Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Moje hurtty wysłane :D I ciekawostka- na małą suke bordera norwegi hurtty 70 są idealne :P
Kocham psy <3 może juz bez przesady? Myślisz, że polecisz na fali hejtu? Nie ma nic złego w obroży plecionej z linki czy też szerszej (ta co pokazałaś ma max. 3cm) obroży dla małego psa.

Link to comment
Share on other sites

z nowej serii?

Z tej pośredniej, stary kolor ale taśma z paskiem. Są z Tk maxx, ale rozmiar jest taki sam.

 

Hmm, a ile ma w kłębie? Ciekawe, bo te szelki są również idealne na mojego foksa ;)

To jest trudne pytanie, bo nie jest moja… Ale jest malutka, pewnie ok. 45cm, może mniej

Link to comment
Share on other sites

Bo lucky szyć nie umie, bierze się za coś czego nie umie jak ona prowadzała Xene w jakimś zielonym splocie ze sznurka,... -&gt;&nbsp;https://www.facebook.com/suczka.xena/photos/pb.214216392077182.-2207520000.1421526613./274848802680607/?type=3&amp;src=https%3A%2F%2Fscontent-a-fra.xx.fbcdn.net%2Fhphotos-xfa1%2Fv%2Ft1.0-9%2F1526472_274848802680607_1531668331_n.jpg%3Foh%3Ddc295573acf7b58fcadedbaafc15bb6a%26oe%3D5565C16D&amp;size=960%2C720&amp;fbid=274848802680607&nbsp; &nbsp; Albo jak Xena &nbsp;chodziła w obroży szerokości bodajże 4 lub 5 cm&nbsp;https://www.facebook.com/suczka.xena/photos/pb.214216392077182.-2207520000.1421526764./247734995391988/?type=1&amp;theater

Kocham psy, ty może skończ już się odzywać, bo nie wiem, czy mam się śmiać, czy płakać, że są tacy psychiczni ludzie jak ty.
To coś zielonego sznurka to obroża, każdy głupi by to wiedział, ale jak widać twój poziom IQ jest równy zero. A ta obróżka z drugiego zdjęcia nie ma szerokości 4 czy 5 jak piszesz, a 2,5 cm. Udajesz mądrą, żę TY wiesz wszystko najlepiej, a nawet swojego psa nie pokażesz (a bo wgl. masz psa? nie odebrali ci go?). Mówisz, że szyć nie umiem? Może pokaż swoje zajenajlepsze prace, bo PRZECIEŻ JESTEŚ NAJLEPSZA I NAJMĄDRZEJSZA! -.-

Ludzie, założyłam Xenie 2 razy halter, i owszem pomógł, BO NIE STOSOWAŁAM GO SAMEGO, A Z OBROŻĄ, I PIES SZEDŁ NA OBROŻY, A HALTEREM KORYGOWAŁAM MOCNE CIĄGNIĘCIA. U nas większość raczej wie co to halter, a jak nie, to spokojnie się tego dowiedzą. Mam bekę z tego co piszecie, bo nie znacie mojej i Xeny sytuacji, NIE WIECIE CO TO SARKAZM, a większość wiadomości o halterku było pisane sarkazmem. DZIĘKUJĘ ZA PRZECZYTANIE.
Link to comment
Share on other sites

W ogole to smieszna sprawa, lucky zapytala sie o kantar, dostala odpowiedź od wielu osob ze ich zdaniem lepiej poszukać innego rozwiazania problemu, bo kantar przy takich gabarytach psa moze wyrządzić krzywde. Zrobi co zechce, jej pies, jej sprawa. A juz tego co napisala kocham psy o obrozach zupelnie nie rozumiem, akurat od szerokiej obrozy psu sie na pewno nic nie stanie XD

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Swoją drogą patrząc na wypowiedzi Kocham Psy <3 odnosi się wrażenie, że też nie do końca dobrze się stało, że obrała czyjąś stronę, bo jej wypowiedzi są co najmniej dziwne. :eviltong:

Nie mówię już o dziecinnym tonie lucky23.

Zresztą może faktycznie pora skończyć dyskusje, grochem o ścianę, a ściana nie przyjmuje żadnych argumentów poza swoim wielkim i oczywistym problemem 6kg brytana wyrywającego ręce.

BTW. lucky23 - nie uwierzę za nic po tych postach, że jesteś w 3 gimnazjum, :eviltong:

 

Edit: dobra, zdałam sobie sprawę jak zabrzmiał post, chodziło mi o posty o obrożach o których też wspomniała Valiet. :D 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Beatrx, no a jak! Haltery górą! :P

 

Nie no, może troche przesadziłam z tym halterem, Xena jest moim pierwszym psem, a każdy człowiek uczy się na własnych błędach.

Spróbowałam, pies się nie ciągnął, ale to jednak nie dla nas. Pracujemy nad chodzeniem, i będziemy pracować do skutku ;)

 

Ono-matopeja, nie wierzysz, że chodzę do 3-ciej gimnazjum? Trudno, nie obchodzi mnie to.

I owszem, mój brytan wielkości chomika, tak ciągnie, że słonia by przewrócił! *sarkazm!*

 

Kocham psy, niezbyt mnie obchodzi to, czy lubisz, czy nie lubisz Xeny stronki, prowadzę ją rekreacyjnie, i nie żyję lajkami tak jak niektórzy, ale to nie miejsce na takie dyskusje.

 

Tak czy owak - wrzucam zdjęcie mojego pulpeta w Julisach ze spacerku z Klaudią, DIaną, Martą oraz Enzo ;)

aw70ix.jpg

Link to comment
Share on other sites

katasza1, nie mam zbytnio jak, bo już jest na końcu, ale spokojnie, piesek trochę pobiega to i tłuszczyk spali :D

Już nie raz tak było, że były na maxa, a Xena zaczęła biegać ze mną to musiałam sporo pomniejszać ;)

Ale nie jest też za ścisło, przysłowiowe "dwa palce" spokojnie wchodzą ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...