Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Moje psy sie rozu nie boja :P

No wlasnie ta neonowa mi sie podoba bardziej. Ma ktos moze zdjecie tej rozowej na czarnym psie?

Róż! :) Czarnym psom pasuje w zasadzie każdy kolor, zwłaszcza jeśli jest właśnie neonowy.

Zdjęcia tej obroży nie mam, ale mogę pokazać swojego psa w podobnym do Lupine różowym Hamiltonie. Odcienie mogą lekko się różnić, moje zdjęcie ma dość zimne tony, ale myślę, że Blues będzie świetnie wyglądać w takiej obroży.

Link to comment
Share on other sites

W Prodogu teraz promocje na Hurttę akurat :)

Czy ma ktoś może norwegi z Hurtty rozmiar 110 lub 120 i mógłby podać długość przedniego paska ? Mieliśmy rozmiar 100 i ten pasek mógłby być trochę dłuższy...Bo z tego, co kiedyś pisaliście, o ile dobrze pamiętam, z regulacją obwodu nie ma problemu ?

Link to comment
Share on other sites

właśnie jak z tą rozmiarówką? mamy 70 hurtty z tk maxx i są dobre na mojego psa (w klacie 55cm). wg tej rozmiarówki powinien mieć 60? także się pogubiłam. będę wdzięczna za pomoc, bo jako, że jest promocja zamawiamy :D

Zazwyczaj z Yków pasuje rozmiar wyżej , np 60 tki na psa 50 w klacie a 70tki na psa 60 . Mój nosi 80tki ze względu na duży przód bo po prostu w 70tki przód nie wejdzie . 

Norwegi to nawet 2 rozmiary większe bo paski przednie są krótkie , na psy powyżej 15 kg dobre są 90tki  .

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, z Trixie tego kroju X czy Y to dla psa wielkości spaniela jaki potrzebowałabym rozmiar? Wg obwodu klatki idealne byłoby S-M albo M, biorąc pod uwagę ten przedni obwód to chyba lepiej wziąć ten mniejszy rozmiar, nie? Ona jest dosyć wąska w barkach, ale klatę ma mocno rozbudowaną.

 

Brałabym S-M, my mamy ten rozmiar i jest idealny.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...