Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Można założyć osobny wątek: ''w oczekiwaniu na hurtty'' :D

Mi jeszcze do pełni akcesoriowego szczęścia brakuje pasa do dogtrekkingu- będzie używany sporadycznie i bardzo amatorsko, więc nie musi być wypasiony- możecie polecić coś fajnego, nieskomplikowanego i niedrogiego?

Link to comment
Share on other sites

marta, tego samego dnia zamawiałyśmy- ja też nie mam jeszcze :( a 14 dni minie lada chwila, mam nadzieję, że do końca tygodnia dotrą
( moje też już w sklepie droższe o 8zł)

Moje niby "dostawa do PL", dostępność 4-7dni. Od piątku :/ Ale też liczę na to żeby doszły w tym tygodniu :)
Link to comment
Share on other sites

W mailu napisane jest tak:

931208| Hurtta szelki rozmiar 80Kolor przedmiotu: różowy (raspberry)| 116,00 zł/ x 1 / (szt) - dostępny na zamówienie 

 

Orientacyjny czas wysyłki zamówienia - 24 godziny

 

Więc już sama nie wiem, niby nie ma większego problemu, jak dotrą później, no ale jednak miło by było, jakby to były 24h ;)

Dobrze, że potwierdzacie tą akcję z cenami, bo już myślałam, że tylko mi się wydawało 105zł :lol:

Myślę, że dostępność swoją drogą, a wysyłka swoją. Wysyłka powinna być zrealizowana w ciągu 24h od dotarcia szelek do magazynu (7-14 dni, zapewne roboczych).

Link to comment
Share on other sites

Chodzi o to, że przy innych sztukach jest "dostępny na zamówienie" a czas wysyłki 7-14 dni. Albo "w magazynie" i 24h. I dlatego zastanawiam się, jak to ostatecznie będzie ;)

Tak, tak, wiem o tym, ale w tym przypadku wygląda to tak, jakby zamówienie miało być rozpatrywane właśnie w taki sposób. Czego nie życzę, sama czekam na zamówienie i zastanawiam się kiedy się doczekam...

Link to comment
Share on other sites

Taaak :D Tę zieloną którą miałam jak byłam u Ciebie z szelkami kocham miłością wielką <3

 

Musisz jeszcze raz przyjechać bo nie pomacałam jej :P

 

edit: ale ona cienka była, nie?

 

Jakie macie te smycze? One wszystkie z takiego samego materiału? jest neonowa i są takie:

 

http://pelna-miska.pl/pl/p/Hurtta-Outdoor-Training-Rope-smycz-250cm-x-8mm/5115

 

http://pelna-miska.pl/pl/p/Hurtta-Outdoor-smycz-Mountain-Rope-180cm-x-11mm/6592

Link to comment
Share on other sites

Musisz jeszcze raz przyjechać bo nie pomacałam jej :P

edit: ale ona cienka była, nie?

Jakie macie te smycze? One wszystkie z takiego samego materiału? jest neonowa i są takie:

http://pelna-miska.pl/pl/p/Hurtta-Outdoor-Training-Rope-smycz-250cm-x-8mm/5115

http://pelna-miska.pl/pl/p/Hurtta-Outdoor-smycz-Mountain-Rope-180cm-x-11mm/6592

Ja mam neonową żółtą 8 mm ;)
Link to comment
Share on other sites

Czy na julkach siodełkowych gdzieś pisze jaki to rozmiar? Byłem dzisiaj w zoologiku  i jamniczka szefowej ma właśnie juliusy. Poprosiłem, żeby mi je przyniosła pokazać na modelce. Uparcie twierdziła, że jest to rozmiar mini... Jednak wydaje mi się to nie..realne? Siodełko było bardzo malutkie, i na jamniczka szelki o obwodzie 50cm minimum? Ma ktoś może jamniczka z juliusami?

Link to comment
Share on other sites

W mailu napisane jest tak:

931208| Hurtta szelki rozmiar 80Kolor przedmiotu: różowy (raspberry)| 116,00 zł/ x 1 / (szt) - dostępny na zamówienie 

 

Orientacyjny czas wysyłki zamówienia - 24 godziny

 

Więc już sama nie wiem, niby nie ma większego problemu, jak dotrą później, no ale jednak miło by było, jakby to były 24h ;)

Dobrze, że potwierdzacie tą akcję z cenami, bo już myślałam, że tylko mi się wydawało 105zł :lol:

 

Ja mam z kolei  Hurtta szelki Y-harness 70Kolor przedmiotu: różowy (raspberry)| 117,00 zł/ x 1 / (szt) - w magazynie 

 

Orientacyjny czas wysyłki zamówienia - 24 godziny

 

 

 

 

 

Zamówiłam w piątek, wczoraj jeszcze nie wysłali - ale wydaje mi się, że będziesz musiała poczekać na nie niestety :(

Link to comment
Share on other sites

Ja mam z kolei  Hurtta szelki Y-harness 70Kolor przedmiotu: różowy (raspberry)| 117,00 zł/ x 1 / (szt) - w magazynie 

 

Orientacyjny czas wysyłki zamówienia - 24 godziny

 

 

 

 

 

Zamówiłam w piątek, wczoraj jeszcze nie wysłali - ale wydaje mi się, że będziesz musiała poczekać na nie niestety :(

u mnie był taki sam oczekiwania w przypadku 70 zielonych i zostały wysłane na drugi dzień od zamówienia i opłacenia 

Link to comment
Share on other sites

A dla mnie sprawa prosta :P dostępny na zamówienie - znaczy ze nie ma na magazynie. A wysyłka 24 to znaczy, że wysyłka 24 od dotarcia szelek na magazyn. :P co do julkow, ja mam szelki mini ze starej i chyba to był jamnik mutant żeby te siodełko była strasznie małe :D bo w nowej wersji te siodła są większe jak się nie mylę.

Link to comment
Share on other sites

Musisz jeszcze raz przyjechać bo nie pomacałam jej :P

edit: ale ona cienka była, nie?

Jakie macie te smycze? One wszystkie z takiego samego materiału? jest neonowa i są takie:

http://pelna-miska.pl/pl/p/Hurtta-Outdoor-Training-Rope-smycz-250cm-x-8mm/5115

http://pelna-miska.pl/pl/p/Hurtta-Outdoor-smycz-Mountain-Rope-180cm-x-11mm/6592

Cienka- 8mm. I ma dość mały, ale mocny karabińczyk. Ja mam tę zwykłą- Mountain Rope. Linka w niej różni się od tej lifeguard fakturą trochę. Jak chcesz pomacać to zapraszam, mogę ją do szkoły zabrać :P
Fotkę z szelkami wstawię jak wrócę.
Link to comment
Share on other sites

Zamówiłam szelki lupine 29.01 - a moja przesyłka wciąż jest w trakcie kompletowania... Kiedy zamawiałam były dostępne, a w międzyczasie mail o śnieżycy w USA i teraz ciężko powiedzieć kiedy będą :-(.

 

Ja żółwie zamówiłam 15 stycznia i dopiero wczoraj status zamówienia został zmieniony na gotowe do wysłania :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...