Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

dance_macabre

weź wiśniowe :) pomarańczowy neon też nieźle będzie wyglądał, ale jak ktoś już wspomniał- będzie troszkę nudno ;) szkoda,że nie ma fajnego turkusowego kolorku, też fajnie by wyglądała

 

 

Nie rozumiem tego zupełnie, dlaczego Hurtta przy tak fajnych kolorach nie ma odcieni niebieskiego w ofercie, bardzo mnie to boli ;)

Link to comment
Share on other sites

A jałowiec/juniper? Mało dziewczęcy, ale fajny ;)

Tak też myślałam ale chyba za ciemne dla mojej dziewczynki(i tak ją zawsze za samca biorą...)

 

 

 

1466215_10202543889278832_80316376012471

Rude w zielonym :)

 

Nie, to jednak nie to :)

dance_macabre

weź wiśniowe :) pomarańczowy neon też nieźle będzie wyglądał, ale jak ktoś już wspomniał- będzie troszkę nudno ;) szkoda,że nie ma fajnego turkusowego kolorku, też fajnie by wyglądała

 

przy okazji- ktoś miał doświadczenia z obrożami AKINU (tymi świecącymi)????

Nawet nic nie mów... mają limitkę zielony-niebieski i jest idealna! Tylko że jest już w Finlandii i nie sprzedają jej do Polski. Nawet napisałam do hurtty czy mają ją jeszcze gdzieś ale nie mają :(. Do tego w promocji była za 72zł...

 

 

Ogólnie chodzi mi po głowie albo wiśnia albo neo pomarańcz lub róż. Ma ktoś zdjęcia tej wiśni, najlepiej na rudym (nawet przyłożone szelki do futra) ale może być cokolwiek

Link to comment
Share on other sites

 

Dogha, w 30 Sty 2015 - 7:15 PM, powiedział:

snapback.png

A jałowiec/juniper? Mało dziewczęcy, ale fajny  ;)

Tak też myślałam ale chyba za ciemne dla mojej dziewczynki(i tak ją zawsze za samca biorą...)

ten juniper ma taki dziwny odcień... myślałam, że to zwykły granatowy ale jak zobaczyłam na żywo to hmmm... 

do rudego jeszcze mniejszy szał niż zielony :P (przynajmniej rudego w wydaniu mojej suki ^^)

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Norwegi hurtty są super ale bardzo ciężko dobrać rozmiar. Ja mam 70 troszkę z luzem i przekręcają się jak szalone. W juliusach pasowych mimo iż przedni pasek wyregulowany tylko o 1,5cm mniej od hurtty nic się nie przekręca i są super wygodne. Jednak regulacja paska piersiowego to rewelacyjny pomysł. Za to Y hurtty są bosssskie i kusi mnie jeszcze juniper lub pomarańcz.

Link to comment
Share on other sites

To ja jeszcze dorzucę pytanie z serii muszę mieć Hurtte :p
Mianowicie moja suka ma 60cm w klacie więc planuje wziąć norwegi neonowe 70tki (przód ma 40-41cm więc powinny być chyba ok ), Ale kompletnie nie wiem jak z Y czy brać rozmiar mniejsze ? Ale wtedy ryzyko że będą za małe w obwodzie ... Ale jak wezme ten sam rozmiar to czy przód nie będzie za wielki ? Proszę o pomoc :D

Link to comment
Share on other sites

Dogha, nawiązując do Twojego postu:

zn662o.jpg

Jak ja okrutnie żałuję, że to znalazłam...

 

http://www.hurtta.it/prodotti/HPOY2/PETTORINE-OUTDOOR-Y2--H-/

http://www.hollywooddogs.dk/hundeseler/hurtta-new-outdoor-y-sele.html

 

W internecie zaczęły też pojawiać się zdjęcia nowego modelu

imgrc0067520850.jpg

imgrc0067520847.jpg

imgrc0067520846.jpg

 

i jedyne na gładkowłosym psie, na jakie się natknęłam (z komentarzy na FB Hurtty):

10492022_10205131223174013_4812867504130

 

Myślałam, że będą układały się gorzej - będą bliżej przednich łap. Szkoda tylko, że pomimo tego, że na prodogu widnieje dumne "Dostępność: duża ilość", to nikt nie raczy odpisać z wymiarami. 

Link to comment
Share on other sites

A ja się cieszę, że wreszcie są jakieś fajne szelki z właśnie takim 'kaftanem' z przodu - może nareszcie coś, co nie lata po całej klatce wycierając sierść. Zobaczymy na ile sprawdzi się to w praktyce.

Swoją drogą, oficjalne zdjęcia raczej nie zapowiadały innego wyglądu, zwłaszcza, że pokazywały przód. ;) 

 

Wydaje mi się, że te guardy to nie jest nic nowego, tylko jakaś wersja dostępna w niektórych krajach. Przecież gdyby była to nowość, to byłoby o nich więcej informacji np. na profilu Hurtty. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...