Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='Vailet']Gdzie najtaniej kupie obroze z obciazeniem? Bo uzywanej juz chyba nie znajde..[/QUOTE]
Niestety te tańsze są dużo gorsze (np. wypadają z nich sztabki) , najlepsze obroże ma el perro , sztabki się trzymają .
Niestety jak raz wyjęłam sztabki to już włożyć nie mogłam i sobie owinęłam te 2 "części" taśmą izolacyjną by nie wylatywały :)
Wiem że świetne są też z hofero i maga ale dostać je w Polsce jest ciężko , dziewczyna robi zamówienie na hofero (sama jedzie po nie do czech) także możesz do niej napisać się załapać , ja też biore obroże stafficzą bo u nas w Polsce takich nie ma .
[URL]http://www.hofero.cz/?page=hledej&cid=1663&kid=222&strana=1&sleva=N[/URL] masz link , zrób sobie przelicznik na złote . 1zł to koło 15 ichniejszych .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vailet']Dzieki! Moge jakis namiar na tą dziewczyne? ;)
I nie wiem jakas slepa jestem ale nie moge sie dopatrzec ceny na tej stronie[/QUOTE]

[quote name='Vailet']A mialas jakas stycznosc z obrozami pitmana?[/QUOTE]
Wyśle Ci pw .
Ceny sa pod produktem , pisze nawet tam "cena" 615 k .
Z pitmana nie miałam styczności ale słyszałam różne opinie .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dioranne']Mógłby mi ktoś powiedzieć jak nazywa się Flexi "linkowa"? Bo już się pogubiłam w tych classicach, comfortach itd. :lol:[/QUOTE]

Classic to zwykła, plastikowa obudowa, Comfort ma gumową rączkę ;) Basic to wersje na lince, Compact taśma, Long - linka 8m.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Harley']Czy Dogstyle odpowiada wam na maile? Chcialam zamówić kolejne szelki, wysłałam dwa maile i obydwa bez odpowiedzi... :???:[/QUOTE]

Lepiej pisać przez Fejsa, większa szansa na szybką odpowiedź ;) Chociaż ja na początku tygodnia zamawiałam rzeczy i też miałam problem z kontaktem, pierwszy raz mi się zdarzył taki zastój w odpowiedziach...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anostek']A jak z trwałością?[/QUOTE]
Ja nie mogę się wypowiedzieć, ponieważ obrożę mamy "do kościoła" ;) założona była zaledwie parę razy.
Ale znajoma niedawno kupiła piesiowi całą obszytą bawełną z haftem, za jakiś czas mogę napisać, jak się trzyma

Link to comment
Share on other sites

Szukam jakiś nieprzekręcających się szelek dla starszej jamniczki, takich, za które można by tez złapać by pomóc psu np. wejść czy wyjść z samochodu itp, ale też na codzienne spacery. Mam guardy, ale one się średnio nadają. Myślałam o siodełkowych, ale jako, że mi się fizycznie nigdy na psie nie podobały to nie wiem jakiego modelu szukać. Btw ma ktoś może szelki z TK Maxxa jak te z foty?

[IMG]http://i.imgur.com/hUJAc9Q.jpg[/IMG]

One są jak Juliusy?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...