Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='Unbelievable']jak się kontaktujecie z prodogiem? ja pisałam do nich ze dwa tygodnie temu na maila i przez formularz na stronie i nikt mi nie odpisał[/QUOTE]

Spróbuj na gg. Z nimi w ogóle jakiś kiepski kontakt się zrobił, zawsze bez problemu odpowiadali na różne pytania, a teraz praktycznie wcale (na fb i mailowo).

Link to comment
Share on other sites

jak się kontaktujecie z prodogiem? ja pisałam do nich ze dwa tygodnie temu na maila i przez formularz na stronie i nikt mi nie odpisał

 

Spróbuj na gg. Z nimi w ogóle jakiś kiepski kontakt się zrobił, zawsze bez problemu odpowiadali na różne pytania, a teraz praktycznie wcale (na fb i mailowo).

Mi na gg odpowiedzieli - częściowo, ale jednak - za trzecim razem, a na fb i mailowo wcale, więc to rzeczywiście jest jakieś rozwiązanie... :siara:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='katasza1']Ja ostatnio kupilam kompleciki dla chlopakow z nobby. Blues dostal turkusowy a Frodo pomarancz. Jestem baaardzo zadowolona, tylko obroze sie troche luzuja i co pare dni musze zmniejszac odwod. Ale mieciutkie, ladne kolory i tanie.[/QUOTE]
A gdzie kupiłaś? Przez internet? Jeśli tak to daj proszę linka :)

Znalazłam ostatnio stronkę z podróbami (chyba) bellomanii: [url]http://www.interzoo-adam.pl/sklep/?p=nowosci&kat=8&podk=31[/url] ale cena trochę przeraża...:roll:

Link to comment
Share on other sites

Możecie mi powiedzieć co wy widzie, np. obrożach DogStyle i innych typu firmach? Ja tu nic ciekawego nie widzę tylko jakieś tasiemki. Też mam manie nie powiem, że nie, ale ja nic widzę ciekawego w obrożach tych firm :)
Że produkują norwegi, szelki no i obroże o różnych szerokościach na dany obwód jakich nie znajdzie się w zoologu, ale jak wy niektórzy po 3 obroże naraz a potem nie macie kasy to ja nie wiem...

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE=Kocham psy <3;22220985]Możecie mi powiedzieć co wy widzie, np. obrożach DogStyle i innych typu firmach? Ja tu nic ciekawego nie widzę tylko jakieś tasiemki. Też mam manie nie powiem, że nie, ale ja nic widzę ciekawego w obrożach tych firm :)
Że produkują norwegi, szelki no i obroże o różnych szerokościach na dany obwód jakich nie znajdzie się w zoologu, ale jak wy niektórzy po 3 obroże naraz a potem nie macie kasy to ja nie wiem...[/QUOTE]

Powiem z moich wrażeń:
- przede wszystkim szyją na wymiar, a kupienie gotowych szelek norweskich pasujących na psa jest trudne,
- niektórzy mieszkają w małych miejscowościach i nie są w stanie zrobić zakupów w zoologu, więc tak czy siak robi się zakupy przez internet,
- nie widziałam jeszcze obroży gotowych podszytych siateczką, alkantarą lub neoprenem, które byłyby w przyzwoitych cenach, firmy handmade są pod tym względem tańsze,
- można dopasować rozwiązania pod swoje preferencje, np. dodatkowe kółko do adresówki, albo szersza taśma nośna(moim zdaniem ogólnodostępne obroże i szelki są zwyczajnie za wąskie dla mojego psa), dłuższa smycz etc.

A poza tym kto mówi, że potem nie ma kasy? Ja tak czasem mówię, kiedy wydam za dużo na ciuchy czy inne bzdety i wyczerpie mi się pula pieniędzy "na przyjemności" bo w danym miesiącu poszalałam. Jak ktoś pracuje, to trzy obroże na raz go nie zrujnują. A nastolatki to co innego, niech się dziewczyny wyszaleją póki nie muszą myśleć o ZUSie ;-).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Harley']Powiem z moich wrażeń:
- przede wszystkim szyją na wymiar, a kupienie gotowych szelek norweskich pasujących na psa jest trudne,
- niektórzy mieszkają w małych miejscowościach i nie są w stanie zrobić zakupów w zoologu, więc tak czy siak robi się zakupy przez internet,
- nie widziałam jeszcze obroży gotowych podszytych siateczką, alkantarą lub neoprenem, które byłyby w przyzwoitych cenach, firmy handmade są pod tym względem tańsze,
- można dopasować rozwiązania pod swoje preferencje, np. dodatkowe kółko do adresówki, albo szersza taśma nośna(moim zdaniem ogólnodostępne obroże i szelki są zwyczajnie za wąskie dla mojego psa), dłuższa smycz etc.

A poza tym kto mówi, że potem nie ma kasy? Ja tak czasem mówię, kiedy wydam za dużo na ciuchy czy inne bzdety i wyczerpie mi się pula pieniędzy "na przyjemności" bo w danym miesiącu poszalałam. Jak ktoś pracuje, to trzy obroże na raz go nie zrujnują. A nastolatki to co innego, niech się dziewczyny wyszaleją póki nie muszą myśleć o ZUSie ;-).[/QUOTE]

To co napisałaś: "
[COLOR=#000000]- przede wszystkim szyją na wymiar, a kupienie gotowych szelek norweskich pasujących na psa jest trudne,[/COLOR]
[COLOR=#000000]- niektórzy mieszkają w małych miejscowościach i nie są w stanie zrobić zakupów w zoologu, więc tak czy siak robi się zakupy przez internet,[/COLOR]
[COLOR=#000000]- nie widziałam jeszcze obroży gotowych podszytych siateczką, alkantarą lub neoprenem, które byłyby w przyzwoitych cenach, firmy handmade są pod tym względem tańsze,[/COLOR]
[COLOR=#000000]- można dopasować rozwiązania pod swoje preferencje, np. dodatkowe kółko do adresówki, albo szersza taśma nośna(moim zdaniem ogólnodostępne obroże i szelki są zwyczajnie za wąskie dla mojego psa), dłuższa smycz etc."

to ja rozumiem, ale mi chodzi o ludzi, którzy jak zobaczą jakiś wzorek to od razu kupują :)
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Jak ja zobaczyłam wzór w Batmany to od razu wiedziałam, że będę go mieć :loveu:. Uwielbiałam kreskówki i komiksy z Batmanem jak byłam dzieckiem, a teraz uwielbiam filmy i mój pies po prostu MUSIAŁ mieć takie szelki. A że przy okazji będziemy ich używać do dogtrekkingu to już połączenie przyjemnego z pożytecznym. Nie widziałam, żeby istniały "gotowce" z logiem Batmana, więc tutaj wygrywa KudłatyArt.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE=Kocham psy <3;22220985]Możecie mi powiedzieć co wy widzie, np. obrożach DogStyle i innych typu firmach? Ja tu nic ciekawego nie widzę tylko jakieś tasiemki. Też mam manie nie powiem, że nie, ale ja nic widzę ciekawego w obrożach tych firm :)
Że produkują norwegi, szelki no i obroże o różnych szerokościach na dany obwód jakich nie znajdzie się w zoologu, ale jak wy niektórzy po 3 obroże naraz a potem nie macie kasy to ja nie wiem...[/QUOTE]

no bo po prostu komuś się podoba i może zrealizować swoje marzenie, mieć sprzęt na indywidualne zamówienie, taki jaki sobie zachce, jaki pasuje psu a nie jaki jest narzucony w gotowym produkcie?

zamówiłam szelki fusion z trixie, ale tak zrytej rozmiarówki jak oni mają to dawno nie widziałam, mam nadzieję, że dobrze wybrałam rozmiar...

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE=Kocham psy <3;22221102][COLOR=#000000]to ja rozumiem, ale mi chodzi o ludzi, którzy jak zobaczą jakiś wzorek to od razu kupują :) [/COLOR][/QUOTE]
Ale przeszkadza Ci to?
Twoją kasę wydają?

Ja też,jak zobaczę fajną taśmę czy tkaninę na obroże i smycze to też kupuję i z tego szyję.

A Tobie nic do tego,co inni robią ze swoją kasą i co psu kupują.

Link to comment
Share on other sites

Doszla ta obroza od Martis. Po otworzeniu koperty troche sie zawiodlam, bo tasma wygladala na bardzo cienka, ale jak wyjelam i obmacalam to jest ok, sa trzy warswy tej tasmy, obroza jest leciutka i fajnie wykonana, podoba mi sie ze jest oddzielne koleczko na adresowke. Raczka jest duza, co tez mi na poczatku przeszkadzalo, ale w praktyce jest wygodna :) jak zdobede fotografa to wstawie jej zdjecia ;)

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś z posiadaczy piesków, które lubią od czasu do czasu miec mały zryw kupował coś u Modnej Kozy? Wiadomo, że nie chodzi o jakiegoś demona miotającego się na smyczy, ale jakoś Modna Koza mi się utarła z takimi delikatnymi i cienkimi obrożami dla chartów. A mają( chyba jako jedyni) wzorek który MUSZĘ mieć :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś z Was ma i mógłby zmierzyć obwód przedniej obręczy w rozmiarze M (lub S-M) szelek Trixie Y/guardów z polarkiem
[IMG]http://www.kuchniapupila.pl/files/130999837/12_1.jpg[/IMG]

lub tych z serii Fusion?
[IMG]http://www.luxus4dogs.com/produkte/Trixie-Fusion-Geschirr-schwarz-gruen_23313_1_large.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']Czy ktoś z posiadaczy piesków, które lubią od czasu do czasu miec mały zryw kupował coś u Modnej Kozy? Wiadomo, że nie chodzi o jakiegoś demona miotającego się na smyczy, ale jakoś Modna Koza mi się utarła z takimi delikatnymi i cienkimi obrożami dla chartów. A mają( chyba jako jedyni) wzorek który MUSZĘ mieć :diabloti:[/QUOTE]
Miałam i niestety nie polecam , do mnie to nie przemawiało .
Pojedyńcze szycie przy kółko gdzie pisałam że to dla silnego psa , było to jakiś rok temu no ale nie mam dobrego wspomnienia.
Z tego typu chwaliłam sobie Kudłaty Art .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']Miałam i niestety nie polecam , do mnie to nie przemawiało .
Pojedyńcze szycie przy kółko gdzie pisałam że to dla silnego psa , było to jakiś rok temu no ale nie mam dobrego wspomnienia.
Z tego typu chwaliłam sobie Kudłaty Art .[/QUOTE]

gops zrujnowałas moje marzenia :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Kupował ktoś może Dublin Doga dla labradora? Boję się, że rozmiar L (do 53 cm obwodu szyi) będzie za mały. Niby suczka ma 50 cm, ale jakoś nie jestem przekonana, a nie mogę wydrukować przykładowych obróż, bo wyskakuje mi jakiś błąd na stronie.

Link to comment
Share on other sites

Szukam obroży w takim kolorze, kojarzycie taką taśmę w jakiejś firmie hand made?

[url]http://www.myusapetsupplies.com/images/BIOTHANE%20GREEN.jpg[/url]
[url]http://shop.thestore4dogs.com/images/Biothane%20Samples.jpg[/url]
[url]https://farm4.staticflickr.com/3846/14337461421_de910ce2e2_z.jpg[/url]


[IMG]https://img1.etsystatic.com/028/1/6491145/il_340x270.561698223_4ur2.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogha']Pokaż wzorek, może gdzieś jeszcze jest ;) A co do Modnej Kozy to ja lubię delikatne rzeczy, ale szelki które zamówiłam sprzedałam od razu jak przyszły ;) Mega cieniutkie i delikatne.[/QUOTE]

[url]https://www.facebook.com/306443086124228/photos/a.364499503651919.1073741844.306443086124228/409192285849307/?type=3&theater[/url]
wzorek z wąsem ;)
nigdzie indziej nie widziałam, nie rzucił mi się w oczy.

Rudy nie jest typem szarpacza smyczowego i nie ciągnie na spacerach, ale czasami mu się zapomni, że posiada mózg i nie chciałabym, żeby po kilku takich akcjach gdzieś mi szew puścił :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...