Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Moja psica już kilka tygodni łazi w obroży Superdog i pomimo pewnego sceptycyzmu przed zakupem jestem zadowolona. Jak by tej obroży nie utytłała to wszystko się ładnie wykrusza. I łańcuszek jest dobry - ani za duży, ani za mały. Kolory bardzo żywe i nieco inne niż na moim monitorze. Koleżanka kupiła inny wzór i też stwierdziła, że kolory żywsze i ładniejsze niż na zdjęciu.

Link to comment
Share on other sites

Czy ten przedni pasek nie jest ciut za wysoko?

 

 

Na moje oko jest za wysoko.

 

 

 

Moja psica już kilka tygodni łazi w obroży Superdog i pomimo pewnego sceptycyzmu przed zakupem jestem zadowolona. Jak by tej obroży nie utytłała to wszystko się ładnie wykrusza. I łańcuszek jest dobry - ani za duży, ani za mały. Kolory bardzo żywe i nieco inne niż na moim monitorze. Koleżanka kupiła inny wzór i też stwierdziła, że kolory żywsze i ładniejsze niż na zdjęciu.

 

 

Dawałaś foty?

Link to comment
Share on other sites

Hm... fajne te szele... Jari zaczął ostatnio popylać w szeleczkach i to wieczorem... Przydały by nam się takie odblaskowe. Tylko nie wiem czy bym brała guardy czy norwegi. Żeby się nie przekręcały... Pomyślę nad tym w przyszłym miesiącu :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Jak za taką cenę to nie ma co narzekać, są naprawdę nieźle zrobione. Wzięłam je również głównie z myślą o spacerach jesienno-zimowych, podczas których moim nieodłącznym towarzyszem jest latarka :p, przynajmniej będzie psy widać.
Rozważałam norwegi, ale jednak ta wersja wygrała, w norwegach odstraszała mnie rączka, a te z kolei jakoś wybitnie się nie przekręcają. Na zdjęciach są dopasowane "na gorąco", muszę je na spokojnie wyregulować i będzie ok :). Przednia obręcz jest faktycznie ciut luźna w przypadku Zary (ale nie jakoś mocno), ale u Sajana, który jak na tą wagę ma sporą klatę, leży ok.

Link to comment
Share on other sites

Jak za taką cenę to nie ma co narzekać, są naprawdę nieźle zrobione. Wzięłam je również głównie z myślą o spacerach jesienno-zimowych, podczas których moim nieodłącznym towarzyszem jest latarka :P, przynajmniej będzie psy widać.
Rozważałam norwegi, ale jednak ta wersja wygrała, w norwegach odstraszała mnie rączka, a te z kolei jakoś wybitnie się nie przekręcają. Na zdjęciach są dopasowane "na gorąco", muszę je na spokojnie wyregulować i będzie ok :). Przednia obręcz jest faktycznie ciut luźna w przypadku Zary (ale nie jakoś mocno), ale u Sajana, który jak na tą wagę ma sporą klatę, leży ok.

Mi by się ta rączka właśnie przydała i to przemawia za norwegami, natomiast guardy mi się dużo bardziej podobają wizualnie no i chyba są solidniejsze. Jakoś tak nie widzę Jariego w norwegach ;) ale może byłby to strzał w dziesiątkę, tylko jeszcze o tym nie wiem? :evil_lol:

 

Nie dość, że muszę wybrać krój to jeszcze kolor... O bosze, tu macz :evil_lol:

Natomiast cena jest genialna, to mi się akurat wybitnie podoba :grins:

Link to comment
Share on other sites

Teraz nabrałam ochoty na smycz z juliusa, ma ktoś jakąś? najbardziej interesuje mnie nylonowa ze świecącą nicią :)


Daj znać jak się sprawuje smycz, jeżeli się na nią zdecydujesz. Też się zastanawiam nad zakupem. Obecnie mam antypoślizgową i jest to do tej pory najlepsza smycz jaką miałam.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...