Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Bluesik w neonowych hurttach ;)

 

[URL=http://www.tinypic.pl/jth5jt60d9s2]jth5jt60d9s2_t.jpg[/URL]

[URL=http://www.tinypic.pl/we6495659ufl]we6495659ufl_t.jpg[/URL]

 

I Frodo. Ale musze je sprzedac, sa zdecydowanie za duze :(

 

[URL=http://www.tinypic.pl/493n0nuht3dt]493n0nuht3dt_t.jpg[/URL]

 

Razem ;)

 

[URL=http://www.tinypic.pl/siyyool1v9xd]siyyool1v9xd_t.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

rozm 60. Chetnie wymienilabym na norwegi lub 50tki neonowe, ale pewnie nikt nie bedzie mial.

 

Czarnym psom jest super w tym zoltym neonie, ale bezowy Frodo wg mnie wyglada super w tych pomaranczkach :)

Miałabyś możliwość zmierzenia obwodu tylnej obręczy i tych pasków leżących na barkach? Byłabym bardzo wdzięczna!

Blues super w nich wygląda, choć na nim chyba wszystkie kolory wyglądałyby dobrze :)

Link to comment
Share on other sites

Jasne, zmierzę chociaż wstępnie mam już dwóch chętnych ;)

 

No strasznie mi szkoda, że na mojego wysuszonego pieska są za duże :(

 

Na Bluesie ten pasek dolny między łapami trochę odstaje, ale w niczym mu to nie przeszkadza (Frodo w serii pro miał to samo, ale on ma długie, chude łapy i zdarzało się, że w trakcie biegania jakoś te łapy przekładał i pasek wychodził bokiem).

Link to comment
Share on other sites

rozm 60. Chetnie wymienilabym na norwegi lub 50tki neonowe, ale pewnie nikt nie bedzie mial.

 

Czarnym psom jest super w tym zoltym neonie, ale bezowy Frodo wg mnie wyglada super w tych pomaranczkach :)

To dla nas znowu za małe :P

 

Nie udało mi się upolować zielono-niebieskich to teraz kombinuje co by mojej rudej pasowało... i nie mogę wymyślić.

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie do osób posiadających żółte lifeguard- czy mi się tylko wydaje, czy napisy na szelkach są zielonkawe? Bo na fotkach tak to widzę- podszycie wyraźnie żółte, a te napisy już nie bardzo.

Jeżeli tak to wygląda w rzeczywistości, to mi pasuje, bo generalnie chciałabym zielono-neonowe szelki ( mamy trixie czarno- zielone i wyglądają rewelacyjnie, ale tak się zachwycacie tymi Hurttami, że chyba się skuszę)

I jeszcze jedno- gdzieś tu w tym wątku przewinęła mi się wiadomość, że promocja na Hurtty w Prodogu trwa tylko do końca stycznia- prawda to?

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie do osób posiadających żółte lifeguard- czy mi się tylko wydaje, czy napisy na szelkach są zielonkawe? Bo na fotkach tak to widzę- podszycie wyraźnie żółte, a te napisy już nie bardzo.

Jeżeli tak to wygląda w rzeczywistości, to mi pasuje, bo generalnie chciałabym zielono-neonowe szelki ( mamy trixie czarno- zielone i wyglądają rewelacyjnie, ale tak się zachwycacie tymi Hurttami, że chyba się skuszę)

I jeszcze jedno- gdzieś tu w tym wątku przewinęła mi się wiadomość, że promocja na Hurtty w Prodogu trwa tylko do końca stycznia- prawda to?

Są trochę zielonkawe, zależy od światła ;) ale na pewno neopren jest zdecydowanie bardziej żółty niż napisy.

Link to comment
Share on other sites

Szukanie na własną rękę nic mi nie dało; może Wy kojarzycie - co to za szelki, w których biega Bokserka?

http://pieswwarszawie.pl/z-zycia-psiarki/10zdjecdosmiechu/

 

Cheri, mam takie:

 

 

http://i61.tinypic.com/wrb3p3.jpg

 

http://i62.tinypic.com/1ptmcp.jpg

 

 

Teraz tylko pytanie, który z tych kolorów będzie pasował do mopsa i jack russell terriera (biało-brązowego)? 
Illusion,  czy taśma po praniu nie blaknie? 

Link to comment
Share on other sites

Dzięki :) mam jeszcze dwa pytania o te szelki: czy tylny pasek zwija się na dole, czy cały czas zostaje w niezmienionej formie? pytam, ponieważ nie mam zbyt dużego doświadczenia z szelkami, a w trixie, które mamy od jakiegoż czasu, tylny pasek pozwijał się tak, że zamiast być płaski, jak na początku, wygląda, jak sznur, a nie taśma :/

I jeszcze jedno- czy szelki Lifeguaed Y rozm.90 będą dobre dla psa o obwodzie 77-80cm? Może lepiej rozm.80, żeby nic nie odstawało? ( waży 27kg, obw.szyi 50- jeżeli ma to jakieś znaczenie), jakiej szerokości taśma jest w tym rozmiarze?

Już całkiem się pogubiłam w tych rozmiarach :/  jakaś dobra duszyczka mogłaby zrobić tabelkę z prawidłowymi rozmiarami :) ...skoro producent nie potrafi ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja też mam problem z wymiarami hurtty :( Chciałam z serii pro, te y, ale nie wiem czy 100 czy 110 dla owczarki 37kg. Z TK maxx miałam 120 ale poszły na zmniejszenie, teraz mają 76cm przednia obręcz i 26cm pasek dolny... Który rozmiar jest bliżej tych co mam? Ma ktoś porównanie?

Link to comment
Share on other sites

Nie za wąska ta obroża (szerokość)?  :)

 

Jeśli pies nie ciągnie na smyczy, nie ma zrywów, to niech chodzi i w wąskich. My używamy tylko szelek (oprócz obróżki z adresówką), obrożę założyłam do zdjęcia, o które prosiła Cheri. 

 

Teraz tylko pytanie, który z tych kolorów będzie pasował do mopsa i jack russell terriera (biało-brązowego)? 

 

 

Według mnie ta szara za smutna. Brałabym Dayglow Yellow lub Turquoise Chrome, z przewagą tej drugiej, bo bardziej odcinałaby się na jasnych psach. Z drugiej strony seria z nitką jest ponoć wytrzymalsza.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki :) mam jeszcze dwa pytania o te szelki: czy tylny pasek zwija się na dole, czy cały czas zostaje w niezmienionej formie? pytam, ponieważ nie mam zbyt dużego doświadczenia z szelkami, a w trixie, które mamy od jakiegoż czasu, tylny pasek pozwijał się tak, że zamiast być płaski, jak na początku, wygląda, jak sznur, a nie taśma :/
I jeszcze jedno- czy szelki Lifeguaed Y rozm.90 będą dobre dla psa o obwodzie 77-80cm? Może lepiej rozm.80, żeby nic nie odstawało? ( waży 27kg, obw.szyi 50- jeżeli ma to jakieś znaczenie), jakiej szerokości taśma jest w tym rozmiarze?
Już całkiem się pogubiłam w tych rozmiarach :/ jakaś dobra duszyczka mogłaby zrobić tabelkę z prawidłowymi rozmiarami :) ...skoro producent nie potrafi ;)

U nas się nic nie zwija, pasek się dobrze układa :)
Mój ma lifeguardy Y 90, obwód około 80 cm, w szyi około 50 cm. Szelki lezą ok, ale przednia obręcz mogłaby byc trochę mniejsza, bo trochę mu odstaje... Zastanawiam sie nawet czy następnych nie wziąć 80, ale znowu obawiam sie, czy nie bedą za małe w obwodzie klatki...
Tasma razem z neoprenem ma około 4 cm.

Ja też mam problem z wymiarami hurtty :( Chciałam z serii pro, te y, ale nie wiem czy 100 czy 110 dla owczarki 37kg. Z TK maxx miałam 120 ale poszły na zmniejszenie, teraz mają 76cm przednia obręcz i 26cm pasek dolny... Który rozmiar jest bliżej tych co mam? Ma ktoś porównanie?

Nie za duże bedą ? Mój golden o wadze około 35 kg ma rozmiar 90 i sa troche za luźne... Ostatnio widziałam, ze ktoś wstawiał zdjęcie 100 na suczce owczarka, to jak juz bym celowała w 100 chyba ;)
Link to comment
Share on other sites

Teraz tylko pytanie, który z tych kolorów będzie pasował do mopsa i jack russell terriera (biało-brązowego)? 
Illusion,  czy taśma po praniu nie blaknie? 

 

Nie wiem, jeszcze nie miałam okazji jej prać. A co do dopasowania koloru, to idź na kompromis i wybierz turkus z odblaskową nitką :P.

 

Zmniejszona Flower Power :D

 

JHy2VLL.jpg

Link to comment
Share on other sites

Na żywo też jest śliczna, nie wiem co z lupine jest nie tak, że mają takie, a nie inne zdjęcia na stronie. Taka hurtta wygląda mniej, więcej tak samo i na fotkach i w rzeczywistości :).  Mi ten wzór też się kiedyś w ogóle nie podobał, jakoś niedawno zwróciłam na niego uwagę, chyba przez Broom :P.

 

A dziś chyba zamówię szele i planuję zakończyć tym zmiany w "psiej szafie" na ten rok.

Link to comment
Share on other sites

U nas się nic nie zwija, pasek się dobrze układa :)
Mój ma lifeguardy Y 90, obwód około 80 cm, w szyi około 50 cm. Szelki lezą ok, ale przednia obręcz mogłaby byc trochę mniejsza, bo trochę mu odstaje... Zastanawiam sie nawet czy następnych nie wziąć 80, ale znowu obawiam sie, czy nie bedą za małe w obwodzie klatki...
Tasma razem z neoprenem ma około 4 cm. Nie za duże bedą ? Mój golden o wadze około 35 kg ma rozmiar 90 i sa troche za luźne... Ostatnio widziałam, ze ktoś wstawiał zdjęcie 100 na suczce owczarka, to jak juz bym celowała w 100 chyba ;)


Dzięki za opinię, to celuje w 100 :)
Link to comment
Share on other sites

 

Ja też bardzo Ci dziękuję, Ewa- myślę, że lepsze chyba będą 80, bo Drago raczej drobniejszy od goldenków (psów), które znamy :) tylko, czy szerokość taśmy taka sama? Ktoś wie?

 

nadira, zajrzałam na Twój blog i widzę znajome miejsca. Mieszkasz w Katowicach? Jeśli tak, a nabędziesz szelki w rozmiarze 80, to koniecznie daj znać. Nie chcę zamawiać w ciemno, a tak przynajmniej zobaczę, czy wziąć ten, czy mniejszy rozmiar. Oczywiście, jeśli zechcesz się spotkać na spacerze...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...