Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[B][COLOR=#000000]Astridq[/COLOR][/B][COLOR=#000000], macie już gdzieś ustalony cennik? Obróżki są cudne. [/COLOR][COLOR=#000000][/COLOR]:loveu:
Póki co z ciekawości, bo ostatnie pieniądze wydaje na szelki i adresówki - jaki byłby koszt takiej obróżki z zatrzaskiem plastikowym o obwodzie szyi 26cm. i drugiej obróżki zaciskowej o obwodzie ok. 46cm.? :)

Link to comment
Share on other sites

[B]Czy pies ważący 3kg, może zerwać taki karabińczyk?[/B]

[COLOR=#303030][FONT=Arial]jest strasznie poluzowany rusza siię, wystarczy lekko nacisnąć do dołu(to coś co go odblokowuje) a już jest odblokowany jakby miał 0 sprężystości
pies strasznie ciągnie, w szczególności, gdy wracamy do domu bo jest strachliwy.

[/FONT][/COLOR][IMG]http://i58.tinypic.com/2urb2vm.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fridaso'][B][COLOR=#000000]Astridq[/COLOR][/B][COLOR=#000000], macie już gdzieś ustalony cennik? Obróżki są cudne. [/COLOR]:loveu:
Póki co z ciekawości, bo ostatnie pieniądze wydaje na szelki i adresówki - jaki byłby koszt takiej obróżki z zatrzaskiem plastikowym o obwodzie szyi 26cm. i drugiej obróżki zaciskowej o obwodzie ok. 46cm.? :)[/QUOTE]

[quote name='astridq'][B]Fridaso[/B] za małą obróżkę do 42 cm 22 zł, a powyżej 27 zł plus 3 zł za zacisk.
Understandme kończy paletę kolorów to niedługo wrzucimy.[/QUOTE]

Wzornik gotowy, znajduje się w albumie z obróżkami :) ( [url]https://plus.google.com/photos/100786094189910214159/albums/6032297918854001265[/url])

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE=Kocham psy <3;22270374][B]Czy pies ważący 3kg, może zerwać taki karabińczyk?[/B]

[COLOR=#303030][FONT=Arial]jest strasznie poluzowany rusza siię, wystarczy lekko nacisnąć do dołu(to coś co go odblokowuje) a już jest odblokowany jakby miał 0 sprężystości
pies strasznie ciągnie, w szczególności, gdy wracamy do domu bo jest strachliwy.

[/FONT][/COLOR][/QUOTE]

Jeśli masz wątpliwości to wyrzuć i kup nowy. Nie warto się stresować na spacerze i potem gdy coś odpukać się stanie pluć sobie w brodę.
Zerwać go nie powinien, ale może się zdarzyć niefortunna sytuacja, zahaczenie o obrożę, smycz, ręką czy przez innego psa i karabińczyk się otworzy. Ja bym nie ryzykowała.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talia']Jeśli masz wątpliwości to wyrzuć i kup nowy. Nie warto się stresować na spacerze i potem gdy coś odpukać się stanie pluć sobie w brodę.
Zerwać go nie powinien, ale może się zdarzyć niefortunna sytuacja, zahaczenie o obrożę, smycz, ręką czy przez innego psa i karabińczyk się otworzy. Ja bym nie ryzykowała.[/QUOTE]


Dzięki za radę :) , to jest smycz z dwoma karabińczykami, i właśnie ten robi no taką pętle, żeby było łatwiej trzymać smycz, ten do obroży jest większy i solidniejszy :)
Chyba jednak kupię szerszą 16mm, ale przynajmniej ten drugi katabinczyk będzue stabilniejszy :)

Link to comment
Share on other sites

Dostane gdzieś obroże o tasiemkach podobnych do rogza miękkich i lekkich? Mogą być na zamówienie lub gotowe, zależy mi żeby była inna rozmiarówka (tak żeby mi na Tina przynajmniej 2,5cm pasowało).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talia']Dostane gdzieś obroże o tasiemkach podobnych do rogza miękkich i lekkich? Mogą być na zamówienie lub gotowe, zależy mi żeby była inna rozmiarówka (tak żeby mi na Tina przynajmniej 2,5cm pasowało).[/QUOTE]

A widziałaś Matis?
[url]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.276082115874138.1073741832.263293883819628&type=3[/url]

Ponoć Hamiltony też są podobne w dotyku.

Link to comment
Share on other sites

Matisy fajne mogą być w dotyku, ale kolory nie te.
Hamiltony mam dla Tiny i rzeczywiście mają fajną taśmę. Tylko nie mogę znaleźć fajnej rozmiarówki na zatrzask, a na klamrę nie kupię dla młodej bo cholery dostane przy ściąganiu i zakładaniu. Gdzieś jest szersza oferta hamiltonów niż na canifel?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nadira']Która firma handmade robi ringówki? Potrzebuję namiary, kto mi na zamówienie zrobi[/QUOTE]
Manufaktura miau hau z tego co wiem:-)


[IMG]http://i61.tinypic.com/15zgtmp.jpg[/IMG]
Xenusia w swojej nowej obróżce od pańci :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='colirya']Poglądowo dorzucę, jak [URL="http://1.bp.blogspot.com/-PNrzq5HhS8k/UzFlz9Gan9I/AAAAAAAACYk/LoYIytUX-Dg/s1600/DSC_0162.jpg"]przykładowo[/URL] wygląda dwukolorowa obroża przy takim splocie, jak w obrożach [B]understandme i Astridq[/B] ;)[/QUOTE]

O dokładnie tak to wygląda przy tym splocie :)

Link to comment
Share on other sites

Muszę pochwalić DogStyle (co u mnie jest raczej rzadkością:eviltong:) za podejście do klienta. Potrzebowałam szybkiej wysyłki, bo za 3 dni wyjeżdżałam. Bardzo sprawnie wysłali mi smycz, którą co prawda odebrałam dopiero teraz - już po powrocie, ale to z winy poczty. Także wielki plus dla DS, za dobrą organizację.
Ale żeby nie było tak wesoło - ciągle czekam na [I]złożenie [/I]zamówienia w sklepie naszezoo.pl. Chcę tam zamówić szelki dla schroniska, te co do których wcześniej się Was radziłam. Obsługa bardzo fajna. Jak się odzywają. Bo kontakt z nimi i organizacja w firmie są już męczące.

Link to comment
Share on other sites

Ja w naszezoo czekałam prawie 1,5 tygodnia na skompletowanie jednej pary szelek, kilkakrotnie pytałam kiedy zostaną wysłane,a za każdym razem ktoś odpisywał (tu na plus,bo bardzo szybko),że paczka jest będzie dzisiaj nadana no i guzik, czekałam czekałam i w sumie na stronie nic się nie zmieniało, dopiero jak dostałam sms od paczkomatu :D

Link to comment
Share on other sites

Nie napisałem do tego DS.. Bo w sumie i tak jak będe na wakacjach to nikt na spacery z psem chodził nie będzie, tylko będzie latał po ogrodzie...A jak ich pogonie, to jeszcze zrobią na byle jak.... A może dojdą do środy?Zobaczymy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata_Roki']Ja w naszezoo czekałam prawie 1,5 tygodnia na skompletowanie jednej pary szelek, kilkakrotnie pytałam kiedy zostaną wysłane,a za każdym razem ktoś odpisywał (tu na plus,bo bardzo szybko),że paczka jest będzie dzisiaj nadana no i guzik, czekałam czekałam i w sumie na stronie nic się nie zmieniało, dopiero jak dostałam sms od paczkomatu :D[/QUOTE]

Mi już powoli kończy się cierpliwość. To będzie ok 7 par szelek. Pięć z nich mieli mi sprowadzić i 24.06 (wt) napisali, że "Zamówienie będzie mogło zostać zrealizowane w czwartek." Od tej pory zero kontaktu. Wcześniej było nawet w miarę w miarę, bo dzwoniłam i ustalaliśmy wszystko ustnie i mailowo. Jak tak dalej pójdzie, to chyba się na nich wypnę i poszukam innego sklepu, bo niedługo znów wyjeżdżam i nie mam czasu się z nimi szarpać. A szkoda, bo ceny mają fajne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lucky23'][B]Talia,[/B] najlepiej jest szukać na wystawach, tam jest największy wybór :-)[/QUOTE]
Byłam w Szczecinie i oglądałam, ale jakoś tak mieli wywieszone że nic nie mogłam znaleźć. :shake: I zatrzasków był mały wybór, a ja na klamrę jej nie kupię.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...