Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Dogha, ten wzór moro z Lupine to ACU? Na ich stronie wyglądał bardzo blado.

Bo on jest w rzeczywistości bledszy niż na zdjęciu ;) Na stronie Lupine są bardziej realistyczne zdjęcia, przynajmniej u mnie na komputerze. Taki szaro-zielony, dosyć jasny, jak mundury armii U.S. właśnie. Moim zdaniem bardzo ładny, no i ma super taśmę, nie tak sztywną jak niektóre Lupiny, ale też nie ma szans jej nic ruszyć.

BBeta idealny rozmiar :D I kolor jak super pasuje <3

Link to comment
Share on other sites

a_nusia tylko pamietaj, ze lupine maja rozna miekkosc tasm. Niektore sa zbyt miekkie, inne zbyt sztywne. Choc mam wrazenie, ze z nowej serii sa delikatniejsze, np po zmoczeniu (jezioro) zaczynaja sie rozjezdzac. Stary lupine trzyma sie regulacji bardzo mocno.

Link to comment
Share on other sites

Ja kupuje takie obroże na wystawach i jakoś zawsze ktoś mi coś opuści. Juz tak pozyskałam 3 red dingo, 2 hurtty i tego lupina za mało euro. Oraz żółtego rogza w poznaniu, bo poszłam przymierzyć czy 2,5 cm nie będzie za duży. Trochę zydzilam na niego, ale babka powiedziała, że jak mój pies wygra to da mi rabat:)

Link to comment
Share on other sites

Aaa pomaranczki sliczne, dobrze ze koniec koncow roz zamienilam na pomarancz.

Niech one juz przyjda bo musze uskutecznic lans po lesie :P Kupilam sobie oczojebna rozowa kurteczke, bedziemy najbardziej neonowym stadkiem w miescie :P

Ma ktos hurtty lifeguard i smycze/obroze rogza z serii z nitka w kolorach zolty/pomaranczowy i wie czy te smycze chociaz mniej wiecej przypominaja kolor szelek?

Link to comment
Share on other sites

A ja Wam powiem że moja zielono/żółta smycz el perro linowa wygląda jak komplet z szelkami HURTTY i prezentują się razem prześwietnie! 

Szelki prałam już 4 razy ;D pasek dolny niestety przy staffiku non stop jest usyfiony . 

Szybko schną :) nie ma tragedi . 

Link to comment
Share on other sites

Ja przeżyłam chwilę grozy jak wrzuciłam swoją Hurttę do pralki z innymi rzeczami i nastawiłam 60 stopni. Oczywiście uświadomiłam to sobie jak już prała się w najlepsze. Efekt był taki, że wyjęłam z pralki bardzo czystą obrożę :P Kolejny plusik na konto Hurtty.

 

A w ogóle to mi odbiło, ale zobaczyłam wzorek nr. 164 https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/10429246_872927136092404_3130757175572333583_n.jpg?oh=3e1b2212c51c138ab5e06c352c00dd2e&oe=5528FCE1i... wróciłam do nałogu. 4 cm w zacisku. Trochę potrwa zanim będę ją mieć, bo materiał idzie zza granicy, ale już się nie mogę doczekać na moje myszki <3

Link to comment
Share on other sites

Ma ktos hurtty lifeguard i smycze/obroze rogza z serii z nitka w kolorach zolty/pomaranczowy i wie czy te smycze chociaz mniej wiecej przypominaja kolor szelek?


Ja mam taki komplet właśnie, żółty. Pokazywałam tu kiedyś nawet, kolor jest praktycznie identyczny. Na swoje pomarańczowe szelki czekam, jak przyjdą to będę mogła powiedzieć jak pasują do pomarańczowego rogza. Chociaż ta smycz ma z 5 lat, może być różnica w kolorze w porównaniu do nowej. Ale generalnie zamawiałam chłopakom szelki hurtty właśnie pod kolor tych smyczy.
Link to comment
Share on other sites

Ja mam taki komplet właśnie, żółty. Pokazywałam tu kiedyś nawet, kolor jest praktycznie identyczny. Na swoje pomarańczowe szelki czekam, jak przyjdą to będę mogła powiedzieć jak pasują do pomarańczowego rogza. Chociaż ta smycz ma z 5 lat, może być różnica w kolorze w porównaniu do nowej. Ale generalnie zamawiałam chłopakom szelki hurtty właśnie pod kolor tych smyczy.


To wypierz smycz i powinna odzyskac kolor ;)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...