Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Ma ktoś może do porównania coż z :

- TRIXIE Premium

- Red Dingo bez tasiemki

- HUNTER Ecco Sport ?

 

Jaka jest w nich taśma? I jak z wytrzymałością? Zależy mi na wygodnym komplecie w przystępnej cenie.

Ktoś? Coś?

Ja mam szelki RD bez tasiemki i taśma jest bajecznie miękka i przyjemna. Ja uwielbiam te szelki. Udało mi się kiedyś na allegro nowe z metkami dorwać w rozmiarze chyba XL za 15 zł bo ktoś robił wyprzedaż ostatnich sztuk :D

Link to comment
Share on other sites

Ja mam trixie premium i taśma też jest super, szelki piorę prawie co drugi dzień w pralce. Jak znajdę smycz nieprzepinaną w kolorze akwamaryny i limonki to się zaopatrzę :P

 

Też miałam nadzieję, że dzisiaj dojdą hurtty ale listonosz nie przyszedł z pustymi rękoma :D

DSC_1393-005.JPG

Link to comment
Share on other sites

My się załapaliśmy na resztkę tej szerszej tasiemki i dobrze, bo 16mm zginęłaby w sierści :) Dlatego bierz Dioranne póki jest, bo to tasiemka limitowana :D

Pierwszy raz mam siateczkę i całość jest taka super lekka, mam nadzieję, że jakość samej tasiemki nie będzie odbiegała od tej z batmanami, bo ta odpukać jest w idealnym stanie od kwietnia ;)

 

Dla odważnej suki myślę, że jak najbardziej się sprawdzi :D

Link to comment
Share on other sites

Miałam fuksa, naszych Hurtt nie było na magazynie, ale przyszły w tej dostawie :D Już wysłane, po niedzieli będą :)

 

Muszę baaaardzo pochwalić sklep p1es.pl, jeszcze tak błyskawicznej wysyłki nie miałam. We wtorek zrobiłam przelew, wczoraj szelki były już u mnie. Czarne, pasowe Juliusy, wybitne są :D

Fotki wrzucę, jak przyjdą i drugie, będzie podwójny lans :lol:

Link to comment
Share on other sites

.Agata. pięknie! My chyba też niedługo ściągniemy, bo ta tasiemka jest po prostu boska. W końcu nie będę musiała decydować czy Batman czy Superman...  :D

Głupie rozmyślanie, przecież możesz wziąć wszystkie :D

 

Agata bardzo ładna ta obroża :D  

 

Ja wgl nie mam już parcia na kupowanie czegokolwiek z akcesoriów. Mam kilka obroży, ale Nuka chodzi w dwóch, jedna jest przy przepinanej smyczy, druga przy turkusowej flexi :) 

Link to comment
Share on other sites

Miałam fuksa, naszych Hurtt nie było na magazynie, ale przyszły w tej dostawie :D Już wysłane, po niedzieli będą :)

 

Muszę baaaardzo pochwalić sklep p1es.pl, jeszcze tak błyskawicznej wysyłki nie miałam. We wtorek zrobiłam przelew, wczoraj szelki były już u mnie. Czarne, pasowe Juliusy, wybitne są :D

Fotki wrzucę, jak przyjdą i drugie, będzie podwójny lans :lol:

Do wszystkich już wysłali te Hurtty, a do nas nie :(  chyba muszę zadzwonić, co jest grane...

 

Co do sklepu p1es, też mam mega pozytywne odczucia, widać, że dbają o klientów- szelki (też czarne pasowe <3 ) miałam następnego dnia od zamówienia :)

Link to comment
Share on other sites

Miałam fuksa, naszych Hurtt nie było na magazynie, ale przyszły w tej dostawie :D Już wysłane, po niedzieli będą :)

 

Muszę baaaardzo pochwalić sklep p1es.pl, jeszcze tak błyskawicznej wysyłki nie miałam. We wtorek zrobiłam przelew, wczoraj szelki były już u mnie. Czarne, pasowe Juliusy, wybitne są :D

Fotki wrzucę, jak przyjdą i drugie, będzie podwójny lans :lol:

My też dołączamy się do zachwytów nad p1es.pl, do nas Julki też szybko trafiły.

 

Głupie rozmyślanie, przecież możesz wziąć wszystkie :D

Ale to mniej ekonomiczne.  :P Poza tym wszystkich na raz bym Młodemu nie założyła, a tak... Trzeba się spiąć, namówić górę i zamawiamy.

 

Napisałam do prodoga na fb jaki rozmiar Hurrt dla Młodego by radzili. W odpowiedzi dostałam, że rozmiar 55 byłby dla niego odpowiedni. Ale rozmiaru 55 z Lifeguard na www nie było... Okazało się, że nie wstawili, więc... Będzie trzeba drugi raz namówić górę i nasza garderoba się powiększy.  :D

Link to comment
Share on other sites

O, to jak dotrą, napisz proszę ile cm ma przednia obręcz w Sce, tak z ciekawości :)

Też tak wysoko leżą? Chyba pozostanie dla mnie zagadką, dlaczego właśnie takie nie podduszają przy ciągnięciu. 

paski mają po ok 24cm (mierzone po zewnętrznej stronie )

 

jednak trochę niżej leżą, szczególnie jak ciągnie, później wstawie zdjęcie.

 

Doszły dzisiaj, rozmiar S jest idealny 

DSC04831_zpsc4f03d99.jpg

Link to comment
Share on other sites

A ja dostałam odp. z Prodoga, że w magazynie w Finlandii jest problem z naszym kolorem (żółty) :( i nie wiadomo, czy w kolejnej dostawie będzie :(

To czekamy do kolejnej środy :( szkoda, że sami nie wpadli na to, żeby mnie poinformować o sytuacji ( za to odpowiedź otrzymałam błyskawicznie)

Link to comment
Share on other sites

A ja dostałam odp. z Prodoga, że w magazynie w Finlandii jest problem z naszym kolorem (żółty) :( i nie wiadomo, czy w kolejnej dostawie będzie :(

To czekamy do kolejnej środy :( szkoda, że sami nie wpadli na to, żeby mnie poinformować o sytuacji ( za to odpowiedź otrzymałam błyskawicznie)

Podobno ta seria żółta ma być wycofana, wszędzie są duże jej braki, jak zamawiałam szelki w grudniu już wtedy były dostepne w czechach 2- 3 pary.
Teraz brałam obroże i żółtych wogóle już nie było :( 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...