Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Wymiary w klacie i wagę ma taką samą jak moja Ajra, ja radzę brać 2, na moją jest idealna, no i ona ma większe to siodełko niż 1;)

Dzięki za odpowiedź, biorę więc 2 :)

Przy okazji pochwalę się jeszcze, że wczoraj kupiłam dwie obroże z SuperDog, jedną świąteczną (Happy Winter) i drugą nieświąteczną (Born to Rock) :D No, nie mogłam się powstrzymać. I naprawdę przez najbliższe pół roku nie kupię niczego!

Link to comment
Share on other sites

Czarno-pomarańczowe to jedyny słuszny kolor :D Ja norwegi L sprzedałam, borderowi wbijały się już w pachy, teraz zastanawiam się czy nie zamówić L-XL na jakieś brudne spacery, bo jak wczoraj w końcu doszły do nas neonowe hurtty tak widzę, że tylko duża ilość śniegu sprawi, że będą czyste :P 

Link to comment
Share on other sites

Czy możecie polecić jakieś odblaskowe obroże? Mam rogza odblaskowego (nie z nitką, ale tego pomarańczowo-szarego), lecz po kilku praniach odblask jest słabo widoczny... Myślałam nad Dog Style z nitką odblaskową (zastanawiam się czy te dwie nitki to nie za mało) lub Red Dingo, ale chciałabym wiedzieć czy warto, może macie coś innego sprawdzonego??

Link to comment
Share on other sites

Nasze żółte neonowe hurtty nie brudzą się tak bardzo ;) Z resztą to są szelki do używania a nie chuchania na nie, przynajmniej wg. mnie. Mnie od dłuższego czasu ciągnie na Lupine ASCA i pomarańczowe quardy do kompletu z obrożą i smyczą które już mamy i mają zarąbisty kolor <3 Pomarańczowy neon 

Link to comment
Share on other sites

Czarno-pomarańczowe to jedyny słuszny kolor :D Ja norwegi L sprzedałam, borderowi wbijały się już w pachy, teraz zastanawiam się czy nie zamówić L-XL na jakieś brudne spacery, bo jak wczoraj w końcu doszły do nas neonowe hurtty tak widzę, że tylko duża ilość śniegu sprawi, że będą czyste :P

Ja właśnie chcę dziś zamówić skorzystać z DDD, Lki na moje smoki nie wejdą. Nie wiem jaki rozmiar, bo jedna jest bardziej sucha w klacie i boję się, żeby większe Y nie odstawały i nie zawiesiła się nimi w ostrężynach, z kolei z Norwegów może wyjść..mają to być szelki na brudne ,leśne spacery.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Z resztą to są szelki do używania a nie chuchania na nie, przynajmniej wg. mnie.

 

taki kolor, za taką cenę, ze studenckiej pensji = szelki jak najbardziej do chuchania, jak mnie będzie stać na kolejne to na pewno wezmę ciemne :P 

 

aganela, to bierz Y, te mają zawyżoną regulację i Lki weź pod uwagę dla tej bardziej suchej w klacie ;) 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Czy możecie polecić jakieś odblaskowe obroże? Mam rogza odblaskowego (nie z nitką, ale tego pomarańczowo-szarego), lecz po kilku praniach odblask jest słabo widoczny... Myślałam nad Dog Style z nitką odblaskową (zastanawiam się czy te dwie nitki to nie za mało) lub Red Dingo, ale chciałabym wiedzieć czy warto, może macie coś innego sprawdzonego??

Jeżeli dla kudłatego psiaka to wg. mnie jedynie szeroki odblask ma sens (ten szary, m.in.Taks takie robi i Kudłaty Art),nie żadne niteczki. Ew. szelki z odblaskiem, a najlepszą widoczność chyba świecąca obroża zapewnia

Link to comment
Share on other sites

To dobrze, że dopiero teraz odpowiadasz ;) ... bo przy okazji zapytam, czy po takim czasie świeci jeszcze tak mocno jak na tamtej fotce? I jeszcze jedno- czy ona ma wymienne baterie, czy ładowarkę może w komplecie?

Chyba się za nią rozejrzę na necie przy okazji kupowania karmy, pewnie będzie taniej :)

 

 

Cały czas tak samo świeci. Nie ma dodatkowych baterii ani ładowarki. To jest  ta obroża:

http://www.zooplus.pl/shop/psy/smycz_obroza_dla_psa/smycze_trixie/obroze/195058#more

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...