył mego suczydła :D )

91795100015132064009.jpg

Link to comment
Share on other sites

A mnie znowu zaczyna brać na poszukiwanie jakiejś obroży xD

 

Podpowiedzcie mi, jaka firma mogłaby zrobić obrożę taśmową parcianą z ćwiekami i półzaciskiem łańcuszkowym? Nigdzie nie widziałam takiej, albo jest łańcuszek a nie ma ćwieków, albo są ćwieki a nie ma łańcuszka :(

Link to comment
Share on other sites

Ciekawe czy ta zieleń jest taka ładna na żywo :D

Właśnie tego się obawiam :( Przy Xenie taśmowe obróżki się szybko brudzą i boję się, że jak wezmę jasny kolor to po paru praniach będzie bo wyrzucenia :(

 

Lucky zieleń :D

Fiolet albo zieleń :D

lucky23, fiolet wyglądałby na niej cudownie :)

Właśnie fiolet by było fajny też z tego względu, że są w tym kolorze adresówki z kalaitu.. Tylko zastanawia mnie, czy nie furkidzowy fiolet nie będzie ciemniejszy?

 

Lucky nie wiem czemu ale wzięłabym zieleń :D

Może to wiosna?

 

A ja nadal nie wiem, który kolor :(

Mówicie zieleń, ale obawiam się, że będzie baardzo jasny i że po jednym-dwóch spacerach nie będzie już taki piękny zielony :(

Link to comment
Share on other sites

My mamy szelki z tym zielonym, używane od dwóch lat i ładnie się dopierają ;) Chociaż Joy nie należy do psów lubiących błoto, to jednak ze względu na jej wielkość dolny pasek brud dość mocno łapie :P Po praniu zawsze prawie jak nówka sztuka :P

Link to comment
Share on other sites


Nasze zamowienie w Lupine za to nie doszło do skutku, w dostawie przyszedł inny rozmiar, wiec zrezygnowałam skoro dali taką możliwość. Następnym razem chyba bede polować na to, co jest w magazynie...

 

Z moim zamówieniem to samo - przyszedł właściwy rozmiar, ale szerokość 1,8cm zamiast 2,5. Postanowiłam poczekać na następną dostawę - ma być koło 20 lutego.

Link to comment
Share on other sites

Do nas doszły rano hurtty i od razu przeszły chrzest. Nie radzę sobie z tym paskiem z regulatora, kawałek obcięłam ale spora część dalej wisi i nie wiem jak to schować :P

No i to plastikowe coś do zaczepiania przez zapięciem zatrzasku, przy wkładaniu i zdejmowaniu muszę nawyginać się, żeby przełożyć przez to taśmę, na co to cholerstwo tam jest?

Generalnie uwielbiam za kolor i wygodę  :wub:  

Link to comment
Share on other sites

Do nas doszły rano hurtty i od razu przeszły chrzest. Nie radzę sobie z tym paskiem z regulatora, kawałek obcięłam ale spora część dalej wisi i nie wiem jak to schować :P

No i to plastikowe coś do zaczepiania przez zapięciem zatrzasku, przy wkładaniu i zdejmowaniu muszę nawyginać się, żeby przełożyć przez to taśmę, na co to cholerstwo tam jest?

Generalnie uwielbiam za kolor i wygodę  :wub:  

Nie można przyszyć tego paska? Pokażesz na zdjęciu jak to wygląda? 

Link to comment
Share on other sites

tutaj zdjęcie paska .

To nieszczęsne coś przez tą podwójną taśmę u nas w montażu najprostsze nie jest, jakoś tak je trzeba wyregulować, żeby w tym miejscu taśma była pojedyncza ale nie rozumiem działania tych nieprzyszytych regulatorów :P

 

/guzik prawda, przecież tam chyba musi być podwójna taśma http://www.eurodogdesigns.com/assets/images/Hurtta_padded_harness_brown_leash_easter.jpgto zdjęcie mnie zmyliło, bo tutaj to jakoś ładnie wygląda :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...