Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Do żółtych szelek hurtty świetnie pasuje żółta smycz odblaskowa z Rogza, Dogha kiedyś wstawiała zdjęcie :)

Współczuję wyboru, ja jakbym miała suczke z uwielbienia brałabym różowe, przy psie została tylko opcja żółty lub pomarańcz, ale pomarańczowych rzeczy ma już za dużo. Na czarnej labradorce tak naprawdę każdy będzie super wyglądał,  z żółtym stworzy najlepszy kontrast :D 

Nie wiem czemu neonowe pasują mi tylko w wersji Y, norwegów nie brałam pod uwagę w tych kolorach, zastanawiam się nad zielonymi lub zielono-niebieskimi, czarne też fajnie wyglądają na czarnym psie  :siara:

Link to comment
Share on other sites

Do żółtych szelek hurtty świetnie pasuje żółta smycz odblaskowa z Rogza, Dogha kiedyś wstawiała zdjęcie :)

Współczuję wyboru, ja jakbym miała suczke z uwielbienia brałabym różowe, przy psie została tylko opcja żółty lub pomarańcz, ale pomarańczowych rzeczy ma już za dużo. Na czarnej labradorce tak naprawdę każdy będzie super wyglądał,  z żółtym stworzy najlepszy kontrast :D

Nie wiem czemu neonowe pasują mi tylko w wersji Y, norwegów nie brałam pod uwagę w tych kolorach, zastanawiam się nad zielonymi lub zielono-niebieskimi, czarne też fajnie wyglądają na czarnym psie  :siara:

Pomarańczowy do Ajry mi jakoś nie pasuje, dlatego myślę intensywnie który z tych dwóch pozostałych kolorków wybrać... Ciężki wybór  :evil_lol:

Żółtą neonową smycz mamy, z linki żeglarskiej, myślę że kolorem by pasowała do tych żółtych szelek.. A jak bym jednak brała różowe hurtty to smycz byłaby pleciona czarno różowa.. :siara:

Jeeeju, no normalnie nie wybiorę...

Link to comment
Share on other sites

Kesja RÓŻ <3 Różowe lifeguardy są takie piękne :D

Agata ja kocham nasze czarne norwegi za ich uniwersalność, no i ten, wyglądają tak profeszjonalnie ;P

Dioranne moim zdaniem w porównaniu Hurtta-Julius wygrywa hurtta, znacznie bardziej komfortowe dla psa dzięki neoprenowemu podszyciu i braku wielkiego zabudowanego siodła na grzbiecie. Oczywiście pod warunkiem, że da się dobrze dobrać rozmiar.

Link to comment
Share on other sites

Justa - z tego co pamiętam to wymiary bez pasków piersiowych to 35cm, a z - 37cm. Wydaje mi się, że na sznupka mini, zwłaszcza suczkę powinny być dobre.

 

Dzięki wielkie za odpowiedź ;)

Galina ma 52cm w klacie, 7 kg wagi i jak ją mierzyłam z przodu to te 35cm wydają się być ok, chyba 40cm to jednak za dużo.. 

 

W razie czego w pro dogu jest problem ze zwrotem? 

 

No i pytanie - różowe czy zielone? :D

Link to comment
Share on other sites

Justa, na Prodogu nie ma żadnego problemu ze zwrotem, musisz tylko poinformować ich na FB lub przez mail, że zwracasz lub wymieniasz (ja 3 albo 2 razy pod rząd wymieniałam, bo nie mogłam trafić z rozmiarem i bez problemu, pisałam o tym wcześniej, ale ja jestem w gronie kupujących zadowolonych z Prodoga)  ;-) . Ja dla czarnego psa brałabym różowe z tej zwykłej serii - sama zastanawiałam się dla swojej czarnej czy brać neonowe żółte czy różowe ze zwykłej - w końcu padło na żółte, ale różowe (i cherry i raspbery) nadal kuszą tak strasznie (mimo że fanką różu nie jestem wcale)  :placz: . Pewnie w końcu nie wytrzymam i kupię jak w końcu znajdę dobry rozmiar  :wallbash: . A jak jednak chcesz zielone to mam na sprzedaż  :razz: .

 

Na pytanie neon róż czy neon żółty dla czarnego psa odpowiadam tylko żółty, różowe neonowe są ble  :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Justa, na Prodogu nie ma żadnego problemu ze zwrotem, musisz tylko poinformować ich na FB lub przez mail, że zwracasz lub wymieniasz (ja 3 albo 2 razy pod rząd wymieniałam, bo nie mogłam trafić z rozmiarem i bez problemu, pisałam o tym wcześniej, ale ja jestem w gronie kupujących zadowolonych z Prodoga)  ;-) . Ja dla czarnego psa brałabym różowe z tej zwykłej serii - sama zastanawiałam się dla swojej czarnej czy brać neonowe żółte czy różowe ze zwykłej - w końcu padło na żółte, ale różowe (i cherry i raspbery) nadal kuszą tak strasznie (mimo że fanką różu nie jestem wcale)  :placz: . Pewnie w końcu nie wytrzymam i kupię jak w końcu znajdę dobry rozmiar  :wallbash: . A jak jednak chcesz zielone to mam na sprzedaż  :razz: .

 

Na pytanie neon róż czy neon żółty dla czarnego psa odpowiadam tylko żółty, różowe neonowe są ble  :eviltong:

 

Kurcze to aż tak ciężko z tym rozmiarem? Mierzyłam ją jeszcze raz i wydaje mi się, że te 35-37cm będzie ok, 40cm sięgałoby chyba za daleko.. No ale jak sądzę też swoją obmierzyłaś zanim jej te 2 czy 3 pary złych wybrałaś :p

Różowe mnie kuszą, ale nie wiem czy po jakimś czasie mi się nie znudzą.. Szkoda że nie ma już tych błękitnych z brązem.. A te granatowo-zielone? Ktoś ma? Nie chcę żeby zniknęły na czarnym psie :p

Co do tych na sprzedaż - 60 zielone norwegi? :razz:

Link to comment
Share on other sites

Justa, na Prodogu nie ma żadnego problemu ze zwrotem, musisz tylko poinformować ich na FB lub przez mail, że zwracasz lub wymieniasz (ja 3 albo 2 razy pod rząd wymieniałam, bo nie mogłam trafić z rozmiarem i bez problemu, pisałam o tym wcześniej, ale ja jestem w gronie kupujących zadowolonych z Prodoga)  ;-) . Ja dla czarnego psa brałabym różowe z tej zwykłej serii - sama zastanawiałam się dla swojej czarnej czy brać neonowe żółte czy różowe ze zwykłej - w końcu padło na żółte, ale różowe (i cherry i raspbery) nadal kuszą tak strasznie (mimo że fanką różu nie jestem wcale)  :placz: . Pewnie w końcu nie wytrzymam i kupię jak w końcu znajdę dobry rozmiar  :wallbash: . A jak jednak chcesz zielone to mam na sprzedaż  :razz: .

 

Na pytanie neon róż czy neon żółty dla czarnego psa odpowiadam tylko żółty, różowe neonowe są ble  :eviltong:

 

Kurcze to aż tak ciężko z tym rozmiarem? Mierzyłam ją jeszcze raz i wydaje mi się, że te 35-37cm będzie ok, 40cm sięgałoby chyba za daleko.. No ale jak sądzę też swoją obmierzyłaś zanim jej te 2 czy 3 pary złych wybrałaś :p

Różowe mnie kuszą, ale nie wiem czy po jakimś czasie mi się nie znudzą.. Szkoda że nie ma już tych błękitnych z brązem.. A te granatowo-zielone? Ktoś ma? Nie chcę żeby zniknęły na czarnym psie :p

Co do tych na sprzedaż - 60 zielone norwegi? :razz:

Link to comment
Share on other sites

Pozwolę sobie ponowić moje pytanie- kojarzycie te obroże ze zdjęcia? Potrzebuję jakiś kontakt do ich autora, pana Marka S. (z wyjątkiem FB).

Kiedyś były dostępne w sklepie ''smycze-obroże.pl'', sklep już nie istnieje, a mi bardzo zależy na zamówieniu :(  na FB moja wiadomość pozostała bez odpowiedzi (nawet nie przeczytana)

 

Link to comment
Share on other sites

Justa ja nie umiem trafić na swoją dużą i to z rozmiarem Y - cały mój problem polegał na tym, że sugerowałam się rozmiarami norweskich przy wyborze i okazało się, że jedno do drugiego ma się nijak :D .

Tak, 60 zielone norwegi, ale bez granatu :> .
Link to comment
Share on other sites

Pozwolę sobie ponowić moje pytanie- kojarzycie te obroże ze zdjęcia? Potrzebuję jakiś kontakt do ich autora, pana Marka S. (z wyjątkiem FB).

Kiedyś były dostępne w sklepie ''smycze-obroże.pl'', sklep już nie istnieje, a mi bardzo zależy na zamówieniu :(  na FB moja wiadomość pozostała bez odpowiedzi (nawet nie przeczytana)

Napisz na FB na jego tablicy " proszę zajrzeć do wiadomości inne" lub "prosze o kontakt " . 

Codziennie jest na fb więc na pewno odpiszę . 

Link to comment
Share on other sites

Dzięki, gops, ale nie będąc w jego znajomych nie mogę nic napisać :( zaproszenie wysłałam, ale bez echa (może dlatego, że nie mam konta swojego, tylko psie :)  ) a może Ty mogłabyś wysłać mu taką wiadomość? plissss :)

Zaraz mu napiszę żeby zajrzał do "innych" .

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Baaardzo Ci dziękuję, gops!!!

Żeby nie było za bardzo ot, to przy okazji pochwalę OhMyDog za ich nowe obroże świąteczne-  dokładnie wykonane, ten nowy materiał bardzo fajny, miły w dotyku, kolorki dokładnie takie, jak na fotkach- jestem z nich super zadowolona :) jedyny minus jak dla mnie to plastikowy regulator

Niestety, klimat obróż ma się nijak do klimatu za oknami, więc na razie obróżki nieśmigane :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...