Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Hill., sprzedałam, bo kupowałam na szczeniaka, okazały się idealne tyle że pupsowi czerep urósł i potem był problem ze zdejmowaniem. Te szelki nie mają podszycia - po prostu matowy materiał, ani miękki ani specjalnie sztywny, nie ma tam żadnej gąbki, siateczki albo innego wypełnienia. W kwestii sprawowania - świetna jakość, dobrze przemyślane są te wszystkie szerokie paski, bardzo dobrze układają się na psie, po zachowaniu mojego psa wnioskuję, że są bardzo wygodne, idealne do ciągnięcia. Dla drugiego psa używam sledów (materiał ten sam) tej firmy już kilka lat i naprawdę jakość jest super, szelki są nie do zdarcia.
W sumie to kupiłabym znowu małemu, ale zastanawia mnie rozmiarówka - te które miałam były idealne na ciele, tylko łeb nie przechodził, boję się że większy rozmiar byłby za długi :( .

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za wyczerpującą odpowiedź. Planuję pokombinować coś z podszyciem ich na własną rękę polarem minky. 

A powiedz mi jeszcze - czy używałaś ich jako zwykłych szelek spacerowych?

Też mam te szelki, używam na dogtrekkingach i spacerowo do flexi. Z rozmiarem nie do końca trafiłam, są troche luźne, ale mój pies jest niewymiarowy i ciężko dobrać gotowca pasującego idealnie ;) W każdym razie jestem bardzo zadowolona i polecam :) U mojego nie wycierają sierści i chyba są wygodne, bo pies nie protestuje jak je ubieram.

Link to comment
Share on other sites

Agnes, piękny ten fiolet :loveu: super wygląda!

Kiedyś myślałam nad czymś fioletowym dla Ajry bo nic nie ma w tym kolorze... więc może lupinke zamówimy...:D na ich stronie kolor wygląda na ciemny, zupezupełnie inny niż na Twoim zdjęciu.

Link to comment
Share on other sites

 

10492022_10205131223174013_4812867504130

 

Myślałam, że będą układały się gorzej - będą bliżej przednich łap. Szkoda tylko, że pomimo tego, że na prodogu widnieje dumne "Dostępność: duża ilość", to nikt nie raczy odpisać z wymiarami. 

 

Wczoraj doszły nasze szele jak te na zdjęciu :3

Mogę powiedzieć że test zdały na 5+ dziś jeszcze je wypróbuje na torze agi, my mamy rozmiar 60-70

Link to comment
Share on other sites

Ma ktoś zdjęcia hurtt norweskich czarnych z serii pro? Najlepiej na psie lekko ciemniejszym od koloru mopsa, ale chętnie zobaczę jak wyglądają na jakimkolwiek.

 

w prawdzie nie norwegi, a Y , rozmiar 90

DSC03143_zpsbc6aa17c.jpg

 

 

DSC03166_zps832c7803.jpg

 

 

 

Ma ktos moze lupine basic fioletowe, zielone, pomaranczowe badz niebieskie i moglby mi wstawic zdjecie?

 

mam tylko takie - na żywo jest bardziej neonowa 

 

DSC03178_zps2f5713ea.jpg

 

 

 

nowe obroże 

DSC03090_zpsdccd922b.jpg

 

DSC02973_zpsddbc4b7d.jpg

Link to comment
Share on other sites

 

Też mam te szelki, używam na dogtrekkingach i spacerowo do flexi. Z rozmiarem nie do końca trafiłam, są troche luźne, ale mój pies jest niewymiarowy i ciężko dobrać gotowca pasującego idealnie  ;) W każdym razie jestem bardzo zadowolona i polecam  :) U mojego nie wycierają sierści i chyba są wygodne, bo pies nie protestuje jak je ubieram.

 

Czuję się przekonana :D A jaki masz kolor? Skłaniam się ku niebieskiemu, ale nie jestem pewna jaki to odcień, bo co zdjęcie wygląda inaczej.

 

Wczoraj doszły nasze szele jak te na zdjęciu :3

Mogę powiedzieć że test zdały na 5+ dziś jeszcze je wypróbuje na torze agi, my mamy rozmiar 60-70

 

Pięknie proszę o zdjęcia ;)

Jak Twoje odczucia? Nie krępują psa?

Link to comment
Share on other sites

Pięknie proszę o zdjęcia ;)

Jak Twoje odczucia? Nie krępują psa?

 

 

Absolutnie nie krępują, Maya czyje się w nich fantastycznie, są wygodne i nie wbijają się jej. Również dla mnie dużym + jest to że są szerokie (Maya jest dość potężnym AT) i mocne (bo to silna  baba :))

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Znowóż jestem w kropce. Po znalezieniu wymiarów hurtty, stwierdziłem, że mój pies jest mega nie wymiarowy. Po długości paska przedniego w PRO musiałby mieć rozmiar 70 (!!!) A jego obwód w klatce piersiowej wynosi 45. No cóz. 
Poszedłem dzisiaj do zoola z myślą o TRIXIE FUSION, norwegach. Niestety nie mieli, i pokazano mi katalog. Tyle tego tam było, że sam nie wiedziałem na co się zdecydować, i znalazłem... Julki siodełkowe za 119zł na mojego gada r.mini-mini. Tylko teraz pytanie: One pewnie bardzo grzeją, prawda? I dla mojego shiha w lato nie będzie udręka w nich chodzić? Jak to psy płaskopyskie szybciej się męczy i nie biega aż tak bardzo na spacerkach. Z drugiej strony w lato zawsze jest obcięty na baardzo króciutko.. I nie wiem już czy brać fusion za  czy julki?

Link to comment
Share on other sites

Najpierw muszą mi ich sprowadzić do sklepu, później mogę przymierzyć. No właśnie ich cena jest przerażająco dziwna. Kosztują 22zł u mnie w zoologiku.

To rzeczywiście przerażające :D

Mi się fusion bardzo podobają, ich cena też mi się podoba. Mamy czarno- zielone i na czarnym futrze wyglądają cudnie, ta zieleń aż razi po oczach

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...