Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Do nas dotarły żółwiki z Lupine, są śliczne :) Dopiero dzisiaj zauważyłam, że Lupine zmieniło trochę klips do zapinania obroży, nowy jest odrobinę mniejszy ;)

A do mnie napisało Lupine, że nie dotarł do nich wybrany przeze mnie rozmiar szelek i proponują albo mniejszy, albo zwrot kasy albo czekanie na nastepną dostawę około 20.02. Chyba sobie jeszcze poczekam...

Link to comment
Share on other sites

Ha i mam. Zaskoczył mnie ten juniper na żywo on bardziej zielony niż niebieski, ale prześliczny jest. Smycz pasuje do obu par szelek :). Teraz czekam na obroże jeszcze i wystarczy ;). Natomiast niebieski basic lupine znacznie twardszy od czerwonego a szkoda.

 

[url=http://www.fotosik.pl]718082fc9d98c67amed.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Psiak jeden, ale mocno bagienny stwór. Zrobię na pewno, może na polach w weekend jak pogoda pozwoli i będzie wsparcie w postaci męża. Bure bo zdjęcie kiepskie z telefonu i ze złym światłem, a naprawdę one są cudne i wcale nie bure :). Z neonowych zrezygnowałam po wstawionym tu zdjęciu jak wyglądają po miesiącu użytkowania.

Link to comment
Share on other sites

BBeta daj zdjęcie tych żółwików na psiakach. Mnie kuszą żółwie i biedronki ale nie wiem czy jest sens tyle płacić. Dla nas 1,8 to wąsko i mi się nie podoba a 2,5 super, ale ta klamra duuuuuża.

 

Żółwie dotarły do nas wyjątkowo pojedynczo, bo dla drugiego psa mam łąkę ;)

 

 

Porównanie zatrzasków :)

http://www.beata.boo.pl/dogs/DSC_991.jpg

Link to comment
Share on other sites

 

paski mają po ok 24cm (mierzone po zewnętrznej stronie )

 

jednak trochę niżej leżą, szczególnie jak ciągnie, później wstawie zdjęcie.

 

Doszły dzisiaj, rozmiar S jest idealny 

W SL mają po 21,5. Taka mała różnica, a mostkowy musieli zrobić aż 5cm dłuższy...

Bardzo ładnie leżą. U nas, gdy How podniesie głowę, to zgina się i unosi górny pasek. Niezbyt ładnie to wygląda, wygodne też pewnie nie jest. 

 

10915178_10152661462662006_3338397615602

Podobały mi się te pomarańczowo-niebieskie, ale na psie tak sobie:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10153230580205921&set=p.10153230580205921&type=1

Może w mniejszych widać więcej niebieskiego.

Druga wersja: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10153230563170921&set=o.81206307005&type=1

Chyba zaczynają stawiać na guardy. 

Link to comment
Share on other sites

Obrożomaniacy! Potrzebuje rady porady pomocy ;) Szukam szelek do biegania i na rower. Docelowo pies ma biegać z przodu ale może być tak, że będzie równolegle ze mną (choć ja stawiam na bieganie z przodu, nie wiem co z tego wyjdzie). Dokopałam się różnych firm, 3rd pole, ManMat oczywiście, Rowerlandy, Sali. Ale jak patrzę na nie to ze zdjęć ciężko mi wywnioskować które najlepsze i czy na pewno sledy dla nas będą odpowiednie? Nie chce zrazić suki mając niewygodne szelki.

Nie będziemy biegać maratonów wiec nie chce szaleć z cenami ale nie chce jakiś marnych ;) Ktoś podpowie?

Link to comment
Share on other sites

Ja mam trixie premium i taśma też jest super, szelki piorę prawie co drugi dzień w pralce. Jak znajdę smycz nieprzepinaną w kolorze akwamaryny i limonki to się zaopatrzę :P

 

Też miałam nadzieję, że dzisiaj dojdą hurtty ale listonosz nie przyszedł z pustymi rękoma :D

DSC_1393-005.JPG

 

WOW wygląda super z tym żółtym! :)

A dla mnie one sa takie "bure" .. 

Całkowicie nie w moim guście .

 

Mnie też nie podszedł ten kolor...chyba że na rudym psie ;)

 

 

 

 
 

W SL mają po 21,5. Taka mała różnica, a mostkowy musieli zrobić aż 5cm dłuższy...

Bardzo ładnie leżą. U nas, gdy How podniesie głowę, to zgina się i unosi górny pasek. Niezbyt ładnie to wygląda, wygodne też pewnie nie jest. 

 

Podobały mi się te pomarańczowo-niebieskie, ale na psie tak sobie:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10153230580205921&set=p.10153230580205921&type=1

Może w mniejszych widać więcej niebieskiego.

Druga wersja: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10153230563170921&set=o.81206307005&type=1

Chyba zaczynają stawiać na guardy. 

 

 

 

WOW ten nowy fason też mi się podoba! :) Choć wolę norwegi i Y od guardów...

 

A ja czekam na przesyłkę od lupine ( z 18% zniżką ) zestaw półzacisków pomarańcz i róż dla Niego i dla Niej :P Potem tylko na wielkanoc zakupię obróżki...i koniec...na razie :P

Link to comment
Share on other sites

Obrożomaniacy! Potrzebuje rady porady pomocy ;) Szukam szelek do biegania i na rower. Docelowo pies ma biegać z przodu ale może być tak, że będzie równolegle ze mną (choć ja stawiam na bieganie z przodu, nie wiem co z tego wyjdzie). Dokopałam się różnych firm, 3rd pole, ManMat oczywiście, Rowerlandy, Sali. Ale jak patrzę na nie to ze zdjęć ciężko mi wywnioskować które najlepsze i czy na pewno sledy dla nas będą odpowiednie? Nie chce zrazić suki mając niewygodne szelki.

Nie będziemy biegać maratonów wiec nie chce szaleć z cenami ale nie chce jakiś marnych ;) Ktoś podpowie?

Ja od siebie polecam ZeroDC Short, byle dobrze dobrać rozmiar :) 

Link to comment
Share on other sites

Hm, ja z neonowych rzeczy Hurtty jestem bardzo zadowolona, zarówno żółtych szelek jak i obrozy nie oszczędzamy, były juz prane kilka razy, kolor nadal intensywny, dopierają się bez problemu, nitki tez nam nie wychodzą. Dla mnie Hurtta to teraz firma numer jeden :D

Nasze zamowienie w Lupine za to nie doszło do skutku, w dostawie przyszedł inny rozmiar, wiec zrezygnowałam skoro dali taką możliwość. Następnym razem chyba bede polować na to, co jest w magazynie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...