Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Prodog się obudził, po dopraszaniu się o odpowiedź oczywiście... Hurtt w naszym rozmiarze nie ma i do 15.02 nie będzie. Także podziękujemy, bo o taką informację staram się już od połowy miesiąca. 

Mam jeszcze jeden typ i jeśli to nie wypali, to dogadujemy się z PDD. 

Czy ktoś z Was posiada takie szelki od Zero DC? 

euroshort_harness_colour_options_1.jpg

Link to comment
Share on other sites

25 stycznia zamówiłam hurtty, myślicie, że jest jeszcze opcja na wymianę koloru czy będę musiała czekać na kolejne zamówienie? :P prodog nie odpisuje, a jeśli jest opcja to będę się dobijać na wszelkie sposoby

neonowe Y jednak sprzedaję, spróbuję z wersją pro może faktycznie ciut mniejsze będą dla niego lepsze

Link to comment
Share on other sites

A ja dowiedziałam się, że Y 55 mają szerokość 3cm i dolny pasek ma 16cm długości (tylko 2cm więcej niż 45), jakby kogoś to jeszcze ciekawiło. No nic, czekamy. Pytałam Prodoga czy jest szansa, że nasze szelki będą w najbliższej dostawie i ponoć mają być, dzisiaj zamówienie miało zostać wysłane z Finlandii.

Link to comment
Share on other sites

Doszły moje hurtty Y 60 PRO i są większe w obwodzie karku o jakieś 2-3cm od starych hurtt 60 Y również PRO. Załamać się można zanim się trafi na odpowiedni rozmiar. Dogha twoje neonowe 60 są mniejsze czy mogła byś mi zmierzyć obwód przedniej obręczy i długość paska idącego między łapami?

Link to comment
Share on other sites

Hurtta wprowadza zmiany w tych nowych szelkach:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10152648492727006.1073741885.81206307005&type=1

Według mnie rączka na gorsze - na małych psach wygląda beznadziejnie masywnie. 

Na gładkowłosych widać, że raczej nie byłabym z nich zadowolona, więc może i dobrze się stało, że ich teraz nie kupię. 

Swoją drogą, coś podejrzane, że w ogóle nie pokazują czarnych :P

 

Na tę chwilę wygląda na to, że Ska z Zero DC będzie pasowała; jeszcze muszę się dopytać o wymiary paska górnego i mostkowego. No i zdecydować się na kolor...

Link to comment
Share on other sites

Hurtta wprowadza zmiany w tych nowych szelkach:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10152648492727006.1073741885.81206307005&type=1

Według mnie rączka na gorsze - na małych psach wygląda beznadziejnie masywnie. 

Na gładkowłosych widać, że raczej nie byłabym z nich zadowolona, więc może i dobrze się stało, że ich teraz nie kupię. 

Swoją drogą, coś podejrzane, że w ogóle nie pokazują czarnych :P

 

Na tę chwilę wygląda na to, że Ska z Zero DC będzie pasowała; jeszcze muszę się dopytać o wymiary paska górnego i mostkowego. No i zdecydować się na kolor...

Nie, Hurtta nie wprowadza zmian do tych szelek… Te przedstawione na fotkach to "próbki" ew. prototypy. Po tych przymiarkach zostały wprowadzone zmiany w rączce i rozmiarach. To jest napisane w opisie albumu ;)

Link to comment
Share on other sites

Faktycznie, źle odebrałam ich post, po komentarzach widać, że nie tylko ja nie umiem czytać ;)

Zmyliło mnie wykończenie taśmą z odblaskową (?) nitką, czego nie widzę w tej finalnej wersji - to akurat wyglądało lepiej.

Czyli rączka na lepsze :P.

Co i tak nie zmienia faktu, że układają się kiepsko...

Link to comment
Share on other sites

Ja ci zmierze, za godzine wrzuce.

 

Ma ktos moze lupine basic fioletowe, zielone, pomaranczowe badz niebieskie i moglby mi wstawic zdjecie?

jutro postaram się zrobić zdjęcie pomarańczowej obroży :)

 

 

Żaden rozmiar norwegów nie pasował do Aresa :( w końcu wzięłam Y zielone, wczoraj wysłane jutro powinny dojść   :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...