Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

O, mój ulubiony wzorek ROGZa :) Się szarpnęłaś :eviltong:

Skorzystałam z okazji :) Dziewczyna tutaj się ogłaszała z Angli bodajże że gdzieś w sklepie u nich są tańsze rogzy i może kupić .

A ten wzorek jest wycofany więc mi zależało bo to i mój ulubiony :) 

Nadal wkurza mnie to zapięcie do smyczy ,ale da sie przeżyć szczególnie do mniejszego karabińczyka np. do flexi giant . 

Link to comment
Share on other sites

Ja mam Mkę + smycz

bgwjnd.jpg

To jest w ogóle druga wersja, bo w poprzedniej pękł klips, ale tak mi się podoba ten wzór, że kupiłam taką samą ;)

Co do zapięcia to faktycznie jest inne. Ja mam tego ROGZa od ciebie zresztą niebieskiego, więc wiem o co cho, z tym, że Jari i tak na zwykłej obroży wiele nie chodził nigdy :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Powoli zbliżają się Święta i generalnie moim jedynym pomysłem na prezent dla Młodego jest jakaś obróżka (pod uwagę biorę też kilka zabawek, ale jednak obróżka bardziej by się nam przydała). I tu zaczyna się 'problem'. Wiem, że firm jest dużo, ale... nie mogę nic ciekawego dla Pana Pinczera znaleźć. Podoba mi się kilka wzorów z Furkidza, ale wiem jak z ich wytrzymałością... Aktualnie nie czegoś takiego poszukuję. Macie jakieś propozycje? Albo chociaż w jaką kolorystykę pójść? Bo do czarnego pasuje, niestety, większość.  :-D

Link to comment
Share on other sites

Powoli zbliżają się Święta i generalnie moim jedynym pomysłem na prezent dla Młodego jest jakaś obróżka (pod uwagę biorę też kilka zabawek, ale jednak obróżka bardziej by się nam przydała). I tu zaczyna się 'problem'. Wiem, że firm jest dużo, ale... nie mogę nic ciekawego dla Pana Pinczera znaleźć. Podoba mi się kilka wzorów z Furkidza, ale wiem jak z ich wytrzymałością... Aktualnie nie czegoś takiego poszukuję. Macie jakieś propozycje? Albo chociaż w jaką kolorystykę pójść? Bo do czarnego pasuje, niestety, większość.  :-D

wez mu coś na polarku minky <3 on ma wiecznie wytartą szyję więc to chyba dobry wybór by był czymś podszyć obroze xd

jakiś np turkus czy coś, bardzo świątecznie i zimowo by było

ja mam na brązowym minky taśmę turkusową z nitką i na to tasiemkę i super ten turkus wygląda na brązie, więc na brązowym psie też będzie ślicznie. No i kocham taśmę nie tylko ze względu na kolor, ale jeszcze dzięki temu że jest odblaskowa, więc +100  do zimowych wieczornych spacerów ;)

a tasiemkę w bałwanki i reniferki DS mieli rok temu śliczną, w tym roku pewnie też będzie

Link to comment
Share on other sites

Powoli zbliżają się Święta i generalnie moim jedynym pomysłem na prezent dla Młodego jest jakaś obróżka (pod uwagę biorę też kilka zabawek, ale jednak obróżka bardziej by się nam przydała). I tu zaczyna się 'problem'. Wiem, że firm jest dużo, ale... nie mogę nic ciekawego dla Pana Pinczera znaleźć. Podoba mi się kilka wzorów z Furkidza, ale wiem jak z ich wytrzymałością... Aktualnie nie czegoś takiego poszukuję. Macie jakieś propozycje? Albo chociaż w jaką kolorystykę pójść? Bo do czarnego pasuje, niestety, większość.  :-D

 

Ja bym go widziała w świątecznych od Kudłaty Art. W reniferkach albo pingwinkach :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Powoli zbliżają się Święta i generalnie moim jedynym pomysłem na prezent dla Młodego jest jakaś obróżka (pod uwagę biorę też kilka zabawek, ale jednak obróżka bardziej by się nam przydała). I tu zaczyna się 'problem'. Wiem, że firm jest dużo, ale... nie mogę nic ciekawego dla Pana Pinczera znaleźć. Podoba mi się kilka wzorów z Furkidza, ale wiem jak z ich wytrzymałością... Aktualnie nie czegoś takiego poszukuję. Macie jakieś propozycje? Albo chociaż w jaką kolorystykę pójść? Bo do czarnego pasuje, niestety, większość.  :-D

Może w OMP coś fajnego znajdziesz? Ja zakochałam się w reniferach :loveu:

 

15488_563359153794694_207774361316017458

Link to comment
Share on other sites

tk maxx

 

 

Lumpeks :D

 

 

Sprawdz w zooplus sa duze przeceny kubrakow, moze i sweterki sa. W tk maxxie raz ze trzeba na prawde dobrze trafic aby znalezc rozmiar dwa, ceny wyzsze badz takie same za kubraki porownujac do zooplusa, a jakosciowo moim zdaniem gorsze (na + dla zooplusa)

Dziękuję dziewczyny za sugestie :)

Link to comment
Share on other sites

Ja bym brała pomarańczowy. Rogz ma na przykład wersję z nitką odblaskową, w activdogu mogą Ci naszyć jaki wzór na pomarańczową taśmę, to samo dogstyle.

Obroże z ROGZa 'nitkowe' mamy już dwie. Bardzo je lubimy, ale przydałoby się coś nowego.  ;-) Nie wiedziałam, że activdog jeszcze istnieje. Już idę oglądać czy mają coś ciekawego. Dzięki!

 

wez mu coś na polarku minky <3 on ma wiecznie wytartą szyję więc to chyba dobry wybór by był czymś podszyć obroze xd

jakiś np turkus czy coś, bardzo świątecznie i zimowo by było

ja mam na brązowym minky taśmę turkusową z nitką i na to tasiemkę i super ten turkus wygląda na brązie, więc na brązowym psie też będzie ślicznie. No i kocham taśmę nie tylko ze względu na kolor, ale jeszcze dzięki temu że jest odblaskowa, więc +100  do zimowych wieczornych spacerów ;)

a tasiemkę w bałwanki i reniferki DS mieli rok temu śliczną, w tym roku pewnie też będzie

On ma nie tyle sierść wytartą co krótszą - na klacie ma tak samo. Po kastracji jeszcze bardziej mu się to przerzedziło...  ;-) Właśnie zależy mi na elementach odblaskowych. Nie muszą być koniecznie, ale zawsze wolałabym z odblaskami niż bez. Wczoraj (po napisaniu postu) zaczęłam jeszcze raz przeszukiwać znane mi firmy, w tym DS i spodobała mi się świąteczna tasiemka w reniferki, niebieska właśnie... 

 

Ja bym go widziała w świątecznych od Kudłaty Art. W reniferkach albo pingwinkach :loveu:

Serii świątecznej Kudłatego jeszcze nie widziałam, idę oglądać...

Może w OMP coś fajnego znajdziesz? Ja zakochałam się w reniferach :loveu:

Zapomniałam o OMP! Też już lecę!

 

Jeszcze raz wielkie dzięki dla wszystkich! Teraz to chyba skończy się dziesięcioma obróżkami pod choinką.  :evil_lol: Tym bardziej, że jeszcze na Hurttę wpadłam...

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...