Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

 

Niby tak, ale widząc te szelki na psie trochę się zdziwiłam - myślałam, że będą się nieco inaczej układały. 

Kupujesz je?

 

 

Wiesz, odbiór może to też w dużej mierze zależeć od koloru - może czarne nie będą tak biły po oczach.

Chcę kupić, ale sprzedawcy chyba niezbyt na tym zależy, więc nie wiem co z tego wyjdzie. Miałam kupować jakieś guardy z porządnie podszytym przodem od którejś z firm handmade, ale też nikt się nie spieszy z odpisywaniem.

Link to comment
Share on other sites

To ja jeszcze dorzucę pytanie z serii muszę mieć Hurtte :P
Mianowicie moja suka ma 60cm w klacie więc planuje wziąć norwegi neonowe 70tki (przód ma 40-41cm więc powinny być chyba ok ), Ale kompletnie nie wiem jak z Y czy brać rozmiar mniejsze ? Ale wtedy ryzyko że będą za małe w obwodzie ... Ale jak wezme ten sam rozmiar to czy przód nie będzie za wielki ? Proszę o pomoc :D

Moja Amy ma w klacie 56-58 i ma Y 70 cm i mogłyby by trochę większe z przodu ;)

Link to comment
Share on other sites

Nasze lupinki :)

 

[URL=http://s1372.photobucket.com/user/Blue_Meatloaf/media/DSC_0752_zpse3cd2a2b.jpg.html]DSC_0752_zpse3cd2a2b.jpg[/URL]

 

[URL=http://s1372.photobucket.com/user/Blue_Meatloaf/media/DSC_0741_zps35e5218f.jpg.html]DSC_0741_zps35e5218f.jpg[/URL]

 

[URL=http://s1372.photobucket.com/user/Blue_Meatloaf/media/DSC_0742_zps80e55679.jpg.html]DSC_0742_zps80e55679.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Takie szelki pasowe czy norwegi raczej na kręgosłup nie będą naciskać. Nawet jesli pies ciągnie to największa siła działa na przód a nie na ten pasek przecinający klatę piersiową.

Szelki u Dorianne widać że poprawiane przed zdjęciem, bo obręcz tylna nienaturalnie wygląda (rany po pracy nie myślę i ciężko mi wyjaśnić co mam na myśli :p ) Więc myślę, że układają się lepiej niż na tym zdjęciu a to oznacza że wg mnie są idealne - ufff!

Link to comment
Share on other sites

Ja bym tak odrobineczkę zmniejszyła jeszcze ten pas piersiowy. U nas przy takim ustawieniu szelki bardzo się kręcą. Ogólnie podziwiam że na twojego 6kg pinczerka pasują tak fajnie. Ja na nieco większym psiaku miałam  kłopot z regulacją. Niemniej uwielbiam te juliusy i nawet hurtty poszły w odstawkę chwilowo.

Link to comment
Share on other sites

Doszła nasza obroża Lupine zaciskowa, jednokolorowa. Fiolet jest bombowy! Rozmiar idealny :) Niestety próbowałam zrobić zdjęcie, ale przy moim oświetleniu w mieszkaniu nie ma takiej możliwości. Fotkę zrobię za dnia, pewnie w weekend :)

Taśma jest mięciutka, zupełnie inna niż "klasyczny" Lupine :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...