Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Ale śliczny psiaczek! I do pyszczka mu w tym kolorze :D

A serio- możesz zdradzić, co to za obroża? W zeszłym roku też mieliśmy taką na zasadzie świecącego paska (jakąś chińszczyznę z allegro)- świecił w zasadzie tylko jej kawałek, w tym roku kupiłam z diodami led na całej długości- świeci super, dobrze widoczna, ale mnie denerwuje, bo pies wygląda, jakby miał na sobie lampki choinkowe :/ 

 

 

Przepraszam, że dopiero teraz odpowiadam - to obroża z Trixie. Kuzyn dosyć drogo za nią zapłacił , bo kupował w zoologu stacjonarnym- kosztowała coś ok. 48 zł.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, że dopiero teraz odpowiadam - to obroża z Trixie. Kuzyn dosyć drogo za nią zapłacił , bo kupował w zoologu stacjonarnym- kosztowała coś ok. 48 zł.

To dobrze, że dopiero teraz odpowiadasz ;) ... bo przy okazji zapytam, czy po takim czasie świeci jeszcze tak mocno jak na tamtej fotce? I jeszcze jedno- czy ona ma wymienne baterie, czy ładowarkę może w komplecie?

Chyba się za nią rozejrzę na necie przy okazji kupowania karmy, pewnie będzie taniej :)

Link to comment
Share on other sites

Kolorystycznie wszystkie pasują ale ta chyba najbardziej http://s5.ifotos.pl/img/DSC1394jp_whxerxr.jpg :D To siateczka jest? Myślałam, że żółta będzie bardziej jaskrawa, ta jest super :D

 

Ja mam problem, bo szukam czegoś do adresówki w kolorze butelkowej zieleni, nie widzę swoich psów w tym kolorze ale nie mam go do czego przyczepić, a nawet ze świątecznych wzorków nie mogę znaleźć nic pasującego, limonki za jasne  :lookarou:

wczoraj wysłali szelki  :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Uznałam, że szarpnę się trochę na święta i kupię suce juliusy IDC. Tylko zastanawiam się nad rozmiarem 1 czy 2. W klacie ma 80 cm, waży około 31 kg, ale jest spokojna i nie ma zrywów. Które byście kupili na moim miejscu?

Wymiary w klacie i wagę ma taką samą jak moja Ajra, ja radzę brać 2, na moją jest idealna, no i ona ma większe to siodełko niż 1;)

Link to comment
Share on other sites

Tez mam fazę na obrozki świąteczne :P ale myślę sobie "taka obrozka w lato? " i faza znika :lol:

Mnie strasznie skręca na świąteczne obroże Oh My Dog, tłumaczę sobie, że bez sensu kupować obrożę na parę dni, ale chyba się nie powstrzymam. Na dodatek nie mogę się zdecydować, czy niebieskie śnieżynki, czy zielone reniferki... co fajniejsze wg. Was?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...